To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tydzień wspomnień o Lennonie w Tarnowie - projekcje, koncert, spotkania    -   02/12/2010
„John Lennon” w... Tarnowie
Przed nami bardzo ważna rocznica w historii muzyki rozrywkowej i nie tylko. 8 grudnia minie 30 lat od tragicznej śmierci Johna Lennona, jednego z najwybitniejszych twórców muzycznych, przez lata związanego z grupą The Beatles, która powstała 50 lat temu. W tym roku (październik) obchodzone były również okrągłe, 70 urodziny Artysty. W związku z tym, Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza do kina Marzenie oraz do TCK na wydarzenia, które w pewnym sensie będą hołdem dla Johna Lennona, a wszystkim fanom grupy wszech czasów nie wypada ich przeoczyć.

Ogloszenie
>

5 grudnia w kinie Marzenie (Staszica 4), w ramach CINEMARZENIE - Dobre kino w Marzeniu zaprezentowany zostanie film Lain a Softley a "BACKBEAT" - dramat muzyczny ukazujący dzieje The Beatles u progu kariery. Początek seansu o 15:00. Wstęp 9 zł. Po projekcji zapraszamy do kawiarni kina na spotkanie i dyskusję z nagrodami.
Więcej: http://www.tck.pl/index.php/pol/Film/Cinemarzenie-Dobre-kino-w-Marzeniu/05.12.10-Backbeat.

8 grudnia w TCK (Rynek 5) odbędzie się wieczór, który nazwaliśmy JOHN LENNON: WSPOMNIENIE, podczas którego pokazany zostanie dokumentalny film David a  Wolper a i Andrew Softley a "IMAGINE: JOHN LENNON", a po projekcji tarnowscy muzycy podzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z Artystą. Początek spotkania o 19:30. Wstęp wolny. Na uczestników czekają nagrody w postaci m.in. limitowanych koszulek koncertu JOHN LENNON 70/50/30 czy zaproszenia na sam koncert.
Więcej: http://www.tck.pl/index.php/pol/Film/Projekcje-specjalne/JOHN-LENNON-WSPOMNIENIE-Galeria-TCK-08.12.10.

10 grudnia w kinie Marzenie (Staszica 4) odbędzie się specjalny koncert JOHN LENNON 70/50/30, podczas którego w hołdzie Jemu i całej czwórki z Liverpoolu 30 piosenek zaśpiewają Ala Janosz, Piotr Cugowski, Gieno Loska, Sławek Ramian, Piotr Kita, Paweł Mazur przy akompaniamencie muzyków z całej Polski. Koncert poprowadzi wielki fan The Beatles i znawca tematu - Piotr Metz - redaktor naczelny miesięcznika "Machina" oraz dziennikarz muzyczny radiowej Trójki. Początek koncertu o 20:00. Wstęp 40 zł (przedsprzedaż - OSTATNIE BILETY!).
Więcej: http://www.tck.pl/index.php/pol/Scena/Wydarzenia/JOHN-LENNON-70-50-30-Kino-Marzenie-10.12.10.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:20:45
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html