To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wygraj e-booka z komedią rozgrywającą się w Tarnowie    -   02/12/2010
Jak z Almodovara - konkurs
Przypominamy - wydawnictwo internetowe e-bookowo.pl wydało właśnie e-booka z komedią Pawła Zapendowskiego „Jak z Almodovara”. Rzecz jasna na rynku ukazuje się wiele elektronicznych książek – ta jest jednak wyjątkowa, albowiem w pierwotnym kształcie sztuka ta działa się właśnie w Tarnowie (obecnie toczy się w Obciachowie) i opowiadała o problemach trzech kobiet, które wyjechały z naszego miasta do stolicy żeby „robić biznes”; co więcej, komedia ta została nagrodzona w konkursie komediopisarskim „Miłość w czasach zarazy”, towarzyszącym Ogólnopolskiemu Festiwalowi Komedii Talia, który miał miejsce w roku.... No właśnie. Wśród osób, które odpowiedzą prawidłowo na pytanie w którym roku miała miejsce wspomniana edycja „Talii”, rozlosujemy trzy egzemplarze e-booka z komedią „Jak z Almodovara”.

Ogloszenie

”Tekst jest napisany dowcipnie i sprawy rodzajowe dość inteligentnie mieszają się z diagnozą obecnego stanu rzeczy, a więc społeczeństwa chorego na konsumpcję i usługi” - pisał Maciej Wojtyszko, dramaturg, reżyser. ”Tekst ma w sobie dużą potencję literacką i energię na wywołanie śmiechu” - pisał z kolei reżyser Andrzej Sadowski.

Paweł Bitka Zapendowski - dramaturg, kompozytor, scenograf, malarz. Urodzony w Krakowie, absolwent Akademii Muzycznej i ASP, członek ZPAP; mieszka w Paryżu.
Linki:
www.zapendowski.com
www.e-bookowo.pl/ebooks/1/27/dramat/

Nasz portal przyjął patronat nad wydaniem „Jak z Almodovara” - wkrótce ogłosimy konkurs, w którym będzie można otrzymać drogą elektroniczną egzemplarz e-booka.

UWAGA KONKURS! Mamy do rozdysponowania trzy egzemplarze e-booka. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło „Jak z Almodovara”. W treści listu należy wpisać, w którym roku odbył się Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia, któremu towarzyszył konkurs komediopisarski „Miłość w czasach zarazy”. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Konkurs rozstrzygnięty zostanie 23 grudnia około godz. 15:00. Do tego czasu czekamy na Wasze zgłoszenia. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:54:44
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html