To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Atrakcyjna oferta kursu języka angielskiego dla urzędników – rekrutacja trwa!    -   29/11/2010
Angielski w Pałacu
Od lutego 2010 roku w Pałacu Młodzieży w Tarnowie prowadzone są kursy języka angielskiego na poziomach A1, A2, B1 i B2. Szkolenia odbywają się w ramach projektu Nauka Języków Obcych „Twoją Szansą na Sukces”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Oferta – adresowana do urzędników - jest bardzo atrakcyjna, gdyż odpłatność za kurs wynosi tylko 118,50 zł, w szkołach językowych za kurs trzeba zapłacić ok. 2000 zł. Trwa właśnie rekrutacja na kolejny taki kurs...

Ogloszenie

Dodatkowo placówka zapewnia uczestnikom kursu bezpłatne materiały dydaktyczne, czyli podręcznik i zeszyt ćwiczeń oraz przystąpienie do egzaminu TELC – The European Language Certificates, którego certyfikat uznawany i honorowany jest we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Kurs obejmuje 120 godzin dydaktycznych realizowanych w tygodniu lub weekendowo. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 3 godziny i prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorów języka angielskiego. Pracownie wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audio-video, który pozwala nauczycielowi kontrolować na bieżąco umiejętności komunikacyjne uczniów. Dodatkowo Pałac Młodzieży zapewnia dzieciom Uczestników zajęcia edukacyjne, podczas gdy rodzic uczestniczy w szkoleniu.

Opisany Projekt jest skierowany do pracowników administracji publicznej, którzy zatrudnieni są na stanowiskach urzędniczych lub pomocniczych, których charakter pracy określa się jako „praca biurowa”. Dodatkowo są zameldowani na terenie województwa małopolskiego i chcą podnosić swoje kwalifikacje. Uczestnikami nie mogą zostać osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą.

Wszelkie informacje na temat projektu i obecnej rekrutacji na szkolenia z języka angielskiego umieszczone są na oficjalnej stronie internetowej projektu www.kursyjezykowe.org.pl. Ponadto można kontaktować się bezpośrednio z Pałacem Młodzieży pod numerem telefonu (14) 621 15 41.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:00:50
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html