Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Komunikat Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie    -   16/2/2011
Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw
W dniach 21-26 lutego 2011 roku Ministerstwo Sprawiedliwości i Prokuratura Generalna we współpracy z sądami, prokuraturami, jednostkami organizacyjnymi Policji oraz organizacjami pozarządowymi organizuje „Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw”. Celem tego przedsięwzięcia jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych w wyniku przestępstwa oraz zapewnienie takim osobom dostępu do szeroko rozumianej pomocy. Tarnowska Policja wzorem lat ubiegłych włącza się w ten projekt. ”Nasi policjanci przez cały okres trwania akcji będą pełnić dyżury, podczas których udzielać będą ofiarom przestępstw porad prawnych, informacji o przysługujących im ich uprawnieniach, wytłumaczą jak przejść przez procedury prawne, wskażą instytucje niosące pomoc w sytuacjach kryzysowych” - pisze rzecznik KMP Tarnów Olga Żabińska.

Ogloszenie

Na Policję można przyjść lub zadzwonić pod numer 997. Dyżury pełnione będą w okresie 21-25 luty w godzinach 10.00-18.00 oraz w dniu 26 luty w godz. -10.00-13.00. Zainteresowani przyjmowani będą w KMP Tarnów przy ul. Traugutta 4, za wyjątkiem środy i czwartku, kiedy to dyżury pełnione będą w KP Tarnów-Centrum przy ul. Narutowicza 6. W pozostałych komisariatach, w godzinach urzędowania- 7.30-15.30.
Równolegle dyżury pełnione będą w tarnowskiej Prokuraturze Rejonowej i Tarnowskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy z siedzibą przy ul. Szarych Szeregów 1 w Tarnowie -Mościcach.
”Zadzwońcie Państwo lub przyjdźcie – nasi policjanci czekają” - czytamy w komunikacie.

http://www.tarnow.policja.gov.pl/?strona=p_radzi_niebieska_karta
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl