To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Jubileuszowe targi za tydzień   -   24/9/2004
Już po raz dwudziesty zaplanowano w Tarnowie Targi Zdrowego Życia "Ecolife", których organizatorem jest mające swoją siedzibę w naszym mieście Polskie Towarzystwo Promocji Zdrowego Życia i Żywności. Impreza będzie odbywać się od 1 do 3 października pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa, Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji, marszałka województwa małopolskiego, wojewody małopolskiego i prezydenta Tarnowa.

Ogloszenie
>

Jak zapowiadają organizatorzy, tegoroczne targi "Ecolife" przybiorą nieco inną formułę. Impreza zostanie wzbogacona o I Krajowe Targi Żywności Regionalnej, konferencję "Z żywnością regionalną do Europy", konkurs o "Specjał regionalny", kiermasz i degustację markowych produktów lokalnych oraz specjalistyczne poradnictwo dla producentów. Organizatorzy przygotują też piknik targowy.
Organizowane po raz pierwszy Targi Żywności Regionalnej, poza promowaniem rodzinnych producentów, będą również służyły popularyzacji wśród konsumentów wyrobów tradycyjnych i przysmaków regionalnych o wysokich walorach zdrowotnych, które mogą znaleźć zbyt w krajach Unii Europejskiej. Producenci wyrobów lokalnych otrzymają wyróżnienia "Specjał regionalny", ponadto zostaną wręczone złote medale oraz nagrody patronów imprezy. Wystawcy mogą ubiegać się o znak "Żywność Atestowana" na swoje wyroby.
Promocyjno-edukacyjne targi "Ecolife" jak zwykle mają szansę zgromadzić tysiące zwolenników zdrowego stylu życia z całego kraju, w tym także uczniów szkoł.
Organizatorzy zapraszają do Tarnowa producentów, importerów i dystrybutorów żywności, rolników, sadowników, firmy farmaceutyczne, zielarskie, pszczelarskie, zakłady rzemieślnicze, firmy ochrony środowiska, gminy turystyczne, małe gospodarstwa, zakłady wytwarzające produkty lokalne i uzdrowiska.
Prezes Polskiego Towarzystwa Promocji Zdrowego Życia i Żywności Zygmunt Koper informuje, że wciąż są wolne powierzchnie wystawowe i zaprasza przedsiębiorców z Tarnowa i okolic, szczególnie producentów, do zaprezentowania podczas targów swojej oferty.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:39:53
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html