To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Spotkanie z żużlowcami w "Pasażu"   -   22/9/2004
Żużlowcy Unii Tarnów gościć będą w restauracji "Pasaż" w Pasażu Tertila w sobotę, dzień przed ostatnim meczem sezonu ekstraligi z Atlasem Wrocław. Jak już wiemy - dopiero to ostatnie starcie, z bezpośrednim rywalem do najwyższego tytułu, rozstrzygnie losy drużynowego mistrzostwa kraju. Zanim jednak mecz się rozpocznie i zanim rozpocznie się niedzielny cykl imprez, towarzyszących zakończeniu sezonu, w sobotę o 18.00 w luźnej, towarzyskiej atmosferze przytulnej restauracji najpopularniesi sportowcy Tarnowa spotkają się ze swoimi kibicami. Wstęp wolny.

Ogloszenie

Podczas spotkania będzie można m.in. zadawać pytania swoim ulubieńcom, zbierać autografy a także wykonać sobie pamiątkową fotkę. Żużlowcy nie ukrywają z kolei, że będą prosić kibiców o szczególny, zdwojony doping na stadionie w niedzielę. Tak, aby wspólnie móc wieczorem świętować największy sportowy sukces tarnowskiej drużyny.
Imprezy towarzyszące zakończeniu sezonu ekstraligi w Tarnowie wciąż okryte są woalką pewnej tajemnicy, ale wiadomo już, że wszystko rozpocznie się na stadionie przy ul. Zbylitowskiej około 13.00 od filmu zatytułowanego "Droga Unii do sukcesu", który wyświetlony zostanie na wielkich telebimach. Około 14.00 zaplanowano pokaz helikopterów a po meczu, już poza stadionem i bez biletów !, będzie można bawić się m.in. podczas występu kabaretowego i potem, około 20.00 w rytm największych przebojów zespołu Lady Pank, który zagra na żywo dla tarnowskich kibiców. O 22.00 nad Mościcami rozbłysną sztuczne ognie, jakich - tak twierdzą organizatorzy - ta dzielnica miasta jeszcze nie widziała.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:10:03
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html