To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejna interwencja w związku ze skandalicznymi rozstrzygnięciami konkursowymi Narodowego Funduszu Zdrowia    -   27/1/2011
Poseł M. Wojtkiewicz w sprawie NFZ
7 stycznia do Ministra Zdrowia wpłynęło zapytanie poselskie posła Michała Wojtkiewicza (PiS) w sprawie negatywnych wyników rozstrzygnięć konkursowych NFZ Oddział w Krakowie w stosunku do poradni prowadzących działalność w zakresie opieki zdrowotnej na terenie powiatu tarnowskiego. Treść zapytania publikujemy poniżej.

Ogloszenie
>

”Szanowna Pani Minister! W wyniku rozstrzygnięć konkursowych NFZ Oddział w Krakowie z dnia 16 grudnia 2010 roku w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej zlikwidowano poradnie specjalistyczne na terenie Gminy Zakliczyn działające w ramach NZOZ „Centrum Zdrowia” s.c. w Zakliczynie. W wyniku rozstrzygnięcia konkursu NFZ z dnia 22 grudnia 2010 roku w zakresie świadczeń stomatologicznych nie uwzględniono zabezpieczenia dla ww. usług dla znacznej części gmin Powiatu Tarnowskiego.
Ponadto od dnia 15 grudnia 2010 roku w wyniku unieważnienia postępowania konkursowego brakuje zabezpieczenia udzielania świadczeń z zakresu położnictwa, ginekologii i neonatologii w Gminie Tuchów w Powiecie Tarnowskim.
Powyższe wyniki rozstrzygnięć konkursowych dla Powiatu Tarnowskiego budzą niezadowolenie, rozczarowanie oraz poważne obawy o dostępność pacjentów do służby zdrowia. W wielu przypadkach dostęp do świadczeń specjalistycznych został całkowicie uniemożliwiony.
W związku z powyższym proszę o wyjaśnienie powyższych decyzji oraz przyczyn braku dostępności pacjentów wielu gmin Powiatu Tarnowskiego do poradni specjalistycznych.
Z poważaniem,
Poseł Michał Wojtkiewicz
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, June 25, 2022 16:56:18
IP     : 3.238.125.76
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html