To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   XII Finał Akcji Wszystkie Dzieci są Kochane!    -   10/12/2010
Św. Mikołaj u 400 najbiedniejszych dzieci
W niedzielę 5 grudnia, o godz.14.00 do Hali Sportowej SOSW przy ul. Romanowicza w Tarnowie przybyły tłumy dzieciaków, by uczestniczyć w finale XII edycji mikołajowej akcji „Wszystkie Dzieci są Kochane” która, została zorganizowana przez Towarzystwo Powszedniej Pomocy "Serce” w Tarnowie, Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy oraz MCDN – Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie. - Tego wieczoru wszyscy przeżyliśmy wiele świadectw dobra i miłości - relacjonuje Stanisław Olszówka, prezes TTP SERCE, koordynator Akcji.

Ogloszenie

Dzięki dobroczynności setek uczniów ze szkół Ziemi tarnowskiej, święty Mikołaj mógł obdarować prezentami prawie prawie 400 dzieci z rodzin ubogich i wielodzietnych z Tarnowa i wielu miejscowości Ziemi Tarnowskiej, które przybyły w ten niezwykły wieczór na spotkanie ze swoim ulubieńcem - kierowane przez miejskie i gminne Ośrodki Pomocy Społecznej. Na spotkanie z św. Mikołajem przybyli również goście: m.in. Wiceprezydent Henryk Słomka Narożański, Przedstawiciel Biskupa Tarnowskiego ks. Zbigniew Guzy, radny Robert Wardzała, dyrektor SOSW Krzysztof Zeliaś.
Oczekiwanie na św. Mikołaja upływało w bardzo radosnym nastroju. Prowadzący spotkanie mikołajowe uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowie : Ania Mytnik, Marcelina Król i Damian Wardzała non stop zapraszali na estradę wspaniałych wykonawców. Wystąpili: Zespół DO-RE-MI, Grupa Taneczna „Koliber”,wokaliści: Agata Łabno, Marta Cholewa,Nadia Lachgar-Zygmunt, Daniel Pochroń. Po występach burzą oklasków został powitany św. Mikołaj, który wraz dziećmi kontynuował dalsze pląsy. Na zakończenie św. Mikołaj wręczył wszystkim przybyłym dzieciom wspaniałe prezenty.
W ramach akcji „Wszystkie dzieci są kochane” wolontariusze TPP „SERCE” , w kolejnych dniach grudnia dotrą z prezentami do około trzystu dzieci przebywających w specjalistycznych placówkach terapeutycznych.

- Cieszymy się że do łańcucha gorących serc, włączyli się nie tylko uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich Ziemi Tarnowskiej, ale również osoby prywatne oraz instytucje i firmy - mówi Magdalena Słowik, przewodnicząca Klubu Wolontariuszy "Serce", działającego w III LO.
Według niej, na szczególne wyróżnienie zasługują : SOSW,Gimnazjum nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3, UPS Tarnów, APGRAFIX, XERO express, Fundacja”PALIUM”,Instruktorzy PM i inni.
- W imieniu całego zespołu realizatorów akcji – gorąco dziękujemy wszystkim darczyńcom i naszym przyjaciołom za pomoc, oraz przekazane prezenty. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do uczniów szkół ziemi tarnowskiej za solidarność i wspaniałe dary serca ,oraz za ogrom wysiłku w przygotowanie tego szlachetnego przedsięwzięcia - podziękowania tej treści, podpisane przez Magdalenę Słowik i Stanisława Olszówkę, dotarły do naszej redakcji.

Według słów organizatorów, na specjalne słowa uznania zasłużyły szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Woli Rzędzińskiej, SP nr 2 w Skrzyszowie, SP w Zgłobicach, Łękawce, Koszycach Małych, Zbylitowskiej Górze, Jodłówce- Wałkach, Łękawicy,Porębie Radlnej. SP nr 1, 3, 5, , 8, 9, 17, 18, 19 w Tarnowie, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 i 2 w Tarnowie, Gimnazjum: Zbylitowskiej Górze, Radłowie, Woli Rzędzińskiej, Gimnazjum nr 1, 2, 4, 6, 7, 10 i 11 w Tarnowie, Społeczne Gimnazjum nr 2 w Tarnowie, ZS w Tarnowcu, ZSP i P w Koszycach Małych i Woli Radłowskiej, ZSOiZ w Gromniku, ZSEO, ZSME, ZSP, ZST, ZSEG, ZSB, ZSS, ZSLiZ nr 1,ZSO nr 1, 2, 4 i 5 w Tarnowie, I LO, II LO, III LO, IV LO, V LO, VI LO, XX LO w Tarnowie.

fot. K.Mochylska
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:59:18
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html