To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Uciekli z Policyjnej Izby Dziecka, pobili policjantów    -   15/11/2010
Tygodniowa Kronika Policyjna
11 listopada wieczorem z Policyjnej Izby Dziecka w Tarnowie uciekło 4 przebywających tam nieletnich w wieku 15 i 16. Zaatakowali sprawującą nad nimi nadzór policjantkę i pobili policjanta kopiąc go i uderzając. W wyniku poniesionych obrażeń policjant został zabrany do szpitala, gdzie stwierdzono liczne stłuczenia i krwiaki na głowie, ma także złamaną żuchwę. Policjantka została mniej poszkodowana. Obydwoje opuścili już szpital. Przez całą noc 250 tarnowskich policjantów poszukiwało czwórki uciekinierów. Obecnie intensywne działania pościgowe, w które zaangażowane są duże siły są nadal kontynuowane. Do innego, tym razem tragicznego w skutkach zdarzenia doszło z kolei w piątkowe południe - przechodząca w rejonie potoku Wątok w Tarnowie kobieta zauważyła wiszącego na sznurku pod mostem mężczyznę...

Ogloszenie

Kradzieże
Mieszkanka Tarnowa utraciła portfel z dowodem osobistym, prawem jazdy i gotówką w kwocie 200 złotych i 100 USD, po tym jak złodziej niepostrzeżenie odsunął zamek błyskawiczny w jej torebce podczas robienia zakupów na placu targowym przy ul. M.B.Fatimskiej w Tarnowie.
Policjanci z tarnowskiej Komendy Miejskiej zatrzymali 9 listopada 36-letnią mieszkankę Świebodzina, która podejrzewana jest o kradzież z jednego z dużych sklepów przy ul. Tuchowskiej w Tarnowie 40 paczek papierosów, kawy rozpuszczalnej, dezodorantu, foli aluminiowej oraz sera. Wartość start na szkodę warszawskiej spółki oszacowano na blisko 450 złotych.
Policjanci z komisariatu w Wojniczu zatrzymali 45-letniego mieszkańca Wielkiej Wsi i 49-letnią mieszkankę Tarnowa, którzy podejrzewani są o kradzież 8 rolek siatki ogrodzeniowej, 2 silników elektrycznych z kablami i złomu o łącznej wartości 1700 złotych.

Zniszczenie mienia
Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością p-ko Mieniu Komisariatu Tarnów Centrum realizując materiały operacyjne zatrzymali 15-latka z Tarnowa, który uszkodził elewację budynku sklepu spożywczego przy ul. Promiennej, powodując starty w wysokości 300 złotych na szkodę mieszkanki Zgłobic. Do zdarzenia doszło we wrześniu.

Rozboje
Policjanci z komisariatu Tarnów Centrum zatrzymali w bezpośrednim pościgu 48-letniego mieszkańca miejscowości Radwan, który zabrał 62-letniemu tarnowianinowi 20 złotych, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu tych pieniędzy zadawał pokrzywdzonemu ciosy w twarz powodując, u niego złamanie kości nosa. Do zdarzenia doszło 11 listopada na rogu ulic Lwowskiej i Siennej w Tarnowie.

Za kółkiem
8 listopada w Siedliskach zatrzymano kierującego Fordem Modeno, 30-letniego mieszkańca miejscowości. Mężczyzna miał w organizmie prawie promil alkoholu. Utracił prawo jazdy i odpowie za jazdę pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.
W nocy z 8 na 9 listopada na ul. Pułaskiego zatrzymano rowerzystę, 22-letniego tarnowianina, który jechał jednośladem wbrew orzeczonemu sądownie zakazowi prowadzenia rowerów.
9 listopada tuż po 12:00 w Porębie Radlnej, kierujący Volvo podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku motocyklistą, 28-letnim mieszkańcem Bobowej. Ten ostatni doznał złamania kości udowej i pozostał w szpitalu na dalsze leczenie. 67-letni mieszkaniec Świebodzina wyszedł z wypadku bez szwanku. Zarówno on jak i motocyklista byli trzeźwi.
9 listopada o godz. 16:45 kierujący samochodem Opel Astra, 23-letni tarnowianin jadący ul. Mościckiego w Tarnowie, podczas skrętu w lewo w ul. Pułaskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwka rowerzyście, 31-letniemu mieszkańcowi Tarnowa. Do zderzenia nie doszło, ale hamujący rowerem mężczyzna wywrócił się i doznał załamania kości przedramienia. Trafił do szpitala gdzie nadal przebywa. Obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
W Odporyszowie na ul. Źwiernik zatrzymano 25-letniego mieszkańca miejscowości, który jadąc quadem, stracił panowanie nad pojazdem zjechał do rowu i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on 1,8 promila alkoholu w organizmie.
Nietrzeźwy był także zatrzymany na ul. Czystej w Tarnowie kierowca ciężarowego Mana. 46-letni mieszkaniec Tarnowca miał w organizmie 2 promile alkoholu. Jak ustalono mężczyzna wrócił z trasy.

Przemyt
8 listopada wieczorem w Brzozówce, w miejscu zamieszkania 62-letniego mężczyzny tarnowscy policjanci ujawnili wyroby tytoniowe i spirytusowe bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Zabezpieczono ponad 200 paczek papierosów oraz 20 butelek alkoholu niewiadomego pochodzenia. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

Różne
11 listopada wieczorem z Policyjnej Izby Dziecka w Tarnowie uciekło 4 przebywających tam nieletnich w wieku 15 i 16. Zaatakowali sprawującą nad nimi nadzór policjantkę i pobili policjanta kopiąc go i uderzając. W wyniku poniesionych obrażeń policjant został zabrany do szpitala, gdzie stwierdzono liczne stłuczenia i krwiaki na głowie, ma także złamaną żuchwę. Policjantka została mniej poszkodowana. Obydwoje opuścili już szpital. Przez całą noc 250 tarnowskich policjantów poszukiwało czwórki uciekinierów. Obecnie intensywne działania pościgowe, w które zaangażowane są duże siły są nadal kontynuowane.
W piątkowe południe przechodząca w rejonie potoku Wątok w Tarnowie kobieta zauważyła wiszącego na sznurku pod mostem mężczyznę. Niezwłocznie powiadomiła o tym fakcie Policję. Przybyli na miejsce policjanci ze strażnikami miejskimi podjęli reanimację, którą przejęła załoga pogotowia ratunkowego. Niestety pomimo akcji ratunkowej 78-letni tarnowianin zmarł. Wykonane na miejscu czynności wykluczyły by do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Ciało zabezpieczono do badania sekcyjnego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 18:17:34
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html