To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Zaproszenie do wzięcia udziału w w organizowanej po raz 11. Akcji „Spieszmy się kochać bliźnich”    -   16/12/2010
Sprawić radość bliźniemu już za ... 50 groszy
Towarzystwo Powszedniej Pomocy „SERCE” w Tarnowie, Klub Wolontariuszy „Serce”, przy współudziale Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie, organizują z okazji Świąt Bożego Narodzenia w dniu 22 grudnia br. o godz. 17:00, finał XI edycji międzyszkolnej akcji „Śpieszmy się kochać bliźnich”. -Celem naszego wspólnego przedsięwzięcia jest zaproszenie do stołówki Centrum Kształcenia i Wychowania OHP przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie, około 160 ludzi bezdomnych i opuszczonych z Tarnowa i okolic, na uroczystą Wieczerzę Wigilijną oraz obdarowanie ich świątecznymi paczkami - mówi koordynator Akcji, Stanisław Olszówka. Wieczerzę wigilijną poprzedzi, zamówiona przez młodzież Msza św. w intencji bezdomnych, opuszczonych i samotnych, która zostanie odprawiona w Kościele XX Misjonarzy /Parafia św. Rodziny/ w 22.12.2010 o godz. 16.00. Zachęcamy i zapraszamy samorządy szkolne do wsparcia tej szlachetnej- błyskawicznej akcji.

Ogloszenie
- Proponujemy, by każdy uczeń, który pragnie wesprzeć to dzieło, przekazał na organizację Wieczerzy Wigilijnej i przygotowanie paczek żywnościowych dar serca - symboliczną kwotę od 50 groszy. Zbiórka środków finansowych na ten szlachetny cel może być w szkołach organizowana na wiele sposobów: kwesta w klasach, kiermasz wypieków,loteria itp. Jak co roku, zebrane środki pozwolą na opłacenie kosztów zakupu produktów i przygotowania wielodaniowej Wieczerzy Wigilijnej dla około 160 osób - mówi Stanisław Olszówka, dodając, że to prawdopodobnie, jedyna wigilia dla ludzi opuszczonych, w skali kraju, która co roku jest organizowana i finansowana przez młodzież szkolną.
- Jesteśmy przekonani, że realizacja akcji „Śpieszmy się kochać bliźnich” będzie ważnym doświadczeniem wychowawczym dla młodzieży i wolontariuszy, a bezdomnym i opuszczonym przyniesie wiele radości i wzruszeń - uzupełnia Magdalena Słowik, szefowa Klubu Wolontariuszy „Serce”, działającego przy III LO.
Pieniądze- dar uczniów ze szkół, które pragną wesprzeć realizacje Wieczerzy Wigilijnej, dla ludzi opuszczonych będziemy przyjmować w Biurze Organizacyjnym–usytuowanym w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli ul. Nowy Świat 30, - sala nr.2 /piwnica/w dn. 9.12. - 20. 12. 2010, w godz. 14.00 – 17.00. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. kom.: 605-282-697.

My również zachęcamy również osoby indywidualne do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy. Wszyscy ofiarodawcy otrzymają potwierdzenia wpłaty wydane przez TPP „Serce” oraz pamiątkowe certyfikaty.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 08:03:06
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html