Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowski samorząd pomaga strażakom    -   22/11/2010
Uroczysty apel strażaków
Jeszcze przed wyborami, szef tarnowskiego samorządu Ryszard Ścigała podziękował tarnowskim strażakom za pomoc mieszkańcom w sytuacjach, które wymagają szczególnego zaangażowania i siły. Jak informował tarnowski magistrat, mowa przede wszystkim o podwoziach, które od kilku lat systematycznie nawiedzają miasto i region. Okazją do złożenia podziękowań był Uroczysty Apel, który zorganizowano w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie.

Ogloszenie

Zapewnianie bezpieczeństwa mieszkańcom to jedno z najważniejszych zadań samorządu. Tarnów realizuje je poprzez wspieranie zajmujących się tym służb. W tym roku Miejska Komenda Państwowej Straży Pożarnej otrzymała dofinansowanie w kwocie 367 tysięcy złotych, które w przeważającej części zostało przeznaczone na zakup sprzętu ratowniczego.
Łódź i amfibia to główne cele, na jakie tarnowska komenda Państwowej Straży Pożarnej przeznaczyła 270 tys. zł. z otrzymanego od Gminy Miasta Tarnowa dofinansowania. Sprzęt ten będzie szczególnie przydatny podczas akcji powodziowych.
Podczas apelu najbardziej zasłużeni tarnowscy strażacy otrzymali odznaczenia państwowe i resortowe oraz nominacje na wyższe stopnie.

Foto: P. Topolski, www.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947