Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zakończono remont w szatniach Unii Tarnów    -   15/11/2010
Stadion się zmienia
Piłkarze klubu Unia Tarnów mogą już korzystać z odnowionych szatni. Wnętrza te przeszły gruntowną i pierwszą w historii obiektu, modernizację. Dzięki inwestycji, która kosztowała 150 tys. zł, zawodnicy Unii otrzymali zupełnie odnowione pomieszczenia przebieralni, natrysków a także gabinet odnowy i masażu. Pomieszczenia zostały oficjalnie oddane do użytku. Prezydent ofiarował także sportowcom kilka profesjonalnych piłek do gry. „Ten symboliczny gest okazał się dobrym prognostykiem, gdyż rozegrany tuż potem, ostatni mecz rundy jesiennej, został przez tarnowskie "Jaskółki" wygrany” - informuje tarnowski magistrat.

Ogloszenie
>

W pomieszczeniach szatniowych przeprowadzono generalną modernizację wszystkich instalacji, w tym wodnej, co wymagało ingerencji w fundamenty. Wykonano montaż nowej wentylacji, płytek ściennych i podłogowych, nowego oświetlenia, oraz drzwi. Zadowolenia z efektów prac na Stadionie nie kryją zarówno sami piłkarze, jak i kibice. -Mamy od teraz znakomite warunki do gry, dziękujemy Prezydentowi za dobrą współpracę - powiedział Michał Żurowski ze Stowarzyszenia "Wierni".

  Oddanie szatni dla piłkarzy było również okazją do rozmowy o inwestycjach prowadzonych na terenie całego Stadionu Miejskiego w Mościcach. Obiekt od niemal dwóch lat podlega ustawicznym zmianom. -Zrobiliśmy już sporo, a planujemy jeszcze więcej. Już niebawem kibice zobaczą następne efekty naszych prac - mówi prezes Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej Bogdan Gurgul.

  Stadion został już także symbolicznie oznaczony bannerem "Jskółcze Gniazdo". W ślad za wynikiem konsultacji społecznych prowadzonych na oficjalnym portalu miejskim tarnow.pl, w których ponad 80% respondentów odpowiedziało się za taką nazwą dla obiektu w Mościcach, w trzech miejscach zamontowane zostaną odpowiednie napisy.

Foto: P. Topolski, www.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947