To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Afera w o(d)słonkach ? (2). Czy radny Bartłomiej Babuśka złożył nieprawdziwe oświadczenia majątkowe ? aktualizacja   -   29/11/2010
Wirtualny prezes i udziałowiec
Wracamy do rozpoczętego w czwartek cyklu publikacji, dotyczących wybranych aspektów działalności biznesowej znanego tarnowskiego polityka PO, Bartłomieja Babuśki oraz towarzyszącego mu "wianuszka" innych osób, w większości też związanych z Platformą Obywatelską. Przypomnijmy, Prokuratura w Krakowie i CBA prowadzą (wielokrotnie już przedłużane) postępowanie w sprawie m.in. nieprawidłowości w spółce FABIOS SA. W orbicie zainteresowania śledczych, co oficjalne nam potwierdzono, jest osoba B.Babuśki, jako niedawnego jeszcze prezesa tej firmy. Zbierając materiały do naszej publikacji natknęliśmy się na - tak przynajmniej to wygląda - lokalny, ale poważny "odprysk" tej sprawy. Czy radny Babuśka złożył w tym roku dwa nieprawdziwe oświadczenia majątkowe ? On sam twierdzi, że nie, ale wpisy w KRS mówią co innego.

Ogloszenie
>

Skąd wynika nasze pytanie ?

Otóż, zarówno w oświadczeniu majątkowym radnego Bartłomieja Babuśki złożonym w kwietniu br. (datowanym na 12 stycznia) jak i w oświadczenu złożonym na koniec kadencji - we wrześniu, w rubrykach, w których radny powinien wykazać posiadane udziały w spółkach handlowych pojawiają się pauzy lub adnotacja "NIE DOTYCZY". Radny twierdzi, że wszystko co zawarł w oświadczeniach jest zgodne ze stanem faktycznym. Przeczą temu jednak dane, jakie dość łatwo można uzyskać w zasobach internetowych Krajowego Rejestru Sądowego. Wynika z nich np., że Bartłomiej Babuśka ani na moment nie przestał być udziałowcem firmy SOLARIS INVEST. Co więcej, do 27 maja br. był jej prezesem. Tego faktu również nie odnotował w oświadczeniu majątkowym ze stycznia 2010 r. Radny musi pilnie i publicznie wyjaśnić te rozbieżności. Za podanie w oświadczeniu majątkowym nieprawdziwych danych grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia oraz utrata dopiero co uzyskanego w wyborach mandatu radnego.

Jeszcze w oświadczeniu majątkowym radnego złożonym przez niego w kwietniu 2009r. w rubryce "udziały w innych spółkach handlowych" radny Babuśka podawał niemałą listę przedsiębiorstw, w których jest udziałowcem. Były to: M.B.Co Sp. z o.o. (50 % udziałów), SOLARIS INVEST (30 % udziałów) oraz 3 spółki ukraińskie: EUROCOMFORT (20 % udziałów), ROUTEX CHEMICALS (18 % udziałów) i ZLATA PODKIVA (50 % udziałów). Jak czytamy w oświadczeniu z roku ubiegłego, przedsiębiorczy radny prowadził też jeszcze jednoosobową działalność gospodarczą pod szyldem BB MANAGEMENT. Żadna z tych firm nie figuruje już w formularzach oświadczeń majątkowych wypełnionych i podpisanych przez radnego w roku 2010.

Sprawdzenie sytuacji własnościowej podmiotów, których siedziby znajdują się na terenie Ukrainy, nie było przez nas jeszcze możliwe. Na tę chwilę przyjmujemy, że radny B.Babuśka pozbył się "ukraińskich" udziałów przed wypełnieniem pierwszego tegorocznego oświadczenia majątkowego. Tak jak pozbył się udziałów w tarnowskiej firmie M.B.CO. Sp. z o.o., co odnotowane zostało w KRS.
Jak wynika z chronologii wpisów w tym właśnie ogólnopolskim rejestrze, radny Babuśka nigdy nie pozbył się jednak udziałów w spółce SOLARIS INVEST Sp. z o.o, mimo, że od początku tego roku nie wykazuje ich już (podobnie jak innych udziałów) w swoich oświadczeniach. W marcu 2008 roku, gdy zarejestrowano pozbycie się tychże udziałów przez Jerzego Wiatra (prezesa tarnowskiego MPK) a do grupy udziałowców spółki SOLARIS INVEST dołączył Sergii Konvinko, Bartłomiej Babuśka objął pakiet większościowy udziałów. Pozostał też - aż do 27 maja br. - prezesem tej firmy. Wtedy to oddał pakiet większościowy tarnowskiemu prawnikowi Maciejowi Morawskiemu. Podkreślmy raz jeszcze - w KRS do tej pory nie odnotowano, aby Bartłomiej Babuśka zbył wszystkie swe udziały w SOLARIS INVEST. W maju br. przekazał jedynie prezesurę swojemu ojcu.
Wszystkie wymienione dane weryfikowaliśmy równoległe w kilku serwisach internetowych korzystających z zasobów KRS.
O każdorazowym zbyciu udziałów i zmianie listy wspólników trzeba poinformować KRS w ciągu 7 dni od takiego zdarzenia. Gdyby nawet odpowiednie zgłoszenie z powodów formalnych zostało z sądu rejestrowego zwrócone i procedura uwzględnienia kolejnego wpisu się o kilka miesięcy opóźniła, to przypominamy - w tej konkretnej sytuacji mamy też do czynienia z oświadczeniem, w którym udziałów w SOLARIS INVEST nie wykazano już początkiem roku. A kolejny - po blisko 2 latach przerwy - odpowiedni wpis do KRS z końca maja br. nie potwierdza wyzbycia się przez Bartłomieja Babuśkę wszystkich udziałów firmy, a tylko ich części.

Zapytaliśmy radnego o to, dlaczego zarówno w styczniowym, jak i wrześniowym oświadczeniu majątkowym nie wykazał udziałów posiadanych w spółce SOLARIS INVEST Sp. z o.o. ani faktu bycia prezesem tej firmy do maja br. (w sytuacji, w której w KRS znajdują się informacje o posiadanych przez niego udziałach i pełnieniu funkcji prezesa zarządu) ? W odpowiedzi Bartłomiej Babuśka oświadczył (cytat dosłowny z nagrania rozmowy telefonicznej): - Moje oświadczenia majątkowe odpowiadają stanowi faktycznemu. To, co wypełniałem jest prawdą. Nie wiem, co Pan szukał, jak znajdował, nie mam pojęcia o czym Pan mówi, jeżeli chodzi o dokumenty, które twierdzą co innego. Informuję, że to, co zostało złożone i podpisane przeze mnie, odpowiada stanowi faktycznemu.
Dopytywany, z czego w takim razie wynikają te rozbieżności, radny Babuśka uniknął odpowiedzi. Mimo, że wcześniej zgodził się odpowiedzieć na nasze pytania, nagle przerwał rozmowę telefoniczną, mówiąc, że "w tej chwili ma czas prywatny" (dzwoniliśmy do niego w sobotę popołudniu) i ewentualnie możemy próbować kontaktu z nim w poniedziałek.
Wydaje nam się jednak, że to jednak radny Babuśka powinien w tej sytuacji zabiegać o publiczne i dogłębne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności pojawienia się takich a nie innych zapisów w jego oświadczeniach majątkowych i odpowiednich wpisach dokonywanych w Krajowym Rejestrze Sądowym (przynajmniej tych dostępnych już w sieci), dotyczących spółki SOLARIS INVEST.


Tutaj możesz zapoznać się z dokumentem uwzględniającym wszystkie dotychczasowe zmiany w obrębie struktury własnościowej spółki SOLARIS INVEST - dokument pochodzi z serwisu LEX OMEGA

Również uważna lektura oświadczeń radnego składanych przed 2010r. dostarcza wielu ciekawych spostrzeżeń.
Do tego czasu radny wykazywał jeszcze udziały w innych spółkach, ale rzadko chwalił się stanowiskiem lub stanowiskami w zarządach tych firm, nie wykazywał też ani złotówki dochodu z tego tytułu.
W oświadczeniu z sierpnia 2006 r. z listy spółek wymienianych przez radnego w oświadczeniu znika (na chwilę) ROUTEX CHEMICALS, żeby już w kilka miesięcy potem ... wrócić dokładnie w tej samej wysokości udziałów, co rok wcześniej.
patrz: wyjaśnienie
Okazuje się również, że w świetle wpisów dot. spółki SOLARIS INVEST dokonanych w KRS od marca 2008 do maja 2010r., a więc również w okresie za jaki oświadczenie składał w kwietniu 2009r. Bartłomiej Babuśka, posiadał on wówczas nie 30 % udziałów w firmie - jak wpisał w dokumencie - ale już pakiet większościowy, czyli ponad 50 % udziałów.
Zastanawiajacym jest również fakt, że oświadczenie datowane na 12 stycznia 2010 r. radny złożył dopiero w kwietniu tego roku.

W tym miejscu można zapoznać się z treścią wszystkich oświadczeń majątkowych radnego B.Babuśki.

P.Dziża
M.Poświatowski

Wydruk tego artykułu dostarczamy też tarnowskiej prokuraturze z prośbą o możliwie pilne dokonanie przez nią prawno- karnego wartościowania zachowań przedstawionych w tej publikacji prasowej. O wynikach tej oceny mamy nadzieję poinformować niebawem inTARnautów.

Zobacz także :
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 126)Dodaj komentarz
(29-11-2010) olo :
hehehhehehe dobre, mamy niezłych detektywów. Szkoda, że tylko nim się portal zajmuje............

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-11-2010) Legalny Banita :
Ta cisz jest znamienna

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-11-2010) wiem :
wymowna, gdzie sie wszyscy podziali?:)jednak coś jest na rzeczy..

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-11-2010) do olo :
Przyjdzie czas na kolejnych. Zresztą zajęcie się BB otwiera całą autostradę powiązań

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-11-2010) co z oświadczeniami Roberta Wardzały? :
Dlaczego na stronach BIP nie można przejrzeć oświadczeń majątkowych Roberta Wardzały?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-11-2010) co z oSwiadczeniami Jacka Łabno? :
Dlaczego na stronach BIP nie mozna przejrzec oswiadczen majatkowych Jacka Łabno?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-11-2010) kuku :
a czy można przeglądąć inne oświadczenia - może ktoś poda link :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-11-2010) INFORMATOR :
Wszystkie oświadczenia są na gminnym BIP i nie brakuje żadnego oto adres http://portal.tarnow.bip-gov.i nfo.pl/ . Wejdźcie na Rada Miasta i pamiętajcie aby przy odpowiedniej kadencji klikać w plusik po lewej stronie a nie na linkowany tekst , a potem już w odpowiednie nazwisko i jesteście na indywidualnej stronie z oświadczeniami każdego z radnych

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-11-2010) perły i wieprze :
>Od wielkości do śmieszności tylko jeden krok< Napoleon. >Mienili się mędrcami, a byli głupcami< (Rz).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2010) do perły i wieprze :
Nie przekreślaj wszystkiego co pojawia się na tym portalu - czasami jest coś sensownego! Na przykład niezły jest artykuł Mirka Poświatowskiego "Ankieta dla pięciolatków".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2010) do do perły i wieprze :
znów widzę trolle od BB i Wiatra. Teraz przyjęli taktykę odwracana aluzji. A ich świat coraz bardziej w kratki ....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2010) Helenka :
To smutne, że na świecie nie brakuje ludzi, którzy wszędzie widzą tylko układ, taktykę, podstęp. Szkoda... Czy artykuł \"Afera w o(d)słonkach ?\" zniknął z powodu nieprawdziwych treści w nim zwartych?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2010) Wągier :
ten temat jest nudny jak flaki z oleju!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2010) do \ :
jak to \"zniknął\" ? tu masz do niego linka i kolejną odsłonę tej afery . Ciekawe co miało ukryć to nieprawdziwe oświadczenie . to znaczy co więcej poza tymi udziałami. Helenko nie wysilaj się przebierając w skórę owieczki, twoje babuśkowe oczęta i zębiska cię zawsze zdradzą

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2010) OOSMAFI :
Helenka faktycznie coś ściemnia. Przecież dzisiaj w felietonie „\"Afera w o(d)słonkach ?\" dokonała wpisu, nawołując w nim do „rzeczowego dialogu i miłości”. Podtrzymując jej wniosek proponuję, aby na dobry początek Helenka w duchu miłości do dr-a Pawła Pytko, odniosła się do „tajemniczego” unieważnienia przez Radę Nadzorczą pierwszego konkursu na prezesa zarządu Fabios S.A., w którym on wygrał i wyboru „właściwego” prezesa z dalekiego Tarnowa za drugim podejściem. Nawiasem mówiąc, ewentualne bezprawne działania członków tamtej Rady można ścigać z litery i mocy prawa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2010) Helenka :
Nie znam tego Pana Pytko. Czy on jest z Tarnowa? Kochajmy się!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2010) OOSMAFI :
Kochajmy się, ale też szanujmy się, bo albo uważnie czytamy o wynikach dziennikarskiego śledztwa, albo rżniemy „mądralę”.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2010) do oosmafi :
ta cała helenka to ten sam infus o którym pisza w portalu gdzie indziej ze rznal glupa przez pare dni pod atykułem o fabiosie . Zwykły troll najwidiocznej zwiazany z babuska i wiatrem albo któryś z nich po prostu w kazdym razie jedyne co warto z takimi trollami robic to ich ignorowac

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2010) Helenka :
Oczywiście najłatwiej to ignorować inne poglądy, ogólnie odmienność! Panie Mirku nie ma się co obrażać - wolność słowa to podstawa!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2010) KT :
Brawo Panowie z redakcji - będę Wam kibicował!!! Myślałem, że w Tarnowie nie ma dziennikarzy śledczych, ale jak widzę - na szczęście myliłem się. O radnym BB wiadomo nie od dziś, że to niezły motacz. Działajcie dalej i nie dajcie się zastraszyć, wiele osób Wam kibicuje!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2010) OOSMAFI :
Helenka, proszę o Twój pogląd w sprawie, o której wcześniej napisałem. Postaram się go nie zignorować, tak jak nie ignoruję informacji o kolorystyce „odmienności” procedur powoływania osób a stanowiska państwowe.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) No i ok :
Polecam dzisiejsze temi i wywiad z B. Babuśką. Czasem dobrze poznać, co mówi 2 strona

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) Helenka :
Sądzę, że po prostu w jednym konkursie się wygrywa, a w drugim nie. To samo dotyczy BB, jak i kogokolwiek z ludzi. Nie wiem o co tam chodziło - przecież to pytanie do rady nadzorczej Fabosu, a nie do internautki z Tarnowa!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) hombre :
Nie takie afery tuszowano i to na wyższych szczeblach. Nic mu nie będzie, na układy nie ma rady, żal mi tylko tych ludzi, co żyją złudzeniami i byli głosować.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) do No i ok :
no i jak sie tłumaczy z zawartości oświadczeń ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) Loda :
No to sie nam porobiło ciekawie w tym Tarnówku zapyziałym. Pierwsze śledztwo dziennikarskie w POWIECIE! Ciekawe teraz jak się z tego wybroni i czy w ogóle radny. Kogo za sobą pociagnie. No ciekawa Loda jestem ciekawa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) infus :
Wywiad w Temi wszystko chyba wyjaśnia - Babuśka jest niewinny. Zupełnie niepotrzebne zamieszanie z politycznego zamówienia, a kłopoty będzie miał zdolny, młody dziennikarz. Klasyka. PISowscy działacze jak zwykle schowają głowę w piasek. W oświadczeniach majątkowych też pewnie okaże się, że coś ktoś nie sprawdził, że sądy działają powoli albo coś takiego. Niepotrzebnie wylano tony gnojówki podczas tej P.R.M.T.Gate!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) tarnowianka :
Białka i sztandarowy zakład w tej małej miejscowości jeszce nie może pozbierać sie po dyrektorowaniu czy prezesowaniu pan Babuśki...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) do infusa :
Dlaczego masz nas za idiotów ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) Prawnik :
Redakcjo nie nalezy korzystać wyłącznie z zasobów internetowych. Krajowy Rejestr Sądowy jest jawny. Pełny wypis mozna otrzymac natychmiast w sądzie w Tarnowie i uwzglednia on wszystkie zmiany. Ponadto mozna dokonac badania akt rejestrowych, aby zbadać ewentualne daty umów sprzedazy udziałów w spółce z o.o. Jednak o ważności umowy sprzedazy decyduje poswiadczenie podpisów przez notariusza - data poswiadczenia. Zalecam dokładność, Internet to nie do końca skarbnica aktualnej wiedzy w sytuacji podjecia takich działań.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) Analityk do prawnika :
Ta próba zmiany tropu jest infantylna. Prokuratura może badać sobie teraz do głębi wszyściutkie okoliczności i mam nadzieję, że to już czyni. To jej obowiązek. W tzw. międzyczasie ja skupię się tylko na jednym wątku, ale przecież jest ich w artykule kilka. Drogi prawniku, do 27 maja 2010 nie zarejestrowano w sądzie sprzedaży wszystkich udziałów pana BB, choć zarejestrowano fakt, że pozbył się 20 udziałów i nie jest już prezesem. Odnotowano też fakt usunięcia pana Kovinko oraz jego udziałów. To aktualna lista udziałowców na ten moment. Sąd o czymś zapomniał, czy raczej zarejestrował nieprawdziwe dane, bo nie było żadnego śladu żadnego innego wniosku o zmianę udziałowców ? Pytanie wydaje się retoryczne. Przypominam, że już w styczniu podajac dane za 2009 pan BB pisał, że udziałów nie ma ( i nie miał już w 2009) w ogóle. We wpisie majowym okazuje się, że nadal ma ich jeszcze wciąż 11. Wymowna jest również cisza w tej sprawie, bo Babuśka niczego nie usiłuje tłumaczyć w tej skandalizującej (a w istocie kompromitującej go jako polityka) kwestii.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) OOSMAFI :
Helenka, problem w tym, że to był ten sam konkurs. Jedynie krztyna należytej wrażliwości pozwala dostrzec w procederze unieważniania wyników konkursu, bez udostępnienia opinii publicznej racjonalnych tego przesłanek, swoistą przemoc („antymiłość” wobec pierwotnego zwycięzcy). I nie godzi się straszyć dziennikarzy, nagłaśniających te „prozaiczne” ale również „grube” zarzuty czy fakty, jednym prokuratorem w sytuacji, gdy problem dotyczy osoby publicznej, radnego Rady Miasta, któremu, o zgrozo, drepcze po piętach inny prokurator!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) Helenka do Oostafi :
Nie godzi się nikogo straszyć prokuratorem! Nieładnie jest stresować dziennikarzy, związkowców lub ludzi. Premier, prezydent czy radny lub nawet tarnowski dziennikarz TAK SAMO plują po sikaniu, puszczają bąki i robią kupę (i to dość podobną w zesadniczych kwestiach).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) OOSMAFI :
„… dziennikarzy, związkowców LUB LUDZI” ?!!!?. Żałuję, że wdałem się w polemikę z rasistą(tką).

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) Dżet :
Temat dla śledczego: Byłem u ortopedy i dostałem receptę na żel Fastum. W aptece pani mgr zasugerowała, żeby sobie kupić tańszy o połowę Ketonal, bo składem się nie róznią. Naiwnie jednak posłuchałem lekarza. Lekarz zapisał mi również zabiegi. Poszedłem uzgodnić terminy zabiegów do przychodni przy starym szpitalu i tu doznałem szoku. Zaoferowano mi termin zabiegów na czerwiec z jednym wyjątkiem. Jeden zabieg mam za 2 tyg. tylko muszę ze sobą przynieś......żel Fastum. Poczułem się nabity w butelkę przez naszą słuzbę zdrowia, ale dzięki mnie, pacjentowi ktoś pewnie dostanie prezent.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) bolo :
Ostatnie zdanie artykułu brzmi cyt: \"Zastanawiajacym jest również fakt, że oświadczenie datowane na 12 stycznia 2010 r. radny złożył dopiero w kwietniu tego roku.\" Gdyby autor zadał sobie więcej trudu, to nie musiałby się zastanawiać. Zgodnie z art. 24h ust. 4 ustawy z dnia 8.03.1990 r. o samorządzie gminnym mówi wyraźnie, że w trakcie kadencji radny składa oświadczenie majątkowe co roku do dnia 30 kwietnia według stanu na dzień 31 grudnia roku poprzedniego. Wniosek - zamiast się zastanawiać, lepiej sprawdzić.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) do bolo :
Zamiast wymądrzale dywagować lepiej czytać co jest napisane a nie co się wydaje. A napisane jest: \"zastanawiającym jest fakt, że oświadczenie jest datowane na styczeń a złożone w kwietniu\", a nie że złożone dopiero w kwietniu. Przejrzałem te oświadczenia. To jedyny taki przypadek, bo w innych oświadczeniach Babuśki składane w kwietniu oświadczenia mają datę kwietniową. A tu nagle 12 stycznia. Nie dziwne ? Jeśli dla kogoś "nie dziwne", to na pewno zastanawiające. I w ten sposób dochodzimy do konstatacji, która została w tekście uwzględniona.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) Ukłony dla redakcji :
Nareszcie są jacyś prawdziwi ludzie i dziennikarze w Tarnowie a nie popierdółki. Cały Tarnów, ten nieskorumpowany, trzyma z Wami ! Jak to mawiał Szekspir i sędzia Falcone: Ci, którzy się boją, umierają codziennie. Ci, którzy się nie boją, umierają tylko raz.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-12-2010) Helenka do OSMAFI :
Jesteś delikatny jak mimoza i czepiasz się semantyki jak rzep psiego ogona. Chodziło mi o INNYCH ludzi. Bądź mężczyzną, a nie pipą!!! Dziewczyny lubią twardych facetów, a nie cycków.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-12-2010) Prawnik :
Ciągle operacje na udziałach w bardzo krótkich odstępach czasu rodzą podejrzenie czynności pozornych, zwłaszcza, że mamy do czynienia z pozyskiwaniem i pozbywaniem się udziałow pomiędzy poszczególnymi oświadczeniami majatkowymi. Moze to miec zwiazek z określonymi operacjami finansowymi, które rzutują na wypłatę dla udziałowców, określeniem czasu wypłaty dywidendy itp., która moze byc wypłacana jeszcze ustępujacemu wspólnikowi. Może zbyt komplikuję i fakty mogą być o wiele bardziej prymitywne, ale możliwości prawne istnieją, Przy czym w kontekscie sprawowania określonych funkcji publicznych nawet wykorzystywanie określonych mozliwosci prawnych winno byc to napiętnowane. Nalezy jeszcze zwrócic uwagę, czy nie doszło do kilku operacji zbywania i nabywania udziałów bez rejestracji

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-12-2010) Helenka :
Prawnik, czy skończyłeś prawo na dziennikarstwie w Rzeszowie?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-12-2010) wyborca-tarnowianin :
http://www.krs-online.com.pl/s towarzyszenie-na-kupieckim-szl aku-krs-235188.html

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-12-2010) wybiórca :
O cholera! Ale jaja - Babuśka wcale nie był w tym Fabiosie. Ale krętacz! http://www.krs-onl ine.com.pl/fabryka-oslonek-bia lkowych-fabios-spolka-krs-264875.html

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-12-2010) do wybiórca :
no o tym jak pan Babuśka dbał o to, aby były w krs aktualne informacje to już wiemy jeśli chodzi o inne spółki. Niezgłaszanie ważnych danych do sądu przy faktycznie prowadzonej działalności to swoją też jest łamanie prawa, którym powinny się zająć odpowiednie organy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-12-2010) pytajnik :
czy chodzi o organy kościelne, wewnętrzne czy ustne? a może kobiece?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-12-2010) Helenka :
Ten artykuł o zeznaniach majątkowych BB to też pamflet!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-12-2010) fikus :
heja heja - to nie karp - to uklejjaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-12-2010) adwokat diabła :
A ten ten sam Morawski co też startował do rady miejskiej? Zapamiętajcie to nazwisko i omijajcie szerokim łukiem. Skoro jego klientem jest BB to może lepiej na niego uważać!?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-12-2010) do adwokata diabła :
Tak to ten sam i ten który prowadził interesy z Bartłomiejem, Wiatrem, Siergiejem - jak pokazują artykuły.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-12-2010) do fikusa :
na ukleję łapie się szczupaki czyli drapieżniki

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-12-2010) do fikusa :
a uklejka w postaci BB to ma być przynęta na grube ryby?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-12-2010) fikus :
miał być BeBe wigilijny miast z ukleji ogon gnilny

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-12-2010) leko :
Ukleja ma dużo ości - trzeba uważać, żeby się nie zakrztusić.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2010) do leko :
ale są to ości delikatne, bo nawet kot zjada ukleję bez zadławienia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2010) Helenka :
Pan Babuśka to nie uklejka tylko MOŻNY PAN. Wbijcie to sobie raz na zawsze do głowy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2010) Aga :
Sorka że nie na temat ale widzę dużo rozmówców tutaj. Czy ktoś się orientuje gdzie z tarnowa na narty można najbliżej skoczyć? jakie wyciągi już są czynne? pozdr

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2010) Zbyszek do Aga :
Wokoło Tarnowa nie można i nigdy nie można było jeździć na nartach. Można pojeździć na sankach wyłącznie. Ale wiem, gdzie można kupić dobre ciastka w Tarnowie, tj. TERTILÓWKI - idź do kawiarni Tatrzańskiej na ulicy krakowskiej. Można tu też kupić świetny nabiał z firmy MLEKTAR. Jest też niezły chleb ze spółdzielni STRUSINIANKA, szczególnie bagietka posypana mąką i kminkiem. TO WSZYSTKO co w Tarnowie jest interesującego.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2010) moherowy hipis :
380-ta afera PO to właśnie nasz kochany Bartłomiej B. http://markd.pl/afery-po/

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2010) Prawnik :
Czytam Was komentatorzy i widzę z jednej strony osoby bardzo bojowo nastawione, a z drugiej strony osoby, które po prostu są w jakis sposób zbliżone do Pana Babuśki. W ten sposób nawzajem reagujecie agresją na swoje stwierdzenia. Helenko na miłośc boską co Ty piszesz \"Pan Babuśka to nie uklejka tylko MOŻNY PAN\". Nie jestem za obraźliwymi epitetami, ale nie zyjemy na szczęście w feudalnym ustroju. To strasznie dziecinne. Pojawiły się pewne fakty, które musza być zweryfikowane ponieważ Mozny Pan chcąc nie chcąc jest osobą publiczną i swoje możnowładztwo zbudował w oparciu o obejmowanie funkcji publicznych. Niestety w takim przypadku musi się okazac troche pokory bo zyjemy w demokracji. To co napisała redakcja zostanie zweryfikowane w czasie i myślę, że w pierwszej połowie przyszłego roku będzie odpowiedź taka lub inna. Helenko nie jestem dziennikarzem po uczelni w Rzeszowie dziewczynko:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2010) Orzeł Biały :
Cała, naga prawda o PIS: http://alme.blog.onet.pl/

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2010) Helenka do Prawnika :
Ktoś w sposób bezczelny podszywa się pode mnie! To arcyskandal i czarna groteska! Kochany ja nie uważam, że BB to ukleja. Moje aichtiologiczne bstrakcyjne roszady semantyczne dotyczyły przedmiotu a nie podmiotu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2010) Helenka do Prawnika :
Ktoś w sposób bezczelny podszywa się pode mnie! To arcyskandal i czarna groteska! Kochany ja nie uważam, że BB to ukleja. Moje ichtiologiczne abstrakcyjne roszady semantyczne dotyczyły przedmiotu a nie podmiotu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2010) Aga do Zbyszka :
Dzięki. Tertilówka brzmi dobrze. To może byśmy skoczyli razem do tej tatrzańskiej (mieszkam od września w tarnowie i nie mam wielu znajomych) mam 22lata a Ty?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2010) lokalny wyborca :
A Pani Radna Latała to podobno w niedalekiej przyszłości teściowa Wiatra. Szczerze jej współczuję.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2010) do lokalny wyborca :
No ok tylko kogo to obchodzi. Człowieku są prawdziwe problemy w dzisiejszej Polsce jak np. wybór imion dla maskotek na EURO 2012 \"Slavek i Slavko\" SKANDAL!!!!!! Czy ktoś ma znajomego o imieniu Slavek???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2010) Waldus :
Niestety trzeba stwierdzic ze sa w tym kraju ludzie bezkarni i nic tego nie zmieni. Panie redaktorze szacunek za odwage i merytoryczne ukazanie problemu ktory niestety dotyczy nie tylko tej jednej osoby ale wiekszej grupy potocznie zwanej srodowiskiem:). Pozdrawiam i zycze dalszych odkryc.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-12-2010) do lokalny wyborca :
przede wszystkim współczuć należy córce dr Latałowej

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2010) jmax :
podejrzewam.....że środowisko ma to w dupie....;)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2010) qwerty :
Redakcjo nie nalezy korzystać wyłącznie z zasobów internetowych. Krajowy Rejestr Sądowy jest jawny. Pełny wypis mozna otrzymac natychmiast w sądzie w Tarnowie i uwzglednia on wszystkie zmiany. Ponadto mozna dokonac badania akt rejestrowych, aby zbadać ewentualne daty umów sprzedazy udziałów w spółce z o.o. Jednak o ważności umowy sprzedazy decyduje poswiadczenie podpisów przez notariusza - data poswiadczenia. Zalecam dokładność, Internet to nie do końca skarbnica aktualnej wiedzy w sytuacji podjecia takich działań. PIS NIE LEPSZY ::)))))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2010) czytelnik :
Można np. oprzeć się na ukraińskiej ,,skarbnicy wiedzy\".

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2010) prawda a insynuacja :
@ qwerty! Na jakiej podstawie twierdzisz, że PiS nie lepszy? Masz jakieś dowody na takie zarzuty? Czy też bezczelnie insynuujesz? Wytłumacz się, Uzasadnij swój wpis. Czekam na konkrety. Czy jak pudło rezonansowe, powtarzasz za wodzem bluzgi bez pokrycia?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2010) do prawda a insynuacja :
Hmmm no nie trzeba daleko szukać np. afera z listami kandydatów:) Czy to może nie afera?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2010) ostra :
Żal to mi dziewczyny B.B .Anka fajna dziewczyna a zadaje się z takim nierobem . Szkoda jej bo on już jest spalony, może wróci do hotelu pracować ale mercedesem nie będzie się już wozić.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2010) do ostra :
No tak gdyby jeszcze wiedziała co on wyprawiał z ukrainkami:)-szkoda Ani .Myślał że można pomiatać ludzmi .Do czasu, do czasu a teraz my mamy wiedzę a on problem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2010) wyborca :
Ja chcę wiedzieć czy BB to przestępca, czy baranek.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2010) do ostrej :
o co chodzi z tymi ukraińskimi kobietami? Był powszechny handel kobietami ze wschodu. To mnie niepokoi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2010) ciekawy :
czy to prawda że wiatr to podopieczny BB?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2010) do ostra :
Zapytaj BB może ci opowie. (ukrainki bardzo atrakcyjne dziewczynki) Ja szczegóły zostawiam dla siebie, póki co oczywiście.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2010) zaspokojony do ciekawy :
Senator Wiatr podopiecznym radnego BB?!? To raczej bzdura, ale w dzisiejszych czasch to już wszystko jest możliwe...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2010) henio :
Z tego co wiem to wiatr nie przepada za babuśką. Kiedyś się kumplowali ale to historia. Babuśka często pali znajomości .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-12-2010) brat moskal i socjaldemokrata nie na prochach :-) :
DO AGI - sorki ale Zbyszek ma inne zainteresowania , nawet Twe 22 latka go nie skuszą :-) tak przynajmniej ćwierkają wróble na krakowskich plantach :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-12-2010) do ciekawy i henio :
Chodzi o Jerzego Wiatra, kolegę BB i współbiesiadnika słynnych orgii(nalnych)imprezek ze stałym udziałem jeszcze kilku panów (bo panie się wymieniały), którego ten ostatni posadził 4 lata temu na stolcu szefa MPK a Ścigała bez żadnego konkursu i na piękne oczy przyjął Wiatra w ramach rozliczeń powyborczych

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-12-2010) zniesmaczona :
Jestem oburzona poziomem postów na tym \"portalu\" Czy w dzisiejszych czasach kazdy czlowiek moze uruchomic sobie portal i opluwac ludzi. Skandal w bialy dzień ! Mam nadzieje ze w koncu redaktorzy tego portalu i ludzie piszący komentarze pojda po rozum do glowy i przestaną sie ponizać !!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-12-2010) do zniesmaczona :
Czy nie czytała Pani nigdy komentarzy na \"portalu\" onet????? czy redaktorzy \"portalu\" onet poszli po rozum do głowy? A zresztą po co odnosić się do komentarzy tzw.\" zwykłych\" ludzi? czy nie słyszała Pani nigdy komentarzy Pana Niesiołowskiego(?), czy on Pani zdaniem poszedł po rozum do głowy?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-12-2010) do \ :
No właśnie równie dobrze mogłaby się Pani zapytać jaki mam dzisiaj buty.... (to zupełnie inny język:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-12-2010) Helenka :
Fuj! Ale chamstwo. Opamiętajcie się!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-12-2010) Jurek :
Hmm,jestem z poza Tarnowa ale czytając to wszystko...poraziło mnie! Jeśli jest tak jak opisane ,to ludzie róbcie wszystko co możliwe, by nagłośnić tą sprawę na całą Polskę,informujcie media ogólnopolskie i wywierajcie na nie wpływ,by prawda wyszła na jaw i nie zostawiajcie tych dziennikarzy samych sobie...mogą nie podołać sami w tej bulwersującej sprawie! Wy również działajcie,a nie tylko komentujcie tu na forum! Pozdrawiam.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-12-2010) Jacek Sparrow :
Ja ni jesztem z Tarnowa tyrz, ale uwarzam że ten artykuli atakuja uciwych, dobrich ludzie i trziba zakazat takych publiykaci bes sprawdzionech information.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-12-2010) arni :
a są tu jakieś udowodnione konkrety ?... no to o co chodzi ???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-12-2010) do arni :
otwórz sobie google pod hasłem ,,Babuśka" a wiele się dowiesz.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-12-2010) znalazłem na gógle! :
Witold Babuśka Profil: Witold Babuśka. ... Witold Babuśka. Z-ca Dyrektora Handlowego, TETA S.A. Systemy klasy HR oraz ERP. Wiadomość · Dodaj do kontaktów · Wypowiedzi ... www.goldenline.pl/witold- babuska - Kopia - Podobne

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-12-2010) do poprzedniego komentarza :
A ja znalazlem w googlach a nie góglach konkretne informacje. One nie przynoszą chwały BB. Poza tym nie rżnij głupa, bo jak potrafisz napisać komentarz do internetu to nie wieżę w to byś był taki ograniczony by nie wiedzieć co google, a co gógle. Właściwy wniosek: Dla matołów internet jest też na nieszczęście dostępny.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-12-2010) kiton :
a znalazłem w góglach te same wypłuczyny na temat BB co w intarnet - nędza

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-12-2010) zorientowany do kitona :
,,wypłuczyny\" to ulubiony argument wiatra. Zobaczymy....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-12-2010) do kitona :
niedługo zaprezentuję do oceny tzw, wypłuczyny\"

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-12-2010) tarnowska :
cba chyba dotarło do ważnego świadka wiedzącego sporo na temat przepływu kasy w fabiosie i spółek współpracujących .Ale to napewno nic ważnego tylko wypłuczyny...cdn

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-12-2010) kiton do tarnowskiej :
TAK, to są wypłuczyny - teraz mnie przekonałaś głupia babo! PWDW!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-12-2010) Jakub Wietecha :
Czytam to wszystko i odnoszę nieodparte wrażenia, że osoba będąca tematem tego artykułu jest chamsko i podstepnie atakowana i jest niewinna. Nie jestem z Tarnowa i nie znam tego pana, ale tak i się wydaje.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-12-2010) Targowa 10 :
Skoro nie jesteś z Tarnowa to nie zabieraj głosu jak nie znasz tego Pana... My to znamy, My to wiemy, myśmy to wszystko przeżyli...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-12-2010) Felicja :
To skandal, żeby dziennikarze w tak obrzydliwy sposób atakowali uczciwych ludzi bez sprawdzenia faktów. Mam nadzieję, że porządnie odpowiedzą za ten ochydny atak!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-12-2010) do Felicji (już nie Helenki ?) :
fakty w tym artykule są bardzo dobrze udokumentowane, ale wam kolegom BB już nic innego do głowy nie przychodzi tylko "bronić się" w taki szczeniacki sposób

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-12-2010) do ,,3 w jedym, czyli Helenki Felicji i reszty tow :
Nie macie argumentów. Artykuł jest rzetelny , wskazuje aktualne fakty i nie dokonuje indywidualnych ocen, lecz pokazuje problem . A on jest i kto wie czy nie głębszy jak wskazuje treść zamieszczonych publikacji. Chwała dziennikarzom którzy odważyli się napisać o tych problemach, bo powszechnie wiadomo że polityka stara się sterować organami stojącymi na straży prawa. Niestety nieraz skutecznie. Z tym trzeba skończyć.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-12-2010) Helenka :
Nie znam Felicji. Wypad redakcja! Flałer Pałer!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-12-2010) przeciętny tarnowianin :
Widać, że Babuśkowi poplecznicy dostali przykaz żeby rozmywać sprawę jak się tylko da, stąd seria debilnych powyższych komentarzy. Na szczęście ludzie mający głowę na karku i trochę inteligencji potrafią wyciągnąć z tego wnioski. Popatrzcie Państwo jakimi ludźmi otacza się tarnowska PO: kibole, dorobkiewicze i nieuki. Strach pomyśleć, że Ci ludzie są u władzy. Pytam po raz kolejny - co przez 8 lat bycia radnym zrobił dla Tarnowa Bartłomiej Babuśka? ZASTANÓWCIE SIE ZANIM WYBIERZECIE KOLEJNY RAZ TEGO NICPONIA. ps. uprzedzę od razu komentarze - nie jestem z PiSu, generalnie partyjniactwo mnie denerwuje, chciałbym po prostu żeby w tym mieście rządzili porządni ludzie, którym zależy żeby tu było nam wszystkim lepiej, a nie tylko swoim kolegom jak radny BB.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-12-2010) wypłuczynka :
A ja fajne szkło posiadam w domu i coś jeszcze...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-12-2010) Rib Eye :
defekacja to kolacja

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-12-2010) Dix :
Czy w Tarnowie nic innego się nie dzieje? Trochę się to już przejadło...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-12-2010) privatka :
tak, imprezki były, dziewczyny też i to nie tylko z Ukrainy. fragment komentarza usunięty Była wspólniczka Angela z duzym cycem też nieźle wywijała na rurze i nie tylko. Wielu gości się przewijało w Winnicy na Ukrainie. Poza bohaterami o których już była mowa, BB zapraszał wielu tarnowian i nie tylko. Jak ktoś zna nazwiska tych którzy z BB jeździli na Ukrainę to zapraszam do wpisów. Ale imprezki dziewczyny i orgie a także stymulanty to norma przy tego typu interesach. Ciekawsze były same interesy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-12-2010) Miodek :
Podobno Tertil też pięknie dawał w palnik w Winnicy z BB i ponoć razem przelecieli jakąś kozę bo tacy byli nastymulowani!!! Ale syf.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-12-2010) ewik :
A gdzie P.Urszula - czas zrobić porządek

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-12-2010) oh. :
Aha !!!!!! to ja taki stary jestem, i teraz sie dowiedziałem, skąd sie kozacy biorą ;))))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-12-2010) Hary :
Na końcowej scenie UNFORGIVEN Clint Eastwood przeszedł przez miasto i nikt do niego nie strzelił, pomimo, że mieli go na muszce - powiedził do nich fajny tekst. Ci co do niego celowali to byli rozsądni ludzie...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-12-2010) Smutny z Tarnowa. :
Fajny tekst tylko trafi w tarnowską próżnię. Kto wierzy że coś z tego będzie jest naiwny. Prokuratura, CBŚ, CBA czy inne takie organy są w rękach PO i partia matka nie pozwoli zrobić krzywdy swojemu ukochanemu radnemu. Nie wierzycie? Przypomnijce sobie sprawę oświadczeń J. Palikota, sprawę Dzewieckiego, Chlebowskiego, Rosoła i wiele wiele innych. Sejmowa Komisja Śledcza mogła im skoczyś - na wentyl, a co dopiero lokalny portal internetowy. Bez jaj, nie macie szans. Mówi się \"na tak zwanym mieście\" że BB ma mocnego padrone w osobie cara A. i także dla tego ten numer nie przejdzie. Pojawiły by się bowiem pytania o rolę cara w rozwoju kariery pana BB a po co to komu. Kończę tę smutną refleksję pozdrowieniami dla autorów i życzę mimo wszystko dużo siły i konsekwencji.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-12-2010) cała prawda :
obsługa tych komentarzy to zupełna dupa - co chwila mi znika wpis w czasie dodawania - czarna groteska!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-12-2010) gekon do smutny :
masz rację - to będzie świeca - za dużo wody i acetylenu - BB ma większych padre di tutti padri, więc nic mu nie będzie...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-12-2010) kolo :
Jesli Car jest rozsądny, a za to takiego mimo ze goscią nie cierpię go uwazam to nie bedzie sie chciał angazowac w te sprawe a od BB bedzie juz stronił . szansa wiec moim zdaniem jest

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-12-2010) Jakub K. do kolo :
ale zaraz, zaraz - po co Car A. ma odstrzelić BB, jeżeli jest on niewinny. Jak winny to tak, ale jak nie winny to czemu? Poczekajmy na prokuraturę i sądy, PIP, NIK, Sąd Najwyższy czy Strasburg.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-12-2010) ferfer do Jakuba K. :
prokuraturę i sądy, PIP, NIK, Sąd Najwyższy czy Strasburg - oni wszyscy są na garnuszku i pod wpływem PO - wiadomo, że pokażą że babuśka jest niewinny - stromota!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-12-2010) kolo do Jakub K. :
ja nie przesadzam o winie. piszę tylko, że jeśli Car nie robił z BB bezpośrednich interesów tylko co najwyżej wspierał jego kandydature do organów w spólkach skarbu i pozwalał sie ogrzewac BB w jego blasku na bibkach, a mysle że do tego sie kontakty Grada z kontrowersyjnym radnym ograniczały, to jest szansa na to, że nie będzie ze strony prominentnego ministra nacisków na wymiar sprawiedliwosci. I wtedy jest szansa na rzetelne wyjaśnienie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-12-2010) ..... :
Babuśka to kolega Kupca temu też trzeba sprawdzić dochody.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-12-2010) do ...... :
Kupiec nie jest radnym ani politykiem dlatego nie rozumiem twojego postulatu. jako wlasciciel temi mogl jednak pojsc w sukurs młodemu znajomemu do specjalnego zadania przywołując takiego jednego \"redaktora\" co to zrobił wywiad i od razu nazwał go paszkwilem zeby ludzie nie musieli sie zastanawiac a co takiego i po co

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-12-2010) CBA :
Hej Babuśka swedzi mnie kuśka!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-12-2010) kierowca :
kiedy w koncu zamiast parku i tego wstretnego stadionu-kurnika tarnovi, koło dworca, miasto zaora to i zrobi tam piekny parking i poszerzy drogi ??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-12-2010) do kierowca :
przez chwile się zastanawiałem dlaczego zadajesz to pytanie akurat pod tym akurat artykułem, ale faktycznie wiąże sie ono z osobami pana Babuski a szczególnie przypomnianego tu pana Kupca właściciela Świtu i Temi a jednoczesnie faktycznego \"własciciela\" klubu Tarnovia. Klub klubem ale wszyscy siedzą cicho i każdy sie zastanawia dlaczego musimy oglądać przez tyle lat ruiny Owintaru w centrum miasta. A przecież dużą część odpowiedzi mógłby udzielić pan Kupiec gdyby ktos go chciał zapytać o a on chciał odpowiadać. Kupiec od 10 at skutecznie blokuje jakiekolwiek inwestycje w tym miejscu chroniąc wcale nie klub z tradycjami bo ten nie jest zagrożony a jeśli już to poprzez fakt nieudolnego kierowania nim ale głownie chroniąc popyt w domu handlowym który nalezy do niego

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-01-2011) bercik :
i co chlopina dalej czesze kase a bidoki za 800 zl robia:) i tak ma byc :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-01-2011) Clint :
Ciekawe czy BB jeszcze spłaca "kredyt" na swojego merca...?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl