To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Uwolnijmy Tarnów od politycznej manipulacji!    -   18/11/2010
Oświadczenie Anny Czech
Podczas kampanii wyborczych sztaby poszczególnych kandydatów sięgają po różne chwyty, czasem dowcipne, czasem pałkarskie, mniej lub bardziej uczciwe, od zdzierania plakatów konkurentów (także z tego samego ugrupowania) poczynając. Do naszej redakcji napłynęło właśnie dotyczące takich kwestii oświadczenie kandydatki PiS na urząd Prezydenta Miasta Tarnowa Anny Czech. ”W jednej z broszur reklamowych rozdawanych tarnowianom w przededniu wyborów samorządowych pojawił się tytuł "Anna Czech popiera kandydata SLD!". Hasło umieszczone na pierwszej stronie wydawnictwa jest manipulacją - w treści artykułu, gdzieś wewnątrz materiału, jeden z kandydatów tego ugrupowania wykorzystuje przypadkową zbieżność imienia i nazwiska swojej matki z imieniem i nazwiskiem kandydata na urząd prezydenta miasta Anny Czech” - czytamy w oświadczeniu.

Ogloszenie

-Może dla polityków takie manipulacje to codzienność, ale osobiście przykro mi, że ktoś zdolny jest wykorzystywać dla zdobycia władzy nawet imię swojej własnej matki i tak bez wstydu kraść dorobek, wiarygodność kogoś innego - oświadczyła Anna Czech.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:22:04
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html