To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wypatrywanie Św. Mikołaja z ratuszowej wieży    -   02/12/2010
Muzeum Okręgowe zaprasza...
Prognozy pogody przewidują, że w niedzielę, 5 grudnia będzie zaledwie 2-stopniowy mróz, zachmurzenie niewielkie i słaby wiatr od południowo zachodniej strony. Dokonała pogoda na wypatrywanie przybycia do Tarnowa św. Mikołaja. Jest bardzo prawdopodobne, że jego przylot nastąpi właśnie z południowego zachodu, wraz wiatrem, ale pora przybycia nie jest łatwa do przewidzenia. Wprawdzie wiadomo, że słońce w tym dniu wzejdzie o godzinie 7.16 a zajdzie o godz. 15.36, ale święty bardzo często porusza się już o zmroku. Muzeum Okręgowe w Tarnowie organizuje w tym dniu „Wypatrywanie Świętego Mikołaja” z najwyżej położonego w Tarnowie punktu obserwacyjnego, czyli z wieży Ratusza.

Ogloszenie

Wejście na wieżę będzie udostępnione w tym dniu już od godziny 10. Bilet wstępu na wieżę kosztuje 10 złotych. Jednak za dzieci do lat 10 rodzice nie zapłacą, a młodzież szkolna zapłaci za bilet tylko 5 zł – jest to taki „mikołajkowy” prezent od Muzeum.
Ponieważ zainteresowanie wejściem na wieżę tarnowskiego Ratusza jest bardzo duże, to aby uniknąć oczekiwania można wcześniej zarezerwować sobie termin telefonicznie pod nr 146212149.
Ale nawet oczekiwanie na wejście nie musi być nudne, bo można je spędzić na zwiedzaniu pięknie odnowionych wnętrz Ratusza.
Na ratuszową wieżę będzie można wchodzić i stamtąd wypatrywać św. Mikołaja, do godziny 17.30.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:34:58
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html