Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Powiat na płycie CD   -   14/9/2004
Niebawem ukaże się pierwsza w historii multimedialna prezentacja powiatu tarnowskiego. W naszej redakcji dobiegają końca prace nad jej powstaniem. Projekt realizowany jest przez Agencję Informacyjno-Handlową TAR-NET, wydawcę naszego portalu, która wygrała konkurs ofertowy na realizację tej usługi w ramach kolejnego etapu realizacji Programu Aktywizacji Obszarów Wiejskich (PAOW).

Ogloszenie
>

Projekt prezentacji powiatu (i nie tylko prezentacji) przygotowywany został we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Tarnowie a dofinansowany zostanie ze środków Banku Światowego, w ramach kolejnego podkomponentu PAOW. Treści prezentacji będą odnosić się m.in. do ustaleń „Studium lokalnego potencjału gospodarczego powiatu tarnowskiego”, zrealizowanego w poprzednim etapie programu.
Głównym „produktem” obecnego projektu będzie promocyjna płyta CD zawierająca interaktywną prezentację. Ma ona w atrakcyjnej formie ukazać potencjał powiatu w kilku obszarach tematycznych (środowisko przyrodnicze, kultura, turystyka i gospodarka). Do prac nad poszczególnymi sekwencjami prezentacji zaprosiliśmy m.in. takie instytucje, jak Zespół Parków Krajobrazowych Pogórza, Centrum Paderewskiego, Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki.
Na płycie znajdą się również dwa dłuższe, kilkunastominutowe filmy promujące walory turystyczne oraz ofertę gospodarczą i inwestycyjną powiatu ziemskiego tarnowskiego.
W ramach projektu wydana zostanie też najnowsza mapa turystyczna okolic Tarnowa. Prace nad prezentacją i resztą pakietu usług promocyjnych zakończone zostaną jeszcze we wrześniu br. Efekt prac, jako jedni z pierwszych, ocenią podczas sesji 30 września radni powiatu.
Następnie Starostwo rozpocznie proces dystrybucji wytworzonych materiałów. Trafią one m.in. do najważniejszych instytucji zajmujących się promocją naszego kraju, biur informacji turystycznej i gospodarczej, biur podróży itp. Płyt i map nie zabraknie również na miejscu, w lokalnych punktach informacji i w samorządach.

Program Aktywizacji Obszarów Wiejskich obok programu SAPARD jest drugim z programów, których celem jest wspieranie restrukturyzacji obszarów wiejskich w Polsce. Program jest realizowany w oparciu o umowę kredytową, podpisaną między Rzeczpospolitą Polską a Międzynarodowym Bankiem Odbudowy i Rozwoju w dniu 25 lipca 2000r. Zadaniem programu jest m.in. zwiększenie zatrudnienia na obszarach wiejskich oraz wsparcie procesu decentralizacji administracji publicznej i rozwoju regionalnego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 18)Dodaj komentarz
(14-09-2004) haha :
Jak plyta będzie miała poziom OKAYA to podziękował ;P

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-09-2004) klekle :
oby nie miała poziomu niejakiego haha, bo wtedy to już w ogóle mogiła.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-09-2004) Magda :
jeśli CD będzie miał poziom okaya to znaczy,że bedzie na najwyższym tarnowskim poziomie, bo to najlepszy a na pewno największy portal w regionie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-09-2004) Loom :
a będzie gdzieś mozna dostać taką płytkę lub ją kupić (ileby kosztowała?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-09-2004) ??? :
i to umiesciliscie w wydarzeniach chwalipiety?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-09-2004) rzeznik z tarnowa :
a nie lepiej bylo nagrac np przemowienia okolicznosciowe prezydenta i rozeslac po okolicy?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-09-2004) Magda :
gdzie człowiek nie kliknie banda malkontentów ujada. Przeciez nie piszą o tym, że robią dla siebie folderek o własnej ofercie tylko wykonują coś dla powiatu i o nim. Codziennie czytam o wiele mniej znaczące informacje a to ponoć pierwsza taka prezentacja w historii powiatu w ogóle.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-09-2004) bogdan :
ja myślałem,że radni powiatowi mają inne obowiązki.Myliłem się -przepraszam -niech dalej wspokoju oglądają sobie filmiki na sesji -efekty będą odczuwalnem przez nas.Magda nie masz całkowitej racji.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-09-2004) ciekawski :
ciekawe ile to zakosztuje i kto za to zapłaci

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-09-2004) Doktor Leczykompleks :
zenada, nie widzieliscie jeszcze nawet tej prezentacji a juz nadajecie eh ludzie, wy naprawde nie macie nic ciekawszego do roboty?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-09-2004) anty-ciekawski :
ciekawski jak byś umiał czytać to byś się może dowiedział... no ale braki w podstawówki wychodzą...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-09-2004) ? :
Oczywiscie Magda, masz racje. Przekonalas mnie. To naprawde cos wielkiego. Gdzie ja mialem oczy i klawiature jak to pisalem. P.S. Jak rzeczywiscie mapa bedzie ogolnodostepna to zmienie zdanie. Pisze ogolnodostepna, a nie znajomy znajomemu zalatwil.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-09-2004) Magda :
do ? : co to znaczy ogólnodostępna?. To znaczy przyniesiona i wręczona ci osobiście w drzwiach?. wiesz, ile by to kosztowało, gdyby tak każdemu chcieć w powiecie wręczyć mapkę ???. A właśnie, ty mieszkasz w Tarnowie , czy poza Tarnowem ?, bo jak w Tarnowie to nie jesteś obywatelem ziemskiego powiatu a gdyby zsumować mieszkańców miasta i powiatu dałoby to potrzebę łącznie nakładu bliskiego ogólnopolskiemu wydaniu "Wyborczej". Czy rzeczywiście materiał promocyjny miałby się znaleźć w rękach mieszkańców regionu i po co za takie pieniądze??? Przecież to bzdura! A poza tym jak to czytam to mam wrażenie, ze mapa nie będzie najważniejsza.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-09-2004) pogorzanin :
WIDAC KAMPANIA WYBORCZA W SAMORZADZIE JUZ WKROTCE ZOSTANIE ROZPOCZETAMam nadzieje ze OKAY poinformuje wszystkich kiedy to wydawnictwo bedzie dostepne. Sam mam w domu poprzednia plytke promocyjna wydana przez ta agencje (czyli OKAYA) i powiem jedno: To zawartosc portalu i nic wiecej. W dodatku z wieloma bledami... Oby teraz bylo inaczej. Jesli nie to znowu kolejna kasa wyrzucona w bloto. A jest takie ryzyka patrzac na poziom informatycznej wiedzy naszych radnych... Z niecierpliwoscia czekam na plytke. Moze by tak umiescic jej obraz na jakims serwerze - niech kazdy sobie sciagnie a nie tylko u znajomego urzedniczka ktory z laski ja pozyczy za pokwitowaniem...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-09-2004) Janusz :
moment, jeśli prezentacja ma się ukazać po raz pierwszy to o jakiej płytce ty mówisz? Co ona ma wspólnego z tym , co teraz ma byc wydane ? przypomniałem sobie jak przeczytałem pogorzanina ,ze rzeczywiście jakiś czas temu na którychś targach dostałem lub kupiłem taką zieloną płytkę "polski atlas gospodarczy 1.0" i jest tam hasełko "w naszych stronach wszystko okay" . Odnalazłem to teraz w biurzei przejrzałem jeszcze raz. Ale to jest po prostu baza danych firm i instytucji z roszerzeniem w postaci dołożonych off-line fragmentów witryn www gmin i powiatów, a takze informator o targach. O tym mówisz ? Nie ma tam zadnego filmu, zadnej prezentacji , poza wizytówkami firm i gmin właśnie. Jako baza danych raczej udane. Ze 2-3 razy korzystałem z opcji seryjnej wysyłki, dopóki jeszcze mozna było

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-11-2004) nixon :
jak to będzie poziom okay-a to powodzenia, sprzedaż cd będzie zerowa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-11-2004) orzech46 :
To nie wiecie , ona ma być rozdawana za darmo.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-11-2004) dupk :dupek@ja.pl 
dlaczego te strony sa takie stare czy nic nowego w tarnowie sie nie dzieje np. testy kompensacyjne ???????? byly dzisiaj i nic !!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl