Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Trzecie miejsce dla Tarnowa na Festiwalu Filmów o Polskich Miastach i Gminach    -   22/2/2011
Film promocyjny Tarnowa nagrodzony
Zakończyła się pierwsza edycja Festiwalu Filmów o Polskich Miastach i Gminach SOSNOWIEC TOUR FILM, towarzyszącego Międzynarodowym Targom Turystyki, Rekreacji i Wypoczynku INTOUREX. Jak informuje UMT, film promujący Tarnów zajął w konkursie trzecie miejsce ex equo z filmem promującym Szczecinek. Zwycięzcą zostały miasta Pruszków oraz Toruń.

Ogloszenie
>

W trakcie trzydniowego wydarzenia, dwadzieścia siedem filmów prezentujących walory turystyczne i nie tylko poddawanych było ocenie jury w składzie: Piotr Barełkowski (reżyser), Lucyna Labocha (organizator targów), Elżbieta Lisowska (podróżniczka), Andrzej Lisowski (podróżnik) oraz Małgorzata Siuda (dziennikarka). Wybór nie był łatwy, toteż jury długo dyskutowało na temat werdyktu. Wszystkie gminy, miasta i powiaty startujące w konkursie miały swój własny, czasem bardzo intrygujący pomysł na promocję oraz wyeksponowanie walorów turystycznych w materiale filmowym.
Film promujący Tarnów zajął w konkursie trzecie miejsce ex equo z filmem promującym Szczecinek. Zwycięzcą zostały miasta Pruszków oraz Toruń. 

Link: http://tvexpo.pl/targi/name,Tarnow,rid,901,tid,100.html
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(22-02-2011) pytalski :
Takie pytania: - do kogo jest adresowany ten film? i czy to nie jest przypadkiem sztuka dla sztuki? ....coś w segmencie "komiksu o Chopinie", tylko bez przekleństw? - Oglądając ten filmik, odnoszę wrażenie, że nie ma tam mieszkańców!!! A życie toczy się głównie na rynku (co akurat jest zgodne z prawdą) czyli... nuda, nie warto przyjeżdżać. Czy o to chodziło? - ile w Tarnowie wydaje się na promocję? I do kogo jest skierowana ta promocja? Tak szczerze powiedziawszy to zawsze byłem sceptycznie nastawiony do wszelkiej "promocji" bo to nie zdaje egzaminu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-02-2011) Dżet :
Amatorstwo do kwadratu. Dłużyzny, powtarzanie ujęć, urzędnicy w roli głównej (autopromocja). Baz sensu. Ile to kosztował? Może warto było ogłosić konkurs i dać zlecenie zawodowcom. Ciekawym, czy pracownicy UM za ten film zostali dodatkowo wynagrodzeni?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-02-2011) bobo :
Jest mnóstwo innych ciekawszych filmików o Tarnowie, bardziej realnych i prawdziwych jak np tutaj; http://rdntv.pl/index.php?opti on=com_hwdvideoshare&task=view video&Itemid=63&video_id=1399

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-03-2011) gs-miedzna :
http://gs-miedzna.pl/

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl