To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koncert Noworoczny ZPiT Świerczkowiacy aktualizacja   -   27/12/2010
W dzień Bożego Narodzenia
Zespół Pieśni i Tańca Świerczkowiacy i „Mali Świerczkowiacy” zapraszają na koncert noworoczny . W programie widowiska (które po raz pierwszy zaprezentowane zostało 20 grudnia) - świąteczne, zwyczaje wspólnego kolędowania w oparciu o tradycję Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Lachów Sądeckich, Krakowa w tym także rodzimego regionu - Krakowa Wschodniego. Koncert odbędzie się w Centrum Sztuki Mościce 2 stycznia o godz. 11:30. Uwaga – na koncert ten mamy dwa podwójne zaproszenia!

Ogloszenie

Historia opowiada o anielskim oczekiwaniu, przygotowywaniu stajenki i narodzeniu Jezuska. Do szopy przybywają grupy pasterzy z różnych regionów Polski. Wszyscy ubrani w autentyczne kostiumy. Prezentowane tańce, pastorałki i kolędy są zgodne z etnograficznymi i historycznymi przekazami.
W widowisku bierze udział ponad 50 tancerzy, a towarzyszy im 10 osobowa orkiestra.

Podczas koncertu "W dzień Bożego Narodzenia" zaprezentują się także "Mali Świerczkowiacy". W programie koncertu opartym na tradycjach ludowych znalazły się pastorałki i kolędy: "Hola Pastuszkowie", "Pastuszkowie hej!", "Bóg się rodzi", "Dnia jednego", "Pastuszkowie bracia mili", "Przybieżeli do Betlejem" i wiele innych.

Cena biletu 5 zł.

UWAGA KONKURS! Mamy dwa bezpłatne podwójne zaproszenia na ten koncert. Można je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule „Świerczkowiacy”. W mailu prosimy podać dane kontaktowe osoby zgłaszającej (w tym koniecznie nr telefonu !). Konkurs rozstrzygnięty zostanie w czwartek 30 grudnia o godz. 15:00. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania niezwłocznie poinformujemy zwrotnie, drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:42:56
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html