Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Posłowie „tonizują” konflikt    -   01/12/2010
PiS o wyborze Starosty
Poseł PiS Edward Czesak podczas wczorajszej (30 listopada) konferencji prasowej pogratulował Mieczysławowi Krasowi ponownego wyboru na urząd Starosty Powiatu Tarnowskiego. Choć nie wszystkie wypowiedzi posła były jednoznaczne, czuć było wolę zakończenia słynnego konfliktu z podmianą list podczas wyborów samorządowych. Czy uda się w ten sposób zasypać powstałą przepaść i powstrzymać rozłam w partii? Jak na te swoiste „balony próbne” odpowie starosta? Na odpowiedzi na te i inne pytania przyjdzie nam pewnie trochę poczekać... Tymczasem zapraszamy do wysłuchania obszernych fragmentów z konferencji prasowej, w której oprócz E. Czesaka wzięli również udział poseł Józef Rojek oraz senator Maciej Klima.

Posłuchaj wypowiedzi posła PiS Edwarda Czesaka :

Ogloszenie

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(01-12-2010) KIEROWCA KT :
Pytanie z innej beczki - czy w Tarnowie są jakieś służby dbające o drogi?! Od godziny 15 jak zaczęło padać na ulicach nie widać w ogóle pługów! A dopiero co się na stronie miasta chwalono, że pracuje kilkadziesiąt pługopiaskarek - ja się pytam gdzie one K%^&WA są?! Ulica Krakowska zasypana, to samo Narutowicza, Słowackiego, Nowodąbrowska - kluczowe drogi w mieście. Rozumiem, że są zawieje i że mocno sypie, ale kurde do jasnej cholery to trzeba na bieżąco odmiatać! Ja mam lepiej przed domem odśnieżone, niż główne trakty w mieście. WSTYD!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-12-2010) wyborca :
Są służby. To TZDM. telefon : 504 044 039. Dzwoniłem w poniedziałek,wtorek,środę, wy słałem maile do tzdm@umt.tarnow.pl i rscigala@umt.tarnow.pl, ale tam pewnie swietują sukcesy wyborcze. Wobec tego zaprosiłem: Najwyższe Kierownictwo zaprasza na pierwszy w Tarnowie naturalny tor lodowy - ul Okrężna od salonu Opla do MORD. Kursanci nauki jazdy mogą bezpłatnie na wąskiej ulicy poćwiczyć poślizgi niekontrolowane.Pracownikom zakładów pracy chronionej,pacjentom przychodni zlokolizowanym przy Okężnej niezapomniane atrakcje na największym w Tarnowie lodowisku funduje bezpłatnie UMT.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-12-2010) skleroza :
pamiętam, że za prezydentury Rojka-Łabny w takich sytuacjach ulice miały czarną nawierzchnię bo były podgrzewane, gdyby wygrała Anna z Czech, nawet śnieg by nie padał, bo nie miałby takiej odwagi

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-12-2010) zibi :
A ja chciałbym uslyszeć jak PIS komentuje wyniko wyborów emerytów z Solidarności???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-12-2010) do zibi :
a konkretnie o kogo chodzi? bo chyba PiS bedzie siedział cicho bo do rady z ramienia PiS-u weszli starzy radni, o przepraszam jeden wszedł Drwal tylko dlatego że Czech miała wiecej głosów Szkoda Pani sołtys to rzetelna kobieta

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-12-2010) anty-skleroza :
do wpisuskleroza - nie żartuj sobie z poważnych spraw, tu nie chodzi o to kto był czy jest prezydentem tylko o niekompetencję osób z TZDM. Snieg sypie od 5 godzin a na ulicach nie widać jednej piaskarki!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947