To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  inTARnetowa Debata Prezydencka już w środę wieczorem, a w nocy na portalu    -   16/11/2010
Porozmawiają we czwórkę ?
Wiele wskazuje na to, że w środę wieczorem w hotelu "Tarnovia" na inTARnetowej debacie prezydenckiej pojawią się wszyscy czterej kandydaci starający się w niedzielnych wyborach samorządowych o stanowisko Prezydenta Miasta Tarnowa. Zapis video tej debaty będziecie mogli zobaczyć na naszych stronach już w kilka godzin po jej zakończeniu. Do rozmowy o problemach Tarnowa zaprosiliśmy wszystkich czterech kandydatów - Annę Czech, Ryszarda Ścigałę, Jakuba Kwaśnego i Stefana Dembowskiego. Swój udział potwierdziły już sztaby trzech pierwszych wymienionych osób. Ze względów rodzinnych, zagrożony jest jedynie udział czwartego kandydata, który jednak - jak podkreślał dziś w rozmowie telefonicznej - chce w niej wziąć udział. Jeśli ostatecznie stawi się cała czwórka pretendentów, nasza debata będzie jedyną debatą tegorocznej kampanii wyborczej, w której wezmą udział wszyscy kandydaci !

Ogloszenie

Naszym zamiarem jest, aby inTARnetowa debata prezydencka przypominała raczej panel dyskusyjny. Na ile to będzie możliwe, chcemy więc odejść od sztywnej i oficjalnej formuły.
Mamy nadzieję, że uczestnicy spotkania będą ze sobą ROZMAWIAĆ, a nie tylko do siebie (i wyborców) MÓWIĆ.
Czy nam (i im) się to uda ? Ocenić będziecie mogli już w nocy ze środy na czwartek.
Zapis video debaty nie będzie montowany, a jedynie podzielony na 4 osobne części, odpowiadające czterem kolejnym segmentom tematycznym. Każdy z kandydatów będzie gospodarzem jednego z nich, w ramach określonego, przydzielonego już zakresu problemowego. O tym, jakie tematy przydzielone zostały innym kandydatom, uczestnicy naszego panelu dowiedzą się dopiero w środę wieczorem. Również kolejność dyskusji na poszczególne tematy zostanie wylosowana tuż przed debatą.
(pd)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 16:28:23
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html