Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Daj bliskim swoje ciepło – nie tylko na święta    -   31/1/2011
Paczki dla najuboższych przygotowane
Rusza realizacja zadania z zakresu pomocy społecznej, które tarnowski magistrat anonsował w grudniu ubiegłego roku, wraz z rozpoczęciem akcji „Daj bliskim swoje ciepło – nie tylko na święta”. Już wiadomo, że przygotowaniem i rozdysponowaniem darów dla ubogich mieszkańców zajmie się Polski Komitet Pomocy Społecznej Stowarzyszenie Charytatywne, Zarząd Rejonowy w Tarnowie. Organizacja ta została wyłoniona w drodze konkursu. Zadanie pod nazwą „Zakup i dystrybucja paczek dla minimum pięćdziesięciu najuboższych mieszkańców Tarnowa” zostanie zrealizowane pomiędzy 2 a 18 lutego.

Ogloszenie

Od kilku lat, tarnowski magistrat rezygnuje z zakupu i wysyłania papierowych kartek okolicznościowych. Jak czytamy w nadesłanym komunikacie, dzięki zastąpieniu ich przez e-kartki udało się zaoszczędzić około 5 tysięcy złotych, za które sfinansowana zostanie pomoc dla potrzebujących. Otrzymają oni pięćdziesiąt paczek żywnościowych, każda o wartości 100 zł. Znajdą się w nich artykuły spożywcze i środki czystości. Osoby niepełnosprawne i obłożnie chore otrzymają podarunki w miejscu zamieszkania.
Zadanie pod nazwą „Zakup i dystrybucja paczek dla minimum pięćdziesięciu najuboższych mieszkańców Tarnowa” zostanie zrealizowane pomiędzy 2 a 18 lutego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947