To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Intensywny weekend drogowców    -   13/12/2010
Zima nie odpuszcza
Ze względu na intensywne i długotrwałe opady śniegu, jakie miały miejsce przez cały miniony weekend, od piątku, 10 grudnia, w Tarnowie, pracował cały sprzęt przeznaczony do walki ze skutkami zimy – informuje tarnowski magistrat. Dzięki prowadzeniu działań na szeroką skalę główne ulice miasta były przejezdne, a poruszający się po nich kierowcy nie napotykali utrudnień. Odpowiedni sprzęt został także skierowany do odśnieżania chodników. Drogowcy cały czas pracują w pełnej gotowości.

Ogloszenie

Jedna doba tak intensywnych działań sporo kosztuje - od 100 do 150 tys. zł. Na letnie i zimowe utrzymanie tarnowskich ulic, w budżecie miasta w bieżącym roku, zaplanowano blisko 6 milionów złotych.
To jednak nie wszystkie prace przeprowadzone ze względu na intensywne opady śniegu w Tarnowie. W ciągu ostatnich dni nadzór budowlany dokonał kontroli zaśnieżenia dachów sześciu budynków wielkopowierzchniowych o konstrukcji płaskiej. Działania te nie wykazały żadnych nieprawidłowości.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:10:48
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html