To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Eurocertyfikat po raz trzeci dla Tarnowa    -   01/12/2010
Magistrat laureatem
Urząd Miasta Tarnowa po raz trzeci został laureatem prestiżowego Eurocertyfikatu w kategorii Certyfikat Zarządzania Instytucją/Firmą. EuroCertyfikat jest potwierdzeniem wiarygodności, rzetelności, profesjonalizmu – informuje tarnowski magistrat.

Ogloszenie

Jak możemy przeczytać na stronie www EuroCertyfikatu: „Miasto Tarnów to nie tylko wyjątkowa atmosfera starego miasta, ale przede wszystkim profesjonalny i innowacyjny system zarządzania. Jest to najczęściej wybierany region pod nowe inwestycje, które sprzyjają szybkiemu rozwojowi lokalnej gospodarki.”

Po raz pierwszy EuroCeryfikat został przyznany Urzędowi Miasta Tarnowa w 2008 roku. Jest on europejskim dokumentem potwierdzającym wysoki standard działalności. Uzyskany przez UMT Certyfikat Zarządzania Instytucją/Firmą to, jak stwierdzono w regulaminie: „Certyfikat poświadczający sprawne i efektywne zarządzanie instytucją, nagradzający dokonania zarządów i zespołów ludzkich odpowiedzialnych za procesy decyzyjne; honorujący wdrożone systemy jakości i umiejętność korzystania ze sprawdzonych wzorów zarządzania instytucją, przyczyniających się do jej rozwoju”.
Praca tarnowskiego urzędu została oceniona przez niezależnych specjalistów z dziedziny prawa i zarządzania. UMT znalazł się wśród laureatów konkursu po pomyślnym wyniku audytu oraz po otrzymaniu przychylnej opinii panelu ekspertów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:41:36
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html