Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Politycy PJN o fatalnym stanie polskiego rolnictwa    -   17/2/2011
PJoNki alarmują !
W biurze poselskim Jacka Pilcha odbyła się konferencja prasowa z udziałem polityków PJN: posła Pilcha, byłego ministra rolnictwa Wojciecha Mojzesowicza oraz Pawła Augustyna, członka zarządu powiatu tarnowskiego i szefa Małopolskiej Izby Rolniczej. Politycy PJN alarmują, że sytuacja w polskim rolnictwie jest dramatyczna. Krytykują postępowanie rządu, który ich zdaniem nie tylko nie prowadzi żadnej strategicznej polityki rolnej, ale też nie chroni polskiego rynku, nawet gdy ma narzędzia do dokonania interwencji, która nie wymaga kosztów. Wojciech Mojzesowicz i Paweł Augustyn obawiają się, że z powodu nieopłacalności chłopi zaczną ograniczać uprawy i likwidować stada hodowlane. Przy okazji ogłoszono, że w Tarnowie powstało pierwsze koło rolne PJN w kraju.

Posłuchaj zapisu konferencji prasowej w tarnowskim biurze PJN :

Ogloszenie
>

Poniedziałek w lokalnej polityce zdominowały tematy rolnicze. Tego samego dnia bowiem, co konferencja w PJN, w Żabnie odbyła się konwencja rolna PiS w Żabnie. O tym wydarzeniu piszemy w osobnej wiadomości. (pd)
Zobacz także :
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(06-04-2011) hitrus :
Pan na włościach Mojzesowicz tak bardzo dbał o bezpieczeństwo swoich robotników rolnych że jedna z jego pracownic przepłaciła to życiem. Paweł Augustyn niech nie rżnie głupa. Specjalista od doradztwa rolniczego nie wie że większość areału w powiecie już dawno nie jest uprawiana?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947