To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Na Tarnów można głosować w ogólnopolskim konkursie na najpiękniejsze iluminacje świąteczne    -   20/12/2010
Konkurs “Świeć Się”
Tydzień temu wystartowała druga edycja ogólnopolskiego konkursu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce „Świeć się”, organizowanego przez Grupę ENERGA. Oprócz Tarnowa w wojewódzkim etapie plebiscytu biorą udział zeszłoroczny finalista – Kraków – a także Nowy Sącz, Nowy Targ, Oświęcim oraz Zakopane. Konkurs jest przeprowadzony w dwóch kategoriach: plebiscytu miejskiego na najpiękniejszą iluminację świąteczną oraz konkursu indywidualnego na najładniej przystrojoną choinkę, ogród czy dom.

Ogloszenie
>

Plebiscyt miast – czy Twoje miasto będzie świecić najpiękniej?
Miejska edycja konkursu składa się z dwóch etapów. Najpierw w plebiscycie do 29.12. wybierane jest najpiękniejsze świąteczne miasto regionu, które następnie będzie walczyć z pozostałymi piętnastoma finalistami z innych województw. Na podstawie zdjęć choinek, przystrojonych ulic oraz rynków internauci zdecydują o tym, która miejscowość świeci najpiękniej. Etap finałowy będzie trwał do 9.01.2011 r.
Głosować może każdy na specjalnej stronie konkursu www.SwiecSie.pl. To tam internauci ocenią, które miasto najlepiej zadbało o wyjątkowe ozdobienie ulic na święta i zasłużyło na przyznanie tytułu najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej w Polsce. Każdy oddany w plebiscycie głos to szansa na wygranie jednego z trzech laptopów oraz 10 cyfrowych aparatów fotograficznych.

-Pierwsza edycja konkursu i tysiące uczestniczących w nim osób pokazały, że Polacy chętnie dzielą się dobrą energią na święta. Tej zimy ponownie zachęcamy do udziału w Świeć Się oraz przystrojenia swoich mieszkań, domów, ogrodów i ulic świątecznymi iluminacjami, szczególnie energooszczędnymi. Grupa ENERGA, dostarczając produkty i usługi w standardzie Smart Eco, zachęca do racjonalnego korzystania z energii elektrycznej i stosowania nowoczesnych technologii. Dzięki nim święta staną się pełne blasku i światła, a jednocześnie przyjazne dla środowiska. – mówi Ireneusz Kulka, dyrektor Centrum Marketingu i Komunikacji spółki ENERGA.
W poprzedniej edycji konkursu najpiękniejszym miastem województwa został Kraków, zaś finał wygrał Rzeszów, uznany przez tysiące internatów za najpiękniejszą miejscowość zeszłorocznych świąt. Podobnie jak rok temu zwycięskie miasto otrzyma prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD, który będzie mogło przeznaczyć na cel społeczny. Fundatorem nagrody jest spółka ENERGA Oświetlenie.

W „Świeć Się” w szranki o tytuły i nagrody oprócz miast mogą stanąć osoby indywidualne. Swoje pięknie przystrojone drzewko, dom i ogród w konkursie fotograficznym może pokazać światu każdy – wystarczy przesłać zdjęcie na www.SwiecSie.pl. Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne prezenty – telewizor 3D, iPad, konsola PS3, trzy laptopy i 60 innych nagród.

SwiecSie.pl – konkursy, porady, artykuły, filmy i zabawa na Facebooku
Na stronie www obok informacji o konkursie znaleźć można poradnik z artykułami i filmami o tym, jak przystroić choinkę na święta, jak zaoszczędzić energię w czasie świąt oraz jak przygotować iluminacje bezpieczne dla rodziny i otoczenia.
Wśród materiałów wideo znajdują się także reportaże prezentujące świąteczne dekoracje w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Trójmieście. O zdanie na temat roli iluminacji w tworzeniu świątecznej atmosfery w przestrzeni miejskiej zapytani zostali także mieszkańcy tych aglomeracji. Wyrażone w filmach opinie można podsumować krótko – nie można wyobrazić sobie świąt bez przystrojonych ulic, rynków oraz choinek w centralnych miejscach miast.
Świeć Się dla miłośników serwisu Facebook przygotowała dwie atrakcje w postaci świątecznych aplikacji. Dzięki nim każdy posiadacz konta na serwisie społecznościowym będzie mógł założyć własną „choinkę z życzeniami”. Ponadto internauci angażując rodzinę i znajomych będą mogli wspomóc swoje miasto we współzawodnictwie o tytuł najładniej oświetlonej miejscowości w Polsce.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, May 18, 2024 07:13:03
IP     : 3.230.154.90
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html