Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wkrótce po Tarnowie będzie się nam jeździło łatwiej    -   25/10/2010
Ruch na Mickiewicza przywrócony
Samochody mogą już przejeżdżać ulicą Mickiewicza – informuje UMT. Na stałe przywrócono tam ruch kołowy w obu kierunkach. Na razie bez możliwości przejazdu pozostaje jednak ulica Goldhammera na odcinku bezpośrednio przylegającym do skrzyżowania z ulicą Mickiewicza po stronie północnej, gdzie wciąż trwają prace drogowe.

Ogloszenie

Do czasu otrzymania pozwolenia na użytkowanie, utrzymane zostaną zmiany w pracy sygnalizacji świetlnej skrzyżowania ul. Sitki, Piłsudskiego i Słowackiego i zmiany kierunków na pasach ruchu, a także odwrócony kierunek na ulicy Piłsudskiego, na odcinku do ul. Mickiewicza. Przystanek autobusowy komunikacji miejskiej pozostał na Al. Solidarności, za skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego.

Budowa przejścia podziemnego pod ul. Mickiewicza to jedna z najważniejszych inwestycji drogowych ostatnich lat w Tarnowie. Przed końcem października drogowcy zakończą jej realizację, a po dopełnieniu procedur dopuszczenia do użytkowania, z przejścia będą mogli korzystać piesi. Jednocześnie zlikwidowane zostaną przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniach Mickiewicza-Goldhammera i Mickiewicza-Brodzińskiego, co znacznie upłynni ruch samochodowy na tym odcinku.
Koszt budowy przejścia podziemnego pod ul. Mickiewicza to 5,7 mln zł.

Foto: przejście podziemne w budowie, wrzesień b.r.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(27-10-2010) ewa :
a może napiszecie dlaczego tak długo , dlaczego przy okazji zamknięto najważniejsze ulice w mieście/ po Mickiewicza, M.B.Fatimskiej , następnie Narutowicza/ , Co na to wielki dyrektorze Musiał. 2 miesiące poźniej otwarta Mickiewicza , prawie 2 miesiące później skrzyżowanie przy sądzie , To nie są kilometry dróg tylko małe fragmenciki. Nie piszę już o tarnowskim teatrze, który zostanie otwarty pewno po nowym roku. Jakoś te przedwyborcze inwestycje i chęć pokazania się przez Ścigałę jako\" dobry gospodarz nie wychodzą\" Musiał jak nie będzie Ścigały to Ciebie też nie będzie bo jesteś żenująco słaby... .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947