To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pierwsze przejście podziemne w Tarnowie już funkcjonuje    -   13/12/2010
Przejście otwarte
Miało być otwarte w październiku, teraz wreszcie zostało otwarte. Mowa oczywiście o przejściu podziemnym, które od dłuższego czasu irytowało Tarnowian – albowiem inwestycja ta, praktycznie funkcjonalna i zakończona, wciąż była niedostępna dla mieszkańców z uwagi na brak ostatecznych odbiorów – a to ze względu na ostatnie poprawki wykonawcy. Piesi musieli więc przedzierać się przez Mickiewicza po prostu przebiegając ulicą w miejscu, w którym jeszcze niedawno znajdowały się pasy. Teraz, jak informuje magistrat, „jedna z najważniejszych inwestycji drogowych ostatnich lat już służy mieszkańcom. Ściany wyłożono kamieniem naturalnym, zamontowano specjalne oświetlenie i monitoring. Efekt jest imponujący.”

Ogloszenie

Jak zapewnia UMT, rozwiązanie upłynni ruch samochodów i zwiększy bezpieczeństwo pieszych. Podziemne przejście zlokalizowano pomiędzy ulicami Goldhammera i Brodzińskiego. Jest ono wyposażone w oświetlenie, dwie windy dla osób niepełnosprawnych oraz monitoring.
Realizacja inwestycji wymusiła na czas budowy całkowite zamknięcie ruchu przy ulicy Mickiewicza od skrzyżowania z ulicą Nową po skrzyżowanie z ulicą Brodzińskiego. Wyłączony z ruchu został też fragment ulicy Golhammera. Kierowcy dawno zapomnieli jednak o kłopotach. Zanim przejście podziemne zostało oddane do użytku, ruch kołowy w tej części miasta wrócił do normy jeszcze w październiku.
Koszt inwestycji to ponad 5 milionów złotych. Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach trwającego w Tarnowie programu rewitalizacji centrum.

  Organizacja ruchu przy ul. Mickiewicza wróci do stanu sprzed remontu w ciągu kilku najbliższych dni.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 06:11:32
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html