Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Kto się boi Anny Czech?    -   04/11/2010
Konferencja ze skandalem w tle
Od skandalu rozpoczęła się konferencja prasowa kandydatki PiS na urząd Prezydenta Miasta Tarnowa Anny Czech, dotycząca rozwoju sportu w naszym mieście. Wbrew wcześniejszym ustaleniom, zarówno sama kandydatka, jej sportowi eksperci oraz dziennikarze zostali wyproszeni z terenu klubu ZKS Unia Tarnów, wobec czego konferencja odbyła się pod gołym niebem. Nie jest to jedyna tego rodzaju „trudność” - jak się dowiedzieliśmy, poszczególne szkoły oraz rady osiedli odmawiają radnej wynajęcia sali na organizację spotkań z wyborcami. Problemów takich nie ma natomiast odbywający takie spotkania, ubiegający się o reelekcję prezydent Ryszard Ścigała. Czy ma to związek z faktem, iż sprawuje on nadzór nad tarnowskimi szkołami, zaś część przewodniczących rad osiedli startuje w wyborach na radnych RMT z listy Tarnowian?

Ogloszenie
>

Mimo skandalu Anna Czech zachowała się z klasą – przeprosiła dziennikarzy za niedogodności oznajmiając do mikrofonów, iż konferencja odbywa się w plenerze ponieważ... nie chce narażać nowego prezesa ZKS Unia Tarnów na nieprzyjemności. Jednak chwilę wcześniej za spacerującym już poza ogrodzeniem sztabem Anny Czech i dziennikarzami biegał próbujący nas wszystkich przegonić pracownik klubu.
Jakie zatem kandydatka na urząd prezydenta ma propozycje na funkcjonowanie i rozwój sportu w Tarnowie? Kandydatka chce postawić na to, co stanowi podstawę – wspieranie sportu na poziomie szkół – a więc wyławianie i szkolenie przyszłych mistrzów, zamiast ich „importowania”. Wśród planów znajduje się również m.in. modernizacja stadionu Unii Tarnów, do poziomu III klasy UEFA. Anna Czech wyraziła także zdziwienie, że nie dba się o takie rozwiązania, jak np. zapewnienie sponsoringu dla klubu Tarnovia ze strony galerii handlowej, która przybrała tę samą nazwę.
Zapraszamy do wysłuchania fragmentów zaimprowizowanej pod gołym niebem konferencji prasowej (w nagraniu wypowiadają się: Jerzy Wróbel, Stanisław Majorek, Anna Czech i Jerzy Jurczyński) :


Anna Czech zaprasza z kolei do zapoznania się ze swoim programem w zakresie rozwoju sportu w Tarnowie ...
MP

NIE TYLKO ŻUŻEL
Zrównoważony rozwój w obszarze sportu musi być oparty na rzetelnym równoprawnym dialogu ze wszystkimi tarnowskimi organizacjami sportowymi: reprezentującymi różne dyscypliny sportowe, różne formy organizacji i klasy sportowe. Obejmując urząd Prezydenta Miasta podejmę działania na rzecz:

1. modernizacji stadionu Unii Tarnów: budowa nowoczesnego, wielofunkcyjnego Stadionu Miejskiego / Moto Areny dostosowanego do potrzeb organizacji rozgrywek speedway, piłkarskich [III klasa UEFA], koncertów

2. modernizacji Hali Jaskółki [Mościce] w nowoczesny obiekt wielofunkcyjny przeznaczony do rozgrywania widowisk sportowych rangi europejskiej [sporty halowe], organizacji imprez artystycznych i targów

3. modernizacji hali sportowej i basenów [w tym basenu olimpijskiego] dawniej Unii Tarnów [Mościce], wzbogacenie kompleksu o nowoczesne oświetlone boiska treningowe; utworzenie nowoczesnego centrum treningowo-rekreacyjnego

4. modernizacji hali w Gumiskach w wielofunkcyjny obiekt konferencyjno-sportowy

5. stworzenia wyciągu narciarskiego i tras sportów zimowych na górze św. Marcina

6. zapewnienia opieki fizjoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży uprawiającej sport w tarnowskich klubach sportowych poprzez wykorzystanie [staże i zatrudnianie] absolwentów studiów kierunkowych

7. rozwoju specjalistycznej poradni medycyny sportowej

8. nawiązania współpracy szkoleniowej i sportowej tarnowskich klubów sportowych z klubami miast partnerskich miasta Tarnowa [np. Blackburn – Blackburn Rovers] poprzez: staże dla trenerów, wspólne obozy szkoleniowe, wypożyczenia dla zawodników, turnieje towarzyskie

9. rozbudowy powszechnie dostępnej osiedlowej i szkolnej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej

10. organizacji cyklicznych amatorskich i półprofesjonalnych sportowych imprez masowych letnich i zimowych, w których mogliby brać tarnowianie oraz osoby uprawiające amatorsko sport z całego kraju i zagranicy [organizowane we współpracy z samorządem powiatu i województwa]

11. wspierania wartościowych inicjatyw lokalnych na rzecz upowszechniania sportu i rekreacji oraz stworzenie warunków do realizowania idei zdrowego stylu życia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 61)Dodaj komentarz
(05-11-2010) bio :
Pani Aniu!! Ja sie nie dziwię, że się Pani boją! Roztrzaska Pani te układy. wytrwałości.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) mocny :
I takiego prezydenta nam potrzeba... z klasą. Naprzód Anno.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) hitrus :
Nasza nieoceniona \"KRÓLOWA FOTOSZOPU\" znowu wykazała sie niezwykłym talentem do ukladania litanii. Droga Pani Kandydatko, z takim talentem może Pani zaoferować swoje usługi kościołom i związkom wyznaniowym. Musi Pani tylko pamiętać że litanie zazwyczaj zaczynają się od słów \"Panie zmiłuj się nad nami\". Więc Panie zmiłuj się nad nami i spraw aby Najlepsza ze wszystkich KANDYDATEK startujących w wyborach Prezydenta Miasta Tarnowa przestała nas epatować litaniami ułożonymi z obiecanek (nie mylić z obietnicami) wyborczych. P.S. Strasznie mnie ciekawi,czy pewien bardzo zasłużony dla tarnowskiego i polskiego sportu trener popiera Panią ANNĘ z przekonania,czy też z troski o dalsze losy zięcia?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) sport to zdrowie :
Przykro patrzeć, jak zasłużony weteran hitrus zamienił się w groteskowego strasznego dziadunia bluzgającego na myślących po prostu realnie i uczciwie na sprawę tarnowskiego sportu. Czy Tarnowa nie stać na nowych, wielkich zawodników typu Barwiński, Kokoszka, Pirych, Leśniak, Roik, Skolarczyk, Agata Mróz, Pytko, Kołodziej? Trzeba im jeno stworzyć odpowiednie warunki. Dla Ciebie hitrus przesyłam tylko gest Kozakiewicza.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) kabaryna :
Odkąd pani Czech zaczęła prowadzić we wszystkich sondażach pokazywanych w tarnowskich mediach, pan Ścigała i J. Kwaśny rozpoczęli dziwną kampanię wyborczą. Żal patrzeć, gdy ludzie mówiący o kulturze robią zupełnie coś odwrotnego.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) hitrus :
Nie przypominam sobie żebym z kimkolwiek przechodził na \"TY\".To tak dla porządku przypomnienie (dot.w szczególności Pani? Pana? \"sport to zdrowie\"). Pokazywanie komuś tzw.gestu Kozakiewicza jest zwykłym chamstwem,bo ani sytuacja nie ta,ani kontekst sprawy nie tej wagi. Też jestem za tym żeby Tarnów słynął sportowcami z pierwszych stron gazet. Z doświadczenia wiem jednak,że mistrza nie robi się w fabryce lecz jest to proces długofalowy. Do tego dochodzą jeszcze niestety pieniądze o których w obiecankach Pani Kandydatki nic nie znalazłem. Ponadto ja nie\" bluzgam na myślących realnie\" bo właśnie realizmu zabraklo mi w opublikowanym tekscie. Pozdrawiam gorąco mojego Adwersarza(Panią lub Pana) .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) demokracja po tarnowsku :
Oto klasyczny przykład wolności, demokracji, liberalizmu, respektowania Konstytucji w tarnowskim wydaniu. Aż wstyd tu mieszkać.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) Kasa :
Jestem doprawdy zbudowany propozycjami jakie niesie wraz ze swoją osobą Pani Anna Czech. Szkoda tylko, że większość z nich to populistyczne slogany, których z pewnością nie uda się Pani zrealizować, bo kosztują. Jak choćby nowoczesny stadion III klasy UEFA. Nie jestem do końca pewien, czy wie Pani nawet co oznacza III klasa UEFA. Wspomina Pani jednak, że można by skorzystać z planów opracowanych jakiś czas temu przez miasto, a tyczących się modernizacji i zadaszenia stadionu miejskiego. Otóż informuję Panią, że te plany nie wylądowały w szufladzie, tylko w koszu, ponieważ tego typu obiekty muszą zostać poddane próbom zanim w ogóle się je zbuduje i te projekty tych prób nie przeszły (mowa o próbach w tunelu aerodynamicznym). Inna sprawą pozostaje fakt, że koszt zbudowania wielofunkcyjnego stadionu III klasy UEFA to wydatek około 200 milionów złotych. Jak to zrobić nie zadłużając miasta jeszcze bardziej o co Pani także postuluje? Jak zwiększyć komfort komunikacji miejskiej przy jednoczesnej obniżce cen biletów? I na koniec coś co zwala dosłownie z nóg: poprawa estetyki krajobrazu – odsłonięcie panoramy Starówki poprzez obniżenie biurowca Telekomunikacji Polskiej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) Hajs :
Dokładnie tak. Ale klakierzy Pani Czech dalej będą walić te swoje utarte slogany o szpitalu, że skoro tam sobie radzi (chociaż pracownicy są innego zdania), to na pewno będzie świetnym prezydentem :) Dobrze, że to nigdy się nie wydarzy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) Weredyk :
Pani Aniu, proszę zawalczyć o organizację Euro 2012 w Tarnowie. Przecież mecz finałowy Euro 2012 mógłby się z powodzeniem odbyć w takim mieście! Ścigała tego nie załatwił, ale Pani na pewno się uda, tak jak udało się z Nowego Szpitala zrobić najlepszą placówkę medyczną w europie w kategorii \"Szpital w z Nazwą Apostoła w Nazwie Leżący w Mieście z Nazwą Zaczyjanącą się na T\" BRAWO ANIU!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) sportowiec :
super! to jest dobre podejscie do sportu i koniec z tym cieciarstwem. Pani aniu do boju!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) 40 plus :
Szanowni Państwo !!! Bzdury i dyrdymały na temat sportu - przepraszam , ale to fakt.... Portale mają określoną niereprezentatywną publikę, zatem ta ankieta całkowicie niewiarygodna !!! ...We wszystkich profesjonalnych rankingach wygrywa Pan Ryszard i tak będzie. I dobrze, bo wśród obecnych kandydatów w tej biedzie , wyboru innego nie mamy.... W kategorii kampania wyborcza, PR, etc Komitet Pani Anny ma 1- sze miejsce i wygrywa , za to gratulacje !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) tarnovia :
Dobrze, że Pani Anna Czech chce zająć się klubem ZKS Unia. W klubach sportowych z zasady jest dużo trawy (murawa), więc Pani Ania może tam dużo dobrego zrobić - ONA UKOŃCZYŁA ŁĄKARSTWO.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) PEDRO :
No co ty, tarnovia!?! Czechowa jest po ŁĄKARSTWIE??? To jakaś kpina! Miastem ma zarządzać ogrodniczka? No to dlatego w nowym szpitalu mamy takie ładne kwiatki...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) Krystyna L. :
A ja myślałam, że Anna Czech jest lekarzem. Teraz to na pewno na nią nie zagłosuję - nie chcę aby miastem rządziła osoba po łąkarstwie!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) Sebastian :
Brawo - tubo PISu!! żenada jak zawsze

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) Ktoś :
Weźcie zabierzcie tą populistyczną ogrodniczkę

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) więcej sportu :
Czy my się wreszcie wyrwiemy z tarnowskich, sportowych opłotków. Czy któryś z kandydatów przewidział rozwój w mieście dyscyplin sportowych typu: lekkoatletyka, hokej na lodzie, tenis, siatkówka, koszykówka, szczypiórniak, narciarstwo, łyżwiarstwo, kolarstwo, pływanie, szermierka, strzelectwo, boks, sztuki walk wschodu, zapasy? Obiekty sportowe przecież są, Wystarczy tylko trochę więcej inwencji i chęci. Dla chcącego, nie ma nic trudnego. Nie lamentować na brak środków. Po prostu brak sportowych społeczników i zapaleńców. A młodzież czeka i się doczekać nie może.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) Legalny Banita :
To ja zapytam może nieco przewrotnie słowami jednego z kandydatów na prezydencki stołek. Co Tarnów może mieć z tego , że ktoś zdobędzie tytuł niechby i mistrza świata? Że powiedzą w mediach , że z Tarnowa? I co z tego wynika? Sport zwłaszcza profesjonalny nie powinien być w żaden sposób dotowany. To czy ktoś chce mieć teżyznę fizyczną (choć nie zawsze sport do tego prowadzi) to jego prywatna sprawa. Uprzedzam ataki, że społeczeństwo będzie chore jak odpuścimu sobie finansowanie sportu. Co mamy do chorego? Teraz finansujemy leczenie chorych z budżetu i jaki jest efekt to chyba każdy widzi czekając w kolejce do lekarza. Dajmy sobie spokój z tymi farmazonami. Ps. Po namyśle mogę stwierdzić, że sport napewno ma jeden plus dla kandydatów. Typowy wyborca widząc plakat z mistrzem świata i kandydatem na stołek prezydencki napewno zapyta \" A co to za X... obok mistrza stoi? \" . I tylko taki sens ma dotowanie sportu. Promowanie kandydatów, tworzenie cieplych posadek na których można jeszcze łapówkami dorobić (patrz. FIFA, UEFA itp.) i niczego więcej .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) ooo :
Panie Hitrusie, domaga się Pan od innych kultury, ale w swojej wypowiedzi (na temat kandydatki) szeroko się Pan z nią rozmija...Inaczej wygląda konstruktywna krytyka.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) hitrus :
Pani (Panu) \"ooo\" byłbym niezmiernie wdzięczny,gdyby była (był) uprzejma(y) wskazać w którym miejscu mojego tekstu nastąpiło szerokie rozminięcie się z kultura.Ja wyraziłem tylko swoją (być może błędną) opinię na temat tego co przeczytałem. Nigdy nie obiecywałem,że będę uprawiał \"krytykę konstruktywną\". Co się zaś tyczy osób publicznych to muszą one być przygotowane na krytykę szczególnie jeżeli kandydują w wyborach. Krytyka ta może dotyczyć zarówno programów,wystąpień i obietnic wyborczych ale także oszukiwania wyborców umieszczonymi fotografiami danej osoby dalece różniącymi się od oryginalnego wyglądu. Pozdrawiam bardzo gorąco i z wypiekami na twarzy oczekuję na dalsze pouczenia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) Fan4 :
Co ona wygaduje w ogóle. Jakie kłopoty miałby mieć prezes Unii i której Unii? Przecież żadna z tych spółek sportowych nie jest zależna od miasta. Są to samodzielne przedsiębiorstwa. Aco do stadionu. To przecież nie rządzi nim żaden prezes. Stadion jest miejski a nie klubowy. Same kłamstewka i niedomówienia wychodzą z usta pani Anny C.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) TYLKO UNIA ! :
Wy sobie jaja robicie ?? A co pani Czech zrobiła dla Unii Tarnów w ostatnich latach ? Odpowiedz brzmi: NIC !! ZUPEŁNIE NIC !!! Mało tego, jako radna PiS blokowała wiele spraw. Mieszanie teraz klubu z polityką pokazuje jak miernych politykiem jest ta pani. Poza tym jako kobieta kojarzona z Tarnovią niech sobie idzie na bandrowskiego, papa :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) bezpan :
ludu o malych rozumkach!!! tak niewiele wieciecie o unii , jej zaprzepaszczonych sznasach. tak niewiele. widze, ze wiekszosc i d i o t o w w tych komentarzach, dobrze, ze wiekszosc ludzi nie ma w tarnowie internetu. hahaha

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) tylko uniaaa :
blokowala wiele spraw. to jak stwierdzenie, ze rzadko piszesz cos madrego

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) ocochodzi :
jesli tutaj wpisuja sie znawcy sportu z Tarnowa to znaczy ze w Tarnowie: 1. kibice nie chca zadnego stadionu 2. wszystko jest super 3. wszystkiemu jest winna A. Czech 4. A. Czech blokowala dzialaczy ZKS w dobrym zarzadzaniu klubem 5. A. Czech blokowala Azoty jak chialy tam zrobic porzadek i dac kase. Drogie sługusy Rysia nie róbcie sami z siebie matołów :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) oi! :
dajcie żyć. niech mniej chlają wódy i przypalają a więcej trenują. prezydent niech martwi się o sport masowy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) do ocochodzi :
Pani Ania tak się zna, że nawet nie wie o planowanej inwestycji i budowę Orlika lekkoaltetycznego na Piłsudzkiego !!!! Ech, Jurczyński jej wymyślił, że pasuje powalczyć o elektorat kibicowski.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) Do hitrus :
„Dalsze pouczenie”: proszę nie wzywać imienia Pana Boga nadaremno i nie drwić, tym samym, z mojej Wiary. Pozdrawiam ozięble, OOSMAFI.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) hitrus :
Szanowny Panie OOSMAFI. Skąd Pan wie że chodzi o Pańskiego Pana Boga? Ja z żadnej wiary nie drwię,bo mam szacunek do wszystkich wyznań. Mam do Pana tylko jedno pytanie: Czy łaskawy Pan nie może zasnąć nie przyczepiwszy się do kogoś uprzednio? Jeżeli to Panu sprawia przyjemność to może się Pan mnie czepiać,jestem uodporniony. Gorąco pozdrawiam.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) UNIA 1 :
bez stracha głosuję na KWACHA !!! nie ma lepszego nad Kube Kwaśnego !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) Do hitrus :
Trudno z Panem dyskutować, albowiem stwierdzenie „Skąd Pan wie że chodzi o Pańskiego Pana Boga?” stoi w jawnej sprzeczności ze zdaniem „Ja z żadnej wiary nie drwię, bo mam szacunek do wszystkich wyznań.”. Myślę, że w Pana przypadku, skomentowanie tej subtelnej antynomii powiedzeniem: :głupa rżnięcie, też zajęcie” nie jest zasadne. Tak więc, za Pana przyczyną (postawą), nadal ozięble mówię - dobranoc. OOSMAFI.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) Piotr Sak :
Ponownie ktos sie podszył pode mnie. Jak widac weredyk to juz marka, ktora sie plagiatuje. Niestety to podrzedna imitacja.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-11-2010) hitrus :
Otóż myli się Pan przyjacielu.To powiedzenie jest parafrazą powiedzenia użytego w filmie \"Złoto dezerterów\". Jeżeli jednak przyjąć że wymienione przez Pana pytanie należy traktować poważnie tak jak to był Pan łaskawie uczynić, to ja już kolejny raz muszę Panu zwrócić uwagę na fakt,że nie potrafi Pan czytać ze zrozumieniem. Wisznu to też dla wielu Bóg,ale czy tego Pan akurat czci? Ja rozumiem pańską frustrację,ale nic na to nie poradzę że braki zastępuje Pan niegrzecznością. Szanowny Panie wzywanie imienia Pana Boga nadaremno jest ( zgodnie z dekalogiem) grzechem,a nie drwieniem z cudzej W iary.Gdyby chciał się Pan jeszcze czegoć dowiedzieć Panie OOSMAFI to pisz Pan śmiało.Ja w miarę możliwości postaram się Panu pomóc. Pozdrawiam serdecznie,jak polski katolik,polskiego katolika.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) mieszkanka :
a tam z prawej od Czechowej to jakiś niedomyty bezdomny z kromki chleba, czy kto?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) mieszkaniec :
internet zdaje się nie jest całkiem anonimowy, prawda? Ale byłoby śmiesznie, gdyby prokuratura ustaliła skąd pochodzą niektóre wpisy... Najlepiej w trybie wyborczym

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) brat moskal i socjaldemokrata nie na prochach :-) :
Wiedziałem , że Weredyk ma nie wszystko poukładane pod sufitem ale nie wierzę , że te brednie powyżej mógłby napisać On. Strateg i doradca JR. Tak nawiasem , pierdu , pierdu a preziem zostanie obecny prezio. Wolałbym Jakuba , ale to jeszcze nie ten czas. Co się dzieje w tym Pisku ? Czekam na felieton - pp. Poświatowskiego w sprawie Talibanu, Jastrzębii i Gołębii :-) taaaaaaaaaaaaaakk pozamykać wszystkich co nie z nami mieszkańcu :-(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) brat moskal i socjaldemokrata nie na prochach :-) :
Weredyku - będę obserwować pilnie Twój start w wyborach ... To test na Twoją skuteczność :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) mieszkaniec do brata moskala :
ja nie o tobie akurat, fałszywy bracie, prawdziwy moskalu i socjaldemokrato może nawet nie na prochach :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) brat moskal i socjaldemokrata nie na prochach :-) :
Pozdrawiam :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) do mieszkanki :
Jak Ty na takim małym ujęciu potafisz stwierdzić że ktoś jest niedomyty?. Nażarłaś się pewno cholero na ludzkiej biedzie i kromkę chleba biedocie wymawiasz.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) zbylut :
Czu to prawda, że ta Pani rzeczywiście skończyła jakieś Łąkarstwo???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) Do hitrus :
Szanowny Panie hitrus, dlaczego twierdzi Pan, że jestem katolikiem? A co do meritum, to z Pana wpisu mniemam, że to Boga Wisznu miał Pan na myśli, pisząc wcześniej: „Panie zmiłuj się nad nami i spraw aby Najlepsza ze wszystkich KANDYDATEK startujących w wyborach Prezydenta Miasta Tarnowa przestała nas epatować litaniami…” oraz że jest Pan pewien, że z hinduizmu Pan w ten sposób nie drwi lub nie dotknął Pan czyichś uczuć, bo przecież „z żadnej wiary Pan nie drwi, bo ma Pan szacunek do wszystkich wyznań”. Widzę, że umie Pan czytać ze zrozumieniem, tzn. rozumie Pan każde słowo, które Pan przeczyta. Nadal chłodne pozdrawionka, bo widzę, że nie potrafi Pan szczerze wypowiedzieć słowa przepraszam. OOSMAFI.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) brat moskal i socjaldemokrata nie na prochach :-) :
Nie, z tym łąkarstwem to chyba jakieś jaja sobie robicie .....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) hitrus :
Jestem pewny,że nie dotknąłem żadnego wyznawcy hinduizmu, bo po pierwsze to są normalnie myślący ludzie,a po drugie dawałem tylko przyklad którego Pan nie byl zrozumiał. Dawno temu,kiedy uczęszczalem na lekcje religii,ksiądz nauczał że Pan Bóg dał człowiekowi ROZUM i WOLNA WOLĘ. Odkąd czytam Pana wypowiedzi dochodzę do wniosku że dla Pana, Panie OOSMAFI została już tylko sama WOLNA WOLA. Pozdrawiam serdecznie.P.S. Słowo przepraszam wypowiadam zawsze w przypadku gdy zawinię.W Pana przypadku nie mam takiego poczucia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) widzący :
Piotr Sak jest moim zdaniem bardzo brzydki i niefajny. Głupio się uśmiecha na plakacie. najgorsze, że jest podobny do ziobry, a to już katastrofa dla mężczyzny!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) Słowak :
Pani Aneczka Czechowa to musi zająć się dworkiem Sanguszkowym, co w nim szkoła rolnicza jest. Ona po rolniczej i to w specjalizacji łąkarskiej zrobi tam porządek.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) do zbyluta :
Tak, Anka Czech jest po rolniczej, specjalizacja łąkarstwo. To niestety nie jaja...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) OOSMAFI :
A ja myślę Panie hitrus, że u Pana z rozumem i wolną wolą jest odwrotnie, niż tak, jak Pan sugeruje, że jest u mnie. Podejrzewam, że został Panu do dyspozycji tylko ROZUM. Dobranoc.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2010) halo :
Do widzącego i innych im wiadomych - halo, panie prezesie, a może dyrektorze czy inna prymitywna pomagierko. Wasz styl jest komentowania niektórych informacji, powtarzalne sformułowania uwłaczające prymitywnie osobom których się boicie jest tak rozpoznawalny, a poziom tak niski, że aż smutek człowieka ogarnia, że można tak nisko upaść. Nawet nie znając numeru ip, widać kim jesteście. Zalecam dobrego psychiatrę.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-11-2010) hitrus :
Zalecam wszystkim,a szczególnie Panu OOSMAFI porównanie dwóch fotografii Pani Kandydatki na urząd Prezydenta Miasta Tarnowa. Obie fotografie zostały umieszczone w tym tygodniu.Jedna widnieje na banerze ,a druga pochodzi z sesji zdjęciowej w związku z otwarciemCentrum Sztuki w Mościcach (chodzi o wspólną fotografię z Panem Krzysztofem Orzechowskim - Pan z brodą).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-11-2010) xxx :
czyżby ten portal był PiS-owski, szkoda bo chętnie tu zaglądałam....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-11-2010) OOSMAFI :
Pozwolę sobie grzecznie zauważyć Panie xxx, że ten blog dotyczy Pani Anny Czech (z listy PiS), a to nie oznacza, że cały Portal jest pro-Pis-owski. Myślę, że program kandydatki odnośnie sportu jest realistyczny, gdyż użyto w nim 4-ro krotnie słowa „modernizacja” (a nie np. „budowa”), raz „rozwój” oraz także „nawiązanie współpracy”, „wspieranie” czy „organizowanie”. Ważnym jest też fakt, że kandydatka ma ukończone studia wyższe, które jako takie, oprócz wiedzy zawodowej, rozwijają wiele walorów i umiejętności jak np.: analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, dedukcji, szerszego spojrzenia na każdy problem, często upartości i ogólnej erudycji itp. Zdolności dobrego i skutecznego zarządzania nabywa się praktyce, których również Pni Annie nie brakuje. W tym miejscu przypomnę, że mieliśmy prezydentów Polski, a nie średniej wielkości miasta Tarnowa, jednego z wykształceniem średnim - elektryk, a drugiego ponoć z wyższym, ale łba na pieniek za tę informację nie położę. Nade wszystko zaś, ważna jest WOLA służenia wszystkim obywatelom, a nie wybranej zbiorowości, czy społecznej mniejszości. Niepokoją mnie fakty zwracania uwagi na wgląd. Bo czyż mamy oceniać kandydatów po urodzie (rzecz subiektywna), a może także po rysach twarzy, kształcie nosa, konstrukcji uszu etc. Wszak mamy zakończyć wojnę „polsko-polską”, a nie eskalować ją, nieprawdaż?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-11-2010) Do OOSMAFI :
"program kandydatki odnośnie sportu jest realistyczny, gdyż użyto w nim 4-ro krotnie słowa „modernizacja” (a nie np. „budowa”)" - hmm... to właśnie moim zdaniem nie czyni go realistcznym, w kontekście np. wspomnianej modernizacji stadionu miejskiego, który po owej przebudowie miałby spełniać normy III (sic!) klasy UEFA. Budowa nowego obiektu od podstaw byłaby znacznie tańsza niż modernizacja istniejącego i to o dobre kilkadziesiąt "baniek". A przypomnę, że Pani Czech jako pierwszy punkt w zakładce "finanse" swojego programu wyborczego podaje - zahamowanie dalszego zadłużenia Miasta :) Śmiem więc twierdzić, że ktoś tutaj liczy na to, że albo "ciemny lud to kupi", albo nie ma pojęcia co mówi/pisze. Zarówno w jednej jak i w drugiej sytuacji, nie wyobrażam sobie, że ktoś taki będzie piastował Urząd Prezydenta Miasta.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-11-2010) Do Do OOSMAFI :
Modernizacja nie jest wyrodnym dzieckiem postępu, a wszystko zależy od konkretnego przypadku i zwykłej kalkulacji finansowej. Ja od 25-ciu lat „modernizuję” swoje mieszkanie (wymiana okien, grzejników, sprzętu, wyposażenia łazienki, podłóg, drzwi… ) i mieszka mi się coraz lepiej, choć marzy mi się nowoczesna willa pod miastem...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-11-2010) weneryk o ani czech :
prezydentura albo łąkarstwo - wszystko na jedną kartę postawiła. dlaczego? bo podpadła i nie będzie już dyrektorem szpitala - dlatego tyle kasy wyskoczyła na kampanię. niepotrzebnie...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-11-2010) polityk do Anny Czech :
pradera o el presidente

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-11-2010) tak :
odbiegając od tematu pani Czech to autor artykułu ma rację że rady osiedli nic nie zrobią nawet dla mieszkańców - bo nie odzywają się za ludzmmi- ze wszystkich dzielnic Ścigała ma rady do startowania i dlatego nic nie robią bo chwalą Prezydenta nie mówiąc że nie było odśmeżane , nie sprzątane po dzielnicach itd , brak osiedlowych inwestycjoi

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-11-2010) hahaha :
Jaki teren klubu? Przecież został przejęty... na temat sportu same dyrdymały. Całe szczęście mamy kandydatów - Wardzała, Janiga, Żurowski, Babuśka... oni się naprawdę tym sportem zajmą. Szkoda już nam czasu na kolejne obietnice. Z tego względu głosuję na PO!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-11-2010) AZOTY?? :
AZOTY chciały zrobić porządek w UNII?? buhahahaha ten klub przez te Azoty został niemal zniszczony. Scigała go w końcu uratował!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2010) Bożena :
Cieszę się, że nowym Prezydentem mojego Tarnowa będzie kobieta, Pierwsza Dama m.Tarnowa Pani Anna Czech!Zyczę wytrwałości w swoich dążeniach, marzeniach.Proszę zrobić porządek.Poprzednik sam mówi, że w domu nic nie robi, to co on może zrobić w tak dużym mieście.Wszyscy widzimy jaki jest bałagan. coś robi ale to nie tak Panie Prezydencie RŚ.Jadąc autobussami po mieście pasażerowie strasznie Pana krytykują. Powodzenia Pani Anno!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947