Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Świąteczna pocztówka nadziei    -   23/12/2010
Marzycielska Poczta
Wielkimi krokami zbliżają się święta. Wysyłając kartki świąteczne do najbliższych, możesz pomyśleć także o tych, których nie znasz. Ciężko chore dzieci, których adresy znajdują się na "Marzycielskiej Poczcie", otrzymują bezcenne wsparcie wraz z każdym dostarczonym do nich listem.

Ogloszenie

Marzycielska Poczta to ogólnopolska akcja charytatywna tworzona przez niedawno powstałą tarnowską fundację "Dobry Uczynek". Polega ona na pisaniu listów i kartek do chorych dzieci. Sama akcja ma już rok, a jej popularność i pozytywny wpływ wciąż rosną. Adresy oczekujących na listy dzieci, ich zdjęcia i profile znajdują się na stronie akcji www.marzycielskapoczta.pl.

Każda okazja do wysłania listu jest dobra. Tym razem są to Święta Bożego Narodzenia. To świetny pretekst do przekazania bliskim kilku ciepłych słów. Szczególnie potrzebującym takie słowa dają niesamowite wsparcie. Ciężko chore dzieciaki wraz z każdą wizytą listonosza otrzymują dozę nieocenionej otuchy i siły do walki z chorobą.
-Bardzo się cieszę, że do Natalki przychodzi tak dużo listów - mówi pani Monika Nadolska, mama jednej z chorych dziewczynek. -Nawet prezenty kupowane przez nas, nie dają Natusi tyle szczęścia, co kartki od Was. Każda kartka przyniesiona przez listonosza to dla tych rodziców uśmiech na twarzy ich pociech, które na codzień stawiają czoła poważnym chorobom.
Najstarszy chłopiec z Marzycielskiej Poczty, Tomek Radomski, na całą masę listów, które otrzymał z okazji urodzin zareagował wzruszeniem. -Spełniliście moje największe marzenie. W dniu osiemnastych urodzin czułem całym sobą, że mam przyjaciół na świecie i to realnych, bliskich. spełniło się moje największe marzenie - przestałem być samotny! Czuję, że mnie obudzono i zły sen minął.

Warto więc pomyśleć o wysłaniu tej jednej, dodatkowej pocztówki. To obustronna radość – nie wymagający większego wysiłku gest, który zawsze wywołuje uśmiech na twarzach małych odbiorców.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl