To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Jesienne, bezpłatne kursy KCEM Kana w Tarnowie dla dorosłych    -   26/11/2010
Kurs komputerowy i warsztaty dla rodziców
KCEM Kana w Tarnowie przygotowało bezpłatną, edukacyjną ofertę dla dorosłych. Obejmuje ona kurs komputerowy i doradztwo zawodowe dla osób bezrobotnych oraz warsztaty dla rodziców.

Ogloszenie

Kurs komputerowy + doradztwo zawodowe dla osób bezrobotnych - rekrutacja potrwa do 26 listopada, piątek. Ilość miejsc ograniczona.
To kolejna bezpłatna propozycja KANY skierowana do osób bezrobotnych. Rozpoczęcie zajęć 29 listopada, poniedziałek o godzinie 9.00 w pracowni informatycznej KCEM Kana. W programie kursu między innymi: podstawowa obsługa Windows, środowisko microsoft, czyli Word Excel, obsługa internetu itp. Każdy z uczestników będzie zobowiązany do uczestniczenia w co najmniej jednej godzinie doradztwa zawodowego w punkcie Kana Job. Kurs zakończy się 23 grudnia. Każdy uczestnik po zatwierdzeniu przez wykładowców otrzyma zaświadczenie.

Warsztaty dla rodziców:
Warsztaty z zakresu rozwoju umiejętności rodzicielskich „Wychowywać to znaczy i  kochać i wymagać” (w oparciu o elementy programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” rekomendowanego przez Centrum Metodyczne Pomocy Psychologiczno Pedagogicznej oraz PARPA).
”Jeśli pragniesz rozwinąć swoje umiejętności rodzicielskie, chcesz lepiej rozmawiać ze swoim dzieckiem, jeśli borykasz się z konkretnymi problemami wychowawczymi - czekamy na Ciebie” - czytamy w nadesłanej informacji. ”To program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi lub wychowankami dających zadowolenie i poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.
Tu nauczysz się: stosowania komunikatu "Ja", ustalania granic, stosowania metod  skutecznych w wychowaniu dzieci.”


Głównym celem  zajęć jest wsparcie rodziców  w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi, nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.
Czas trwania: 10 cotygodniowych spotkań po 3h zegarowe (4h dydaktyczne).
Warsztat przeznaczony dla: rodziców, opiekunów dzieci w każdym wieku.

Informacje: pod numerem telefonu 014 6 888 111.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:46:48
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html