Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  inTARnetowa Debata Prezydencka już w środę wieczorem, a w nocy na portalu    -   16/11/2010
Porozmawiają we czwórkę ?
Wiele wskazuje na to, że w środę wieczorem w hotelu "Tarnovia" na inTARnetowej debacie prezydenckiej pojawią się wszyscy czterej kandydaci starający się w niedzielnych wyborach samorządowych o stanowisko Prezydenta Miasta Tarnowa. Zapis video tej debaty będziecie mogli zobaczyć na naszych stronach już w kilka godzin po jej zakończeniu. Do rozmowy o problemach Tarnowa zaprosiliśmy wszystkich czterech kandydatów - Annę Czech, Ryszarda Ścigałę, Jakuba Kwaśnego i Stefana Dembowskiego. Swój udział potwierdziły już sztaby trzech pierwszych wymienionych osób. Ze względów rodzinnych, zagrożony jest jedynie udział czwartego kandydata, który jednak - jak podkreślał dziś w rozmowie telefonicznej - chce w niej wziąć udział. Jeśli ostatecznie stawi się cała czwórka pretendentów, nasza debata będzie jedyną debatą tegorocznej kampanii wyborczej, w której wezmą udział wszyscy kandydaci !

Ogloszenie

Naszym zamiarem jest, aby inTARnetowa debata prezydencka przypominała raczej panel dyskusyjny. Na ile to będzie możliwe, chcemy więc odejść od sztywnej i oficjalnej formuły.
Mamy nadzieję, że uczestnicy spotkania będą ze sobą ROZMAWIAĆ, a nie tylko do siebie (i wyborców) MÓWIĆ.
Czy nam (i im) się to uda ? Ocenić będziecie mogli już w nocy ze środy na czwartek.
Zapis video debaty nie będzie montowany, a jedynie podzielony na 4 osobne części, odpowiadające czterem kolejnym segmentom tematycznym. Każdy z kandydatów będzie gospodarzem jednego z nich, w ramach określonego, przydzielonego już zakresu problemowego. O tym, jakie tematy przydzielone zostały innym kandydatom, uczestnicy naszego panelu dowiedzą się dopiero w środę wieczorem. Również kolejność dyskusji na poszczególne tematy zostanie wylosowana tuż przed debatą.
(pd)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 19)Dodaj komentarz
(16-11-2010) oj :
Stefan, nie rób sceny!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2010) elektorat :
Anna Czech dwukrotnie zlekceważyła uczestników i publiczność debat prezydenckich , nie przychodząc na debaty -w tym bez uprzedzenia- raz na debacie z udziałem młodzieży, potem na drugiej cześci debaty w Klubie Tarnowskim . Wystawia to tej kandydatce odpowiednie świadectwo. Przyczyna jest prosta, dotychcza wypadała w debatach bardziej niż źle. Łatwiej porobić plakaty, bannery z mocnym użyciem Photoshopa dla zrobienia urody, niż umieć się sensownie wypowiedzieć na jakikolwiek temat. W takiej sytuacji zadaję pytanie do Ryszarda Ścigały i Jakuba Kwaśnego dlaczego panowie mimo takiego lekceważenia przez Anne Czech zamierzacie uczestniczyć w kolejnej debacie z jej udziałem. Szlachectwo zobowiązuje. Nie ma powodu traktować poważnie kogoś kto nie traktuje poważnie innych. Jeśli nie uzyskam tu wyjaśnienia, proszę portal o zadanie takiego pytania na debacie. Pozdrawiam szanujących się wzajemnie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2010) Do elektorat :
Zazdroszcze wiary w to że intarnet w jakikolwiek sposób będzie chciał zrobić krzywde pani Czech zadając niewygodne pytanie. Jeżeli M.P. będzie pytał to zabarwienie pytań będzie od przyjazneo w stosunku do pani Czech poprzez miłe do kandydata z Ameryki i bezuczuciowego do pana Kwaśnego skończywszy na nienawistnym do pana Ścigały. A odrzucenie 2 propozycji debat przez pania Czech powinno być równie zakcentowane w artykule jak to że będzie to pierwsza debata z całą czwórką kandydatów .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2010) Tadeusz S :
Ależ drżycie przed tą Anna Czech. Cóż to czyżby Ryszard coś przeskrobał, że tak panicznie się boicie? Te wasze śmieszne akcje, te komentarze na niskim poziomie w internecie. Daje mi to do myślenia i budzi mój niepokój.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2010) do elektorat :
pomysł o jakim piszą w artykule nie wyklucza zadawania pytań przez dziennikarzy ale mocno ogranicza ich rolę . to kandtydaci mają rozmawiać jeśli dobrze rozumiem

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2010) Jadzka :
Tadeuszu też to zauważyłam. Te debaty są ciągle i wszędzie wg mnie niewiele wnoszą. Niech już będą te wybory, żeby wreszcie zniknęły te plakaty. Platforma zalała moje osiedle i już mi obrzydły te twarze.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2010) anna p :
o której ta debata droga redakcjo? wstep tylko dla wybranych czy dla zwykłych smiertelników też?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-11-2010) Redakcja annie p :
Debata jest redakcyjna i zamknięta, odbywa się w wynajmowanej sali konferencyjnej, która nie pomieści nikogo poza kilku zaproszonymi uczestnikami i po 1-2 przedstawicielach sztabów. Zapis video będzie jednak dostępny już kilka godzin \"po\"

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2010) mocny :
ataki personalne na Panią Anne świadczą tylko o braku agumentów merytorycznych u ludzi popierających kontrkandydatów

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2010) do mocny :
hehehe ale mnie rozbawiłeś. nie brońcie już Pani Ani bo to nie ma sensu. sama się już pogrążyła...hehe merytoryczna fiu fiu

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2010) do mocny :
nie broń już Pani Ani bo to nie ma sensu - jest zdecydowanie najlepszym kandydatem i nie trzeba jej bronić. Jezeli ona wygra to Tarnów wygra!!! Jeżeli wygra Prezydent Ścigała, tragedii nie będzie ale przegramy koleje lata. Tertium non datur i całe szczęście :))))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2010) Hehehehe :
Skoro jest najlepsza to dlaczego nic nie wie na temat funduszy unijnych i wygaduje bzdury na temat zadłużenia miasta? Pani Czech jest kompletnie nieprzygotowana do roli prezydenta. Nawet na pytania do niej odpowiada pan Jurczyński (tak jak w Sali Lustrzanej).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2010) pozdrawiam :
Widać, żę sztab POpaprańców bardzo się stara!!! Byłam w weekend na konferencji w sali lustrzanej i te pytania młodzieży tarnowskiej, a sama się nadal do niej zaliczam były beznadziejne. Np. czyste autobusy haha ciekawe gdzie.. pytania o fundusze :)) debata z młodzieżą, również tą szlajającą się po rynku wieczorami, tą pijaną komunikującą się za pomocą rynsztokowego języka. Mieszkam w rynku i wie co tam się dzieje.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2010) latek_44 :
Nastoletnia córka V-ce szefa tarnowskiej PO kandyduje w wyborach samorządowych z pozycji nr. 2....... A przecież mogła z pozycji nr. 1. Prawda ? Pojęcie nepotyzm - nie dotarło do Tarnowa ? Po prostu jeden wielki SKANDAL !!!!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2010) netka :
Każda pani odda swój głos Ani

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2010) do latek44 :
a kiedy rodzina Anny Czech pracuje -chyba nie za darmo- w Fundacji Kromka Chleba, to nie ma nepotyzmu. Ani SKANDALU :-(( To się nazywa hipokryzja.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2010) Chamstwo!!!! :
Idź i zobacz czym zajmuje się fundacja Kromka Chleba i komu pomaga idź zobacz ludzi, którzy pomagaja innym! Wszystko jest jawne! nikt z rady fundacji ani z zarzadu nie bierze żadnych pieniędzy! To że rodzina Anny Czech pomaga w działaniu fundacji to nie nepotyzm tylko wsparcie! A takie wypowiedzi jak powyższa to skandal i zwykłe Chamstwo!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2010) nie życzę :
popieram! dodam tylko, że nie życzę abyś był zmuszony, drogi wpisywaczu oszczerstw, skorzystać z noclegownii albo łazienki dla bezdomnych, abyś nie musiał skończyć w hospicjum! trochę przyzwoitości...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-11-2010) youtube :
polecam filmik http://www.youtube.com/watch?v =wn4A7n7MfDE

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947