Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Dyktator czy prezydent?” - debata w „Przepraszam”    -   13/11/2010
W niedzielę debata polityczna
Jutro, 14 listopada o godzinie 18:00 w Klubie Studenckim „Przepraszam” w Tarnowie (Rynek 10) odbędzie się debata z kandydatami na stanowisko Prezydenta Miasta – „Dyktator czy prezydent?”. Młodzi ludzie postawią w ogniu pytań polityków walczących o głosy w najbliższych wyborach samorządowych.

Ogloszenie
>

Niedzielna debata to drugie spotkanie z cyklu „Pospolite ruszenie”. W pierwszej odsłonie projektu, nazwanej „Akt I: Wierszem w potylicę”, prezentowana była twórczość młodych ludzi. Sama inicjatywa spotkała się z pozytywnym odbiorem i aprobatą publiczności. Teraz tarnowska młodzież chce porozmawiać z politykami walczącymi o fotel prezydenta o ich wizji Tarnowa.

Mimo że debata w dużej mierze będzie dotyczyła tematyki młodzieżowej i kulturalnej, organizatorzy zapraszają na spotkanie wszystkich zainteresowanych tarnowian, którzy będą mięli możliwość zadać pytania kandydatom na stanowisko Prezydenta Miasta.
"W myśl konwencji projektu debata odbędzie się w nietypowej formule, nie zabraknie pierwiastków artystycznych. Nikt na pewno nie będzie czuł się znudzony. Merytoryczną rozmowę chcemy połączyć z luźnym klimatem spotkania, na którym z pewnością nie zabraknie zaskoczeń dla publiczności" - mówi Jakub Margosiak, jeden z organizatorów.
Potwierdzenie udziału zostało zadeklarowane przez sztab wyborczy Ryszarda Ścigały i Jakuba Kwaśnego. Sztab Anny Czech zwlekał do ostatniej chwili z odpowiedzią na zaproszenie i ostatecznie odmówił udziału w jedynej debacie organizowanej przez młodzież.

Organizatorami projektu są Teatr Mamrocząc i Teatr Wałowy 39 we współpracy z Środowiskowym Klubem Studenckim Przepraszam. Sponsorem debaty jest firma „Redruk”.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 31)Dodaj komentarz
(13-11-2010) hmmmmmmmmmm :
no to te miliardy plakatów i biliony ulotek pójdą sie ............... chyba Ścigała ma jakiegoś jasnowidza w sztabie bo do tej pory nie rozumiałem dlaczego praktycznie sie nie reklamuje przy wszech obecnych plakatach kontrkandydatki a on poprostu czuł ze sztab kontrkandydatki strzeli sobie w kolano odmawiając udziału w debacie. I dobrze niech przekarze tą kase na potrzebujacych co by mial w plakaty ładować. A Kwaśny jak znów sie tak dobrze przygotuje to ma szanse do 2 tury doprowadzić. Brawo!!! Bo choćby sam diabeł Tusk zapraszał sztab pani dyrektor to na litość boską ne wolno na ostatniej prostej uciekać od debaty i to jeszcze z przyszłością tego miasta. Myśle że jakby nawet solidarność zorganizowała debate to ani Ścigała choć jest tam nie lubiany ani Kwaśny by nie odmówili. Bo na wojnie nie oddaje sie za darmo wywalczonego kawałka ziemi.............. chyba ze jest to jakas przemyslana strategia. moze sztab mysli ze Ścigala sie osmieszy............ po ostatniej debacie to szanse na to są jak 1:1000000 no ale mamy jeszcze 8 dnii. zobaczymy co szykuje sztab pisu bo jakos do konca nie wierze ze te tygodnie ciezkiej pracy takie ladne biuro wyborcze te och i achy ze tak poprostu walkowerem oddadza..........

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) luzak do hmmmmmm :
Chyba jesteś bracie po dobrym studenckim piwie jak pisałeś powyższy komentarz. Wybory nie traktuj jak program rozrywkowy Kuby W., bo kandydatka z toba rozmawiać nie będzie. Chyba ze wytrzeźwiejesz i nabieżesz bystrości rozumu, bo naprawdę lepsi od Ciebie w ilorazie inteligencji są Ci którym pomaga dźwigać biedę. Otrząśnij się z przypadłości byś nie marnował publicznych pieniedzy na edukację, bo ktoś inny lepiej je wykorzysta. Hej. Tyle błędów ortograficznych u studenta, toż to antyreklama dla Pana Ścigały.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) wyborca :
Jak ten Hmmm o polityce będzie debatował jak nie umie prostego zdania poprawnie napisać. Żenada.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) boni :
pewnie ze nie oddadza bo beda rzadzic 4 lata z ta kandydatka. to, ze was klikaczy prezydenckich jest wiecej to coz. to tylko wasz czarny pr , ktorego zarzekaliscie sie nie uzywac .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) katrin :
Ścigała nie ma plakatów?? Rozpaczliwe próby zasłonięcia plakatów Anny miernymi lawetami są doprawdy śmieszne. Właściwie są żenujące. Widać, że człowiek Ryszard ani jego sztab nie wiedzą co to HONOR.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) kapustka :
Debata w takiej syfiastej, zatęchłej i zapyziałej knajpie daje obraz tego jak wygląda nasze miasto. Rynek niby jest ładny ale nie da się wejść do \"restauracji\" żeby nie przykleić się do stolika, prześmierdnąć papierosami ( chwała za ustawę antynikotynową)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) a fe :
no i niech jeszcze zebrani sobie popalą w przepraszam bo to ostatni wieczór kiedy jeszcze mogą

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) Nie ładnie :
Na spotkaniu w Sali Lustrzanej Anna Czech powiedziała, że na debatę z młodzieżą nie przyjdzie bo to bez sensu jest, nie ma na to czasu, a i tak będą jej zadawać te same pytania co zawsze. Tak to właśnie kandydatka PIS kompletnie zignorowała tarnowską młodzież, o której tak wiele mówi cały czas. Ale ta młodzież będzie pamiętać, że pani Czech ich zlekceważyła.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) arto :
Co do honoru i szacunku wśród polityków to zawsze ciężko było o rzetelne i rozsadne osoby do działania, chociaż ostatnio natknąłem się na wartą uwagi kandydaturę do rady sejmiku na lokalnym forum. http://www.zakliczyn.v city.pl/Forum/tabid/27575/foru mid/2901/tpage/1/view/topic/postid/230834/Default.aspx#230928 Zachęcam do zajrzenia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) brat moskal i socjaldemokrata nie na prochach :-) :
zgadzam się z kapustką ..... Weredyku ... coś tak zamilkł ? Liczysz na coś ? :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) funia :
a ja mam pytanie czy organizatorzy zaprosili pana Dembowskiego, który też startuje, bo w notce nie ma o tym ani słowa. Jeśli nie zapraszali a odmówiła im Czech i się na to oburzają to wybaczcie ale to hipokryzja godna najlepszych politycznych klasyków. Dlaczego odmawiacie debatowania komuś kto startuje w demokratycznych wyborach ? Zawiodłem się na intarnecie że w ogóle promuje to wydarzenie bo to chyba jest porządny portal z zasadami

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) andre :
http://www.zakliczyn.vcity.pl/ Forum/tabid/27575/forumid/2901 /tpage/1/view/topic/postid/230834/Default.aspx#230928

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) Organizator :
Oczywiście na spotkanie zostali zaproszeni wszyscy czterej kandydaci. Pan Dembowski od razu jasno zdeklarował się, że nie przyjdzie bo miał dużo wcześniej zajęty termin. Sztab Pani Czech zwlekał z odpowiedzią do ostatniej chwili, przeciągał ostateczną decyzję, mimo wielu usilnych starań dopiero w ostatniej chwili stwierdził, że Pani Czech jednak się nie pojawi, bo zdecydowanie wcześniej miała już ten termin zajęty, przy czym przez dwa tygodnie pytań i kontaktów Pani Czech nie była w stanie dać odpowiedzi czy będzie... Jako organizatorzy, zupełnie apolityczni młodzi ludzie, którzy chcą po prostu o swojej przyszłości porozmawiać z kandydatami, pomijając poprawność polityczną czy medialną retorykę, nie oceniamy decyzji Pani Czech, natomiast podajemy informację do indywidualnej oceny innych.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) funia :
to przepraszam, ale warto byłoby od razu precyzyjnie mówić i pisać kogo zaprosiliście i jak zareagowali wszyscy a nie tylko wybrani. wy jesteście młodzi i nieobyci, ale redakcja mogłaby być bardziej dociekliwa przed umieszczeniem takiego materiału. chyba jakieś zmęczenie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) HET :
Moja miłość do Mościc nie jest nabyta, lecz przekazana. Moi Przodkowie Współtworzyli Mościce-Zakłady Azotowe. Dlatego ja mam obowiązek zapytać:-Jaka jest teraźniejszość i przyszłość PARKU IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO w Mościcach.?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) joga :
Firma redruk zdaje sie jest nie tylko sponsorem tej debaty ale także pana kwaśnego? Czy sponsor narzuca pytania, a co wiecej może ma wpływ na przebieg samej debaty? DRUKOWANA DEBATA.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-11-2010) do joga :
Joga, w intarnecie też leci reklama redruku, czyżby intarnet był lewicowo stronniczy? Ta firma jest po prostu najlepsza! Drukuja tam kandydaci ze wszystkich komitetów z PiS, z PO, z SLD, z PSL z lokalnych komitetow, w tym obecnego prezydenta!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-11-2010) wybooooorca :
@ arto i @andre --- hahahahahahahahahahaahhahahhaa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-11-2010) bułeczka :
Młodzież tarnowska dziękuje za poświęcony cenny czas panom Ścigale i Kwaśnemu . Młodzież będzie o tym pamietała 21 listopada.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-11-2010) Uczestnik :
Debata sympatyczna. Dużo interakcji między kandydatami. Wydaje mi się jednak, że pan Ścigała wypadł bardziej przekonująco. Dużo rzeczy wytłumaczył co i jak i dlaczego tak, a nie inaczej. Warto było posłuchać obydwu kandydatów.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-11-2010) Lukuasz23 :
przyznam, że jestem zaskoczony. spodziewalem sie czegos innego, ale było bardzo fajnie. nieźle sie ubwailismy z kolegami, fajnie widzielismy kandydatow od innej strony, a i cos sie dowiedzielismy. dobra inicjatywa i ciekawy pomysł.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-11-2010) ktoś :
Poziom organizacyjny debaty żenujący. Szkoda, że tacy niepoważni ludzie zajmują się organizowaniem takich przedsięwzięć. Dziwić się, że później nikt nie traktuje młodych poważnie/

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-11-2010) do ktosia :
Dawidzie wyluzuj, ta debata z założenia miała być inna od wszystkich! Może ty tego nie rozumiesz bo na siłe chcesz być dorosły!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-11-2010) odcień słońca :
No i po debacie! Dla mnie super! Przynajmniej poznałam kandydatów z innej strony. Jak dla mnie, kogoś kto ma 18 lat, to bardzo fajnie, że kandydaci zgodzili się poddać swego rodzaju eksperymentowi! Wybronili się całkiem niezle. I trzeba przyznac ze prezentuja podobny poziom , szkoda tylko że Pan Ścigała wytykał młodość swojego konkurenta, tak jakby bycie młodym było wadą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-11-2010) uczestniczka :
Sama młodość to absolutnie nie wada, ale brak doświadczenia u prezydenta sporego miasta już tak.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-11-2010) uczestniczka2 :
Dlatego nie zagłosuję na Dembowskiego. Pozostałej trójce trudno odmówić doświadczenia i wiedzy na temat Tarnowa. No może przesadziłam z wiedzą pani Czechowej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-11-2010) ela :
wcześniej wiedziałam tylko ze słyszenia, wczoraj zobaczyłam na własne oczy - K. Kwaśny świetnie się prezentuje i do tego to mądry człowiek. postawię na niego

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-11-2010) Tomasz :
Myślałem, że skoro tych panów dzieli ponad 25 lat różnicy, tym samym tyle lat doświadczenia, to tych panów będzie dzieliła przepaść, a tymczasem Kwaśny pokazał w tej kampanii i we wczorajszej debacie, że jest partnerem, dla bądź co bądź świetnego retorycznie i sprawnego managera. Trudny wybór!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-11-2010) mlody :
o to chodzi. kwasny ma tylko gadane. scigala na prezydenta, kwasny na viceprezydenta. niech nabiera doswiadczenia

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-11-2010) Tolek :
Drodzy internauci. Kto z was zwrócił uwagę że te lawety-bilboardy stoja po 1. na trawnikach-przecież Straż Miejska każe 100 zł mandatami za parkowanie na trawnikach - Scigały to nie dotyczy? Po 2. Scigała na lawetach - wykorzystuje najprawdopodobniej grunt miejski, będacy w zarzadzie Tarnowskiego Zarzadu Dróg Miejskich Pytam więc - jeśli jest to grunt miejski-czy ma umowe na wykorzystanie gruntu miejskiego a więc naszego mieszkańców !, czy płaci haracz za ten grunt? Za zajęcie pasa drogowego płaci sie slono, czy scigała zapłacił? Własnie sfotografowałem wszystkie lawety w tarnowie stojące. ciekawe jak to sie zakończy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2010) anka :
do wyżej- jak tylko nie zaśmiecają to niech się pokazują a nie zaklejają - ja popoieram taką akcję - coś innego a nie jak na słupach 1000 plakatów i nikogo nie widać- ate słone pieniądze to 90 groszy za dzień - wiem bo robiłam reklamę na zakład fryzjerski i myślałam tak jak ty i było to miłe zaskoczenie że to takie tanie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl