Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Straż Miejska w Tarnowie pomaga afrykańskim dzieciom    -   18/12/2010
Serce dla Afryki
Tarnowscy Strażnicy Miejscy kontynuują pomoc afrykańskim dzieciom i ich rodzinom. Tym razem, własnym sumptem, przygotowują prezenty z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Ogloszenie
>

Akcję pomocy mieszkańcom Czarnego Lądu strażnicy rozpoczęli w sierpniu 2008 roku. Do tej pory wysłali tam dwadzieścia paczek z różnymi artykułami. Z misji dotarły do strażników informacje, że sprawiają one mnóstwo radości, a dzieci w przedszkolu nie można wręcz oderwać od zabawek.
Kolejne siedem 20-kilogramowych paczek, z zabawkami, mydłem, odzieżą i artykułami sanitarnymi, trafi do szpitala misyjnego w miejscowości MPANSHYA w Zambii, gdzie pracują Siostry Boromeuszki Mikołowskie. Praca na rzecz ludzi potrzebujących, modlitwa i walka o ocalenie każdego ludzkiego życia, to codzienność tych wspaniałych sióstr.

W obliczu ogromnej biedy, cierpienia i chorób, skromne możliwości oraz środki jakimi dysponują siostry, są wciąż zbyt małe i niewystarczające. Funkcjonariusze przygotowują już kolejne paczki, zachęcają także do otwarcia gorących serc oraz wsparcia sióstr w niesieniu pomocy, radości i miłości bliźniego. Wszyscy, którzy, wraz ze strażnikami zechcą pomóc, powinni obejrzeć strony internetowy poświęcone życiu na misji: www.adopcjaserca.pl i www.sercedlaafryki.pl.

Foto: P. Topolski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl