To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Dyktator czy prezydent?” - debata w „Przepraszam”    -   13/11/2010
W niedzielę debata polityczna
Jutro, 14 listopada o godzinie 18:00 w Klubie Studenckim „Przepraszam” w Tarnowie (Rynek 10) odbędzie się debata z kandydatami na stanowisko Prezydenta Miasta – „Dyktator czy prezydent?”. Młodzi ludzie postawią w ogniu pytań polityków walczących o głosy w najbliższych wyborach samorządowych.

Ogloszenie
>

Niedzielna debata to drugie spotkanie z cyklu „Pospolite ruszenie”. W pierwszej odsłonie projektu, nazwanej „Akt I: Wierszem w potylicę”, prezentowana była twórczość młodych ludzi. Sama inicjatywa spotkała się z pozytywnym odbiorem i aprobatą publiczności. Teraz tarnowska młodzież chce porozmawiać z politykami walczącymi o fotel prezydenta o ich wizji Tarnowa.

Mimo że debata w dużej mierze będzie dotyczyła tematyki młodzieżowej i kulturalnej, organizatorzy zapraszają na spotkanie wszystkich zainteresowanych tarnowian, którzy będą mięli możliwość zadać pytania kandydatom na stanowisko Prezydenta Miasta.
"W myśl konwencji projektu debata odbędzie się w nietypowej formule, nie zabraknie pierwiastków artystycznych. Nikt na pewno nie będzie czuł się znudzony. Merytoryczną rozmowę chcemy połączyć z luźnym klimatem spotkania, na którym z pewnością nie zabraknie zaskoczeń dla publiczności" - mówi Jakub Margosiak, jeden z organizatorów.
Potwierdzenie udziału zostało zadeklarowane przez sztab wyborczy Ryszarda Ścigały i Jakuba Kwaśnego. Sztab Anny Czech zwlekał do ostatniej chwili z odpowiedzią na zaproszenie i ostatecznie odmówił udziału w jedynej debacie organizowanej przez młodzież.

Organizatorami projektu są Teatr Mamrocząc i Teatr Wałowy 39 we współpracy z Środowiskowym Klubem Studenckim Przepraszam. Sponsorem debaty jest firma „Redruk”.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:19:43
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html