To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rodzice proszą o pomoc    -   13/12/2010
Tarnowskie trojaczki
Olga, Iga i Borys przyszli na świat 18 sierpnia. Dzieci urodziły się przedwcześnie. Będąc w szpitalu, najpierw na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej, by później trafić na oddział patologii noworodka, dzień po dniu nabierały sił. Po trwającej trzy tygodnie walce z problemami zdrowotnymi wróciły do dom. Rodzice trojaczków zwracają się z prośbą o pomoc w zakupie środków higieny, lekarstw i szczepionek.

Ogloszenie
>

”Dla nas trojaczki są ogromnym szczęściem i darem od Boga. Już w trakcie ciąży, z pierwszymi informacjami o ich przyszłych narodzinach, własnymi siłami przygotowywaliśmy się do ich przyjścia na świat. Kompletowaliśmy niezbędne rzeczy potrzebne na ich pierwsze miesiące życia. Ich zakup pochłonął całe nasze oszczędności. Jesteśmy odpowiedzialnymi rodzicami i pragniemy zapewnić naszym dzieciom wszystko, czego potrzebują.
Bycie rodzicami jest wyzwaniem, bycie rodzicami trojaczków jest wyzwaniem każdego dnia. Ma ono przede wszystkim wymiar finansowy i organizacyjny. Naszymi dziećmi opiekujemy się samodzielnie, we dwoje, wspólnymi siłami. Codziennie patrzymy jak z rosnącymi dziećmi rosną ich potrzeby. Poza niezbędnymi środkami higieny dużym wydatkiem jest zakup potrzebnych lekarstw i szczepionek.”
- piszą Paulina i Krzysztof Sikorowie.

Wsparcie finansowe można przekazywać na konto: 19 1140 2017 0000 4302 0733 6078 (Multibank)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:32:13
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html