Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   XII Finał Akcji Wszystkie Dzieci są Kochane!    -   10/12/2010
Św. Mikołaj u 400 najbiedniejszych dzieci
W niedzielę 5 grudnia, o godz.14.00 do Hali Sportowej SOSW przy ul. Romanowicza w Tarnowie przybyły tłumy dzieciaków, by uczestniczyć w finale XII edycji mikołajowej akcji „Wszystkie Dzieci są Kochane” która, została zorganizowana przez Towarzystwo Powszedniej Pomocy "Serce” w Tarnowie, Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy oraz MCDN – Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie. - Tego wieczoru wszyscy przeżyliśmy wiele świadectw dobra i miłości - relacjonuje Stanisław Olszówka, prezes TTP SERCE, koordynator Akcji.

Ogloszenie

Dzięki dobroczynności setek uczniów ze szkół Ziemi tarnowskiej, święty Mikołaj mógł obdarować prezentami prawie prawie 400 dzieci z rodzin ubogich i wielodzietnych z Tarnowa i wielu miejscowości Ziemi Tarnowskiej, które przybyły w ten niezwykły wieczór na spotkanie ze swoim ulubieńcem - kierowane przez miejskie i gminne Ośrodki Pomocy Społecznej. Na spotkanie z św. Mikołajem przybyli również goście: m.in. Wiceprezydent Henryk Słomka Narożański, Przedstawiciel Biskupa Tarnowskiego ks. Zbigniew Guzy, radny Robert Wardzała, dyrektor SOSW Krzysztof Zeliaś.
Oczekiwanie na św. Mikołaja upływało w bardzo radosnym nastroju. Prowadzący spotkanie mikołajowe uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowie : Ania Mytnik, Marcelina Król i Damian Wardzała non stop zapraszali na estradę wspaniałych wykonawców. Wystąpili: Zespół DO-RE-MI, Grupa Taneczna „Koliber”,wokaliści: Agata Łabno, Marta Cholewa,Nadia Lachgar-Zygmunt, Daniel Pochroń. Po występach burzą oklasków został powitany św. Mikołaj, który wraz dziećmi kontynuował dalsze pląsy. Na zakończenie św. Mikołaj wręczył wszystkim przybyłym dzieciom wspaniałe prezenty.
W ramach akcji „Wszystkie dzieci są kochane” wolontariusze TPP „SERCE” , w kolejnych dniach grudnia dotrą z prezentami do około trzystu dzieci przebywających w specjalistycznych placówkach terapeutycznych.

- Cieszymy się że do łańcucha gorących serc, włączyli się nie tylko uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich Ziemi Tarnowskiej, ale również osoby prywatne oraz instytucje i firmy - mówi Magdalena Słowik, przewodnicząca Klubu Wolontariuszy "Serce", działającego w III LO.
Według niej, na szczególne wyróżnienie zasługują : SOSW,Gimnazjum nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3, UPS Tarnów, APGRAFIX, XERO express, Fundacja”PALIUM”,Instruktorzy PM i inni.
- W imieniu całego zespołu realizatorów akcji – gorąco dziękujemy wszystkim darczyńcom i naszym przyjaciołom za pomoc, oraz przekazane prezenty. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do uczniów szkół ziemi tarnowskiej za solidarność i wspaniałe dary serca ,oraz za ogrom wysiłku w przygotowanie tego szlachetnego przedsięwzięcia - podziękowania tej treści, podpisane przez Magdalenę Słowik i Stanisława Olszówkę, dotarły do naszej redakcji.

Według słów organizatorów, na specjalne słowa uznania zasłużyły szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Woli Rzędzińskiej, SP nr 2 w Skrzyszowie, SP w Zgłobicach, Łękawce, Koszycach Małych, Zbylitowskiej Górze, Jodłówce- Wałkach, Łękawicy,Porębie Radlnej. SP nr 1, 3, 5, , 8, 9, 17, 18, 19 w Tarnowie, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 i 2 w Tarnowie, Gimnazjum: Zbylitowskiej Górze, Radłowie, Woli Rzędzińskiej, Gimnazjum nr 1, 2, 4, 6, 7, 10 i 11 w Tarnowie, Społeczne Gimnazjum nr 2 w Tarnowie, ZS w Tarnowcu, ZSP i P w Koszycach Małych i Woli Radłowskiej, ZSOiZ w Gromniku, ZSEO, ZSME, ZSP, ZST, ZSEG, ZSB, ZSS, ZSLiZ nr 1,ZSO nr 1, 2, 4 i 5 w Tarnowie, I LO, II LO, III LO, IV LO, V LO, VI LO, XX LO w Tarnowie.

fot. K.Mochylska
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(12-12-2010) MAGDA :
STANISŁAW OLSZOWKA TO TARNOWIANIN O WIELKIM SERCU, PODZIWIAM GO

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-12-2010) Wyborca :
Tak to ON powinien zostać Prezydentem Tarnowa i Tarnowian a nie Ścigała

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-12-2010) ja :
hihihi.....:-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-12-2010) Ktosia :
Tacy ludzie powinni być wybierani w wyborach samorządowych a nie odpadać z kretesem , odsłaniając miejsca ludziom \" z nikąd\". Szkoda mówić.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947