To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Park Wodny w Tarnowie najlepszym przedsięwzięciem roku    -   19/1/2011
Lider Małopolski 2010
Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski wyróżniło tarnowski Park Wodny tytułem „Najlepsze Przedsięwzięcie Roku w Małopolsce. Lider Małopolski 2010 roku”. Co roku na taki tytuł mogą liczyć te inwestycje, które przyczyniają się do rozwoju całego województwa – informuje tarnowski magistrat.

Ogloszenie
>

Powstały w wyniku przebudowy pływalni przy ul. Piłsudskiego Park Wodny został udostępniony mieszkańcom w połowie października ubiegłego roku. Jest to wszechstronny i przede wszystkim dostosowany do potrzeb miasta obiekt o powierzchni blisko 5,5 tysiąca m kw. Tarnowski Park Wodny mieści pływalnię sportową o wymiarach 25 x 12,5m oraz basen rekreacyjny o wymiarach 12,5 x 10m, ze zjeżdżalnią, gejzerami, masażem karku oraz wanną do masażu wodnego. Tarnowski Park Wodny to również sauny – sucha i parowa oraz miejsce przeznaczone do wypoczynku po skorzystaniu z nich, a także odnowa biologiczna, usługi wodolecznictwa i rehabilitacji.
Obecnie z Parku Wodnego w Tarnowie dziennie korzysta średnio 1100 osób. To o około czterysta więcej niż przed modernizacją pływalni przy ul. Piłsudskiego. Budowa Parku Wodnego kosztowała 11,5 mln zł. Blisko cztery miliony pochodziły ze środków unijnych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, June 25, 2022 17:33:35
IP     : 3.238.125.76
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html