Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieści z tarnowskiego magistratu    -   24/11/2010
Mobilne lodowisko w Mościcach
270 tys. zł kosztowało nowe, mobilne lodowisko, które już niebawem służyć będzie mieszkańcom – informuje tarnowski magistrat. Zostanie ono usytuowane w Mościcach, trwają prace przygotowawcze. Jeśli aura dopisze, lodowisko zostanie otwarte jeszcze w pierwszej połowie grudnia.

Ogloszenie

Podczas zbliżającej się zimy w Tarnowie będzie można korzystać z trzech, a nie jak do tej pory z dwu sztucznych lodowisk. Do miejskich obiektów co roku uruchamianych przy Pałacu Młodzieży i przy ul. Wojska Polskiego dołączy mobilne lodowisko, które będzie znajdować się obok kortów tenisowych, za halą „Jaskółka”. Nim obiekt o wymiarach 15 x 30 metrów przyjmie pierwszych amatorów ślizgania, konieczne jest uporządkowanie terenu pod lodowisko i podłączenie infrastruktury zapewniającej mu prawidłowe działanie.

Jak przewiduje dyrektor Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Edward Rusnarczyk, lodowisko w Mościcach będzie gotowe w pierwszej połowie grudnia. Określono też ceny wstępu na nowy obiekt. Za 45 minut ślizgania dorośli będą musieli zapłacić 3,5 zł, młodzież korzystająca z ulg - 2 zł, a grupy zorganizowane - 1,2 zł.

Identyczne ceny będą obowiązywać na lodowisku przy Pałacu Młodzieży. Obiekt ten jest już instalowany. Trwają prace polegające na uzupełnianiu czynników mrożących. Jeśli pozwoli na to pogoda, „ślizgawka” przy Pałacu Młodzieży zostanie uruchomiona już w pierwszych dniach grudnia. To samo dotyczy sztucznego lodowiska przy ul. Wojska Polskiego. Za korzystanie z obiektu o wymiarach 20 x 40 metrów w tym roku dorośli zapłacą 4 zł, korzystający z ulgi - 2,5 zł, a grupy zorganizowane - 1,2 zł.

Z myślą o zbliżającym się sezonie zimowym Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zakupił trzysta par łyżew. Dwieście z nich trafi do wypożyczalni, która zostanie uruchomiona przy lodowisku w Mościcach, a po pięćdziesiąt, otrzymają wypożyczalnie przy dwóch innych miejskich obiektach. Za wypożyczenie łyżew na godzinę trzeba będzie zapłacić 3,5 zł.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(25-11-2010) hombre :
Gdybym nie pamiętał wspaniałego lodowiska w hali jaskółka, to może i bym się ucieszył z tej wiadomości. A tak, to moja radość jest połowiczna i zatruta obawą, że już nigdy nie doczekamy się reaktywacji pradziwego lodowiska w hali do tego przeznaczonej. To małe, niefunkcjonalne lodowisko ma być na otarcie łez. Cóż, dobre i to. Tylko żeby nie było sytuacji, gdy nowo zakupione lodowisko trafi pod pałac młodzieży a w Mościcach stanie to stare, wysłużone!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-11-2010) haha :
Jaskółke to zburzyć i tyle.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947