To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   4 marca: Natural Born Chillers w TCK    -   15/2/2011
Samotność pól bawełnianych
Ruszyła sprzedaż biletów na koncert The NATURAL BORN CHILLERS, zespołu, który jest pewnym ewenementem na rodzimej alternatywnej scenie. Grupa zagra w Tarnowie po serii występów w USA i Kanadzie (styczeń/luty) ze spektaklem "Samotność pól bawełnianych", do którego stworzyła i wykonywała na żywo muzykę. Koncert z autorskim materiałem NBC odbędzie się w Piwnicach TCK już 4 marca. Początek o 20:00. Bilety w cenie 15 zł.

Ogloszenie

Po fantastycznych występach na wielkich festiwalach muzycznych (Opener - Gdynia, Coke Live Music Festival - Kraków), supporcie 30 Seconds To Mars (Warszawa) w ubiegłym roku, po sukcesie spektaklu "Samotność pól bawełnianych" i trasie promującej w USA i Kanadzie pora na koncert The NATURAL BORN CHILLERS w kameralnej piwnicy w Tarnowskim Centrum Kultury. ”Kto ich widział ten wie, że obcowanie z ich muzyką na żywo to niesamowite przeżycie, a tych którzy nie mieli tej okazji zapewniamy, że nie pożałują odwiedzając Piwnice TCK już 4 marca” - piszą organizatorzy.

  Projekt muzyczny The Natural Born Chillers (NBC), z bogatym koncertowym repertuarem wkracza na polskie sceny – alternatywne i klubowe. Bo i takie jest ich brzmienie, łączące energetyczną i elektroniczną nutę z siłą żywych instrumentów i charyzmatycznych wokali. Koncert, przypomina dj-set, z porywającymi, dynamicznymi utworami NBC oraz świetnie zaaranżowanymi live-remixami klubowych hitow z najwyższej półki. Zespół z Osterdamu zaserwuje nam wybuchowy romans elektro z rock&rollem i punk rockiem. Fani Soulwax czy Justice powinni być con ajmniej usatysfakcjonowani.

Skład: 
Michal Lis 
Piotr Lis 
Maciej Matysiak 
Bartek Ignor 
Karol Bajdalski 
Asia Jackowiak

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w przedsprzedaży w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5. Początek koncertu o 20:00. Szczegóły: www.tck.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl