To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Basenu nie będzie ?   -   16/9/2004
Bardzo prawdopodobne, że w przyszłym roku mieszkańcy nie będą mogli korzystać z kąpieliska na Górze Św.Marcina - dowiadują się dziennikarze Radia MAKS. Głównym powodem takiej sytuacji jest brak funduszy na jego remont. Właśnie teraz miała się rozpocząć renowacja obiektu, jednak z uwagi na wyjątkowo słabe zyski z tegorocznego sezonu, prace zostały zawieszone.

Ogloszenie

Przyszłość basenu jest zagrożona – alarmuje dyrektor TOSiR-u Edward Rusnarczyk. Zyski z działalności kąpieliska na Górze Św. Marcina były w tym sezonie najgorsze od prawie piętnastu lat. Z tego powodu Ośrodek stracił ponad sześćdziesiąt tysięcy złotych. Remonty, które pierwotnie miały ruszyć na jesieni, zostały przesunięte na wiosnę przyszłego roku. Władze TOSiR-u zwróciły się o pomoc finansową do Urzędu Miasta i Gminy Tarnów. Modernizacja basenu miałaby kosztować prawie czterysta tysięcy złotych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:34:13
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html