To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W rytmach ska, punka, polki i folku    -   08/2/2011
Koncert „The Dreadnoughts”
Przypominamy: 10 lutego (czwartek) o 19:00 do Piwnic TCK powinni udać się sympatycy ska, punka, polki, folku na koncert kanadyjskiej formacji THE DREADNOUGHTS, która w ramach POLKA S NOT DEAD TOUR w styczniu i lutym odwiedza Europę, dając w Polsce 4 koncerty, w tym jeden w Tarnowie. Przed nimi wystąpi słowacki zespół NAHODNI ZNAMI (Preszow) oraz podkarpacki OSC (Dydnia). Bilety w cenie 20 zł. (w przedsprzedaży).

Ogloszenie
>

Muzyka THE DREADNOUGHTS, to mega wybuchowa mieszanka stylów muzycznych. Mamy tu korzenną muzykę folk, szanty, muzykę żydowską, ukraińską z punkowym wykopem i niekiedy nawet metalowym brzękiem. Ich koncerty przenoszą cię w inny wymiar - Pirackie wyczyny, Poszukiwania Skarbów, porwań, łupów i nieodkrytych lądów. Polecamy fanom muzyki w stylu Gogol Burdello, Korpiklaani, Dropkick Murphys... Zespół na swoim koncie ma 3 albumy: "Legend Never Dies" (2007), "Victory Square" (2009), "Polka s Not Dead" (2010) oraz EPkę "Cyder Punk Unite" (2010).

Jak się o nich mówi: powstali w 2006 roku po wielu pintach taniego piwa w East Vancouver w najbardziej nieprzyjemnym pubie. The Dreadnoughts łączy szanty z irlandzkimi brzmieniami oraz solidnym, miażdżącym wnętrzności street punkiem. Określają się jako banda nieprzystosowanych pijaków, którzy pozostają wierni starożytnym balladom oraz histerykom, którzy niegdyś opłynęli cały świat - a wszystko w hałasie nowoczesnego punku pełnego chuligańskiej furii. Zespół rozpoczął od połączenia muzyki celtyckiej z punkiem w wykonaniu dziadków The Real McKenzies i od tamtej pory nigdy się z tego nie wycofali. Skrzypki, akordeon, mandolina, flażolet irlandzki, gitary i perkusja. W każdej dziurze, w której zagrali, stawali się niezwykle znani ze swoich pełnych mocy, chaotycznych wystąpień na żywo. W ciągu krótkich trzech lat powoli, ale pewnie, dołączyli do kanadyjskich legend punk rocka.
THE DREADNOUGHT dał się już poznać polskiej publiczności m.in. podczas rewelacyjnie przyjętego koncertu na Przystanku Woodstock w 2010 r.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl