Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wygraj e-booka z komedią rozgrywającą się w Tarnowie!    -   20/12/2010
Konkurs „Jak z Almodovara”
Przypominamy - wydawnictwo internetowe e-bookowo.pl wydało właśnie e-booka z komedią Pawła Zapendowskiego „Jak z Almodovara”. Rzecz jasna na rynku ukazuje się wiele elektronicznych książek – ta jest jednak wyjątkowa, albowiem w pierwotnym kształcie sztuka ta działa się właśnie w Tarnowie (obecnie toczy się w Obciachowie) i opowiadała o problemach trzech kobiet, które wyjechały z naszego miasta do stolicy żeby „robić biznes”; co więcej, komedia ta została nagrodzona w konkursie komediopisarskim „Miłość w czasach zarazy”, towarzyszącym Ogólnopolskiemu Festiwalowi Komedii Talia, który miał miejsce w roku.... No właśnie. Wśród osób, które odpowiedzą prawidłowo na pytanie w którym roku miała miejsce wspomniana edycja „Talii”, rozlosujemy trzy egzemplarze e-booka z komedią „Jak z Almodovara”. Do rozstrzygnięcia konkursu (23 grudnia) pozostało jeszcze tylko kilka dni!

Ogloszenie

”Tekst jest napisany dowcipnie i sprawy rodzajowe dość inteligentnie mieszają się z diagnozą obecnego stanu rzeczy, a więc społeczeństwa chorego na konsumpcję i usługi” - pisał Maciej Wojtyszko, dramaturg, reżyser. ”Tekst ma w sobie dużą potencję literacką i energię na wywołanie śmiechu” - pisał z kolei reżyser Andrzej Sadowski.

Paweł Bitka Zapendowski - dramaturg, kompozytor, scenograf, malarz. Urodzony w Krakowie, absolwent Akademii Muzycznej i ASP, członek ZPAP; mieszka w Paryżu.
Linki:
www.zapendowski.com
www.e-bookowo.pl/ebooks/1/27/dramat/

UWAGA KONKURS! Mamy do rozdysponowania trzy egzemplarze e-booka. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule hasło „Jak z Almodovara”. W treści listu należy wpisać, w którym roku odbył się Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia, któremu towarzyszył konkurs komediopisarski „Miłość w czasach zarazy”. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Konkurs rozstrzygnięty zostanie 23 grudnia około godz. 15:00. Do tego czasu czekamy na Wasze zgłoszenia. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947