To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Młodzieżowa Rada Miasta i lider listy Wspólnoty Małopolskiej zachęcają do głosowania na Ścigałę    -   19/11/2010
R. Ścigała: To była kampania prawdy
Młodzieżowa Rada Miasta oraz jej trzej dotychczasowi przewodniczący - Jakub Kozioł, Michał Sabat i Mateusz Trytek napisali list otwarty do prezydenta miasta, Ryszarda Ścigały, w którym poparli jego starania o reelekcję. Nagradzają w ten sposób prezydenta za "współpracę i wysoki jej poziom" oraz za to, że „uruchomił Tarnów”. Młodzi utworzyli też Komitet Poparcia Ryszarda Ścigały. W ostatnim dniu kampanii wyborczej do popierających tę kandydaturę dołączył również lider listy Wspólnoty Małopolskiej do sejmiku, radny wojewódzki Adam Kwaśniak. Przy okazji spotkania obu samorządowców swoją kampanię podsumował Ryszard Ścigała.

Posłuchaj, jak swoją kampanię wyborczą przed I turą wyborów podsumowuje Ryszard Ścigała :

Ogloszenie

Na piątkowej konferencji prasowej Adam Kwaśniak zaatakował też Zbigniewa Ziobrę, wiceprezesa PiS za jego list do mieszkańców regionu, w którym według radnego europoseł wskazuje "jako jedynie słusznych kandydatów PiS". Jego zdaniem to przejaw upolityczniania samorządów przez partie polityczne. Kwaśniak apeluje do mieszkańców regionu "o nieuleganie wpływom w wyborach samorządowych. Próba zdominowania samorządów przez partie polityczne może doprowadzić do paraliżu, stagnacji i wyhamowania rozwoju gospodarczego regionu oraz wielu kłótni i awantur, na które w samorządzie nie powinno być miejsca ..." - czytamy w specjalnym przedwyborczym oświadczeniu radnego.

Udzielając poparcia Ryszardowi Ścigale, Adam Kwaśniak, pisze w tym oświadczeniu, że "jego kadencja była świeżym oddechem dla Tarnowa, po kilkunastu latach słabych rządów poprzedników".
(pd)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:16:16
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html