To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   ALCHEMIKON 2004   -   16/9/2004
Kawiarnia "Alchemik" (ul. Żydowska 20) serdecznie zaprasza na IV już edycję Tarnowskich Spotkań z Fantastyką ALCHEMIKON. Impreza odbędzie się w dniach 1-3 października 2004 r. Chętni proszeni są już o kontakt z organizatorami. W programie tegorocznego "Alchemikonu" zaplanowano mnóstwo atrakcji.

Ogloszenie
>

Będą nimi m.in : sesje gier fabularnych (Role Playing Games), prelekcji, prezentacji, warsztaty (m.in. warsztaty negocjacyjne oraz warsztaty prowadzenia RPG, poprowadzone przez dwukrotnego, w tym - tegorocznego, zdobywcę Pucharu Mistrza Mistrzów - najważniejsza ogólnopolska nagroda dla prowadzących Role Playing Games, czyli tzw. "mistrzów gry" - Wojciecha Rzadka), dyskusje oraz konkursy z nagrodami. W planach jest również LARP (Live Action Role Playing - czyli RPG "na żywo"). Przewidziane są także sesje RPG dla początkujących. Ponadto uczestnicy bedą mieli okazję zagrac w Warzone (gra bitewna), wziąć udział w turnieju bitewnego Władcy Pierscieni, poturlać kostkami siedząc nad planszą Magii i Miecza (gry old schoolowe też się pojawią) oraz zagrać w jedną z najszybszych gier karcianych świata czyli Light Speed (najważniejsza faza gry trwa około 1. minutę, później się już tylko sprawdza kto wygrał :>) do której nie będą musieli posiadać własnych talii, bo wszystko będzie na miejscu (jedna talia wystarcza dla czterech osób).
W programie ma też się znaleźć konkurs muzyczny, plastyczny, aktorski oraz wiele, wiele innych.

Impreza rozpocznie się 1 października, w piątek o godzinie 18.00 w Kawiarni "Alchemik" na ul. Żydowskiej 20 (budynek PTTK, wejście od ul. Fortecznej). Tam też mozna się akredytować i dobrze uczynić to już teraz, bo ilość miejsc jest ograniczona. (mt)

fot. Cypis (Alchemikon 2002)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:37:48
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html