To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   One-man show aktora Teatru Montownia Rafała Rutkowskiego w Centrum Sztuki Mościce    -   25/1/2011
To nie jest kraj dla wielkich ludzi
„Wirtuozeria aktorska i zjadliwość tekstów. Inteligentnie, bardzo śmiesznie i z wysokiej klasy talentem Rafała Rutkowskiego”. Mościckie Centrum Kultury zaprasza w dniu 4 lutego o godz. 20:00 na one - man show w wykonaniu aktora Teatru Montownia, Rafała Rutkowskiego, który – jak czytamy w zapowiedzi - wraz z dramatopisarzem Michałem Walczakiem przygotował ponad godzinę perwersyjnej, niepoprawnej politycznie rozrywki. Wcielając się w kolejne postaci, prowadzi widza przez labirynt masek, potworów i świętych polskich. Artyści, kaznodzieje, kabotyni, wojskowi, szarlatani i ginekolodzy. Wirtuozeria aktorska i zjadliwość tekstów. Dla młodych i starych, dla tych, którzy odnieśli sukces i frustratów, jednym słowem - dla wszystkich, którzy żyją w Polsce. Dla ludzi o mocnych nerwach.

Ogloszenie
>

(...) Udławiłem się ze śmiechu na monty-pythonowskim z ducha skeczu o pewnym wojskowym z komisji poborowej posiadającym dar rozpoznawania gejów. A o przygodach beznogich harcerzy, którzy nazwali swój zastęp Węże, zdecydowanie powinna powstać nawet osobna sztuka. Popisowy występ Rutkowskiego zaświadcza, że Walczak jako reżyser i autor złapał właściwy rytm i ton komediopisarski (...)” - pisał Łukasz Drewniak, Przekrój.

Bilet: 25 zł - normalny, 20 zł - ulgowy (młodzież i studenci po okazaniu legitymacji).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 02:56:41
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html