To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zakończenie konkursu "TEMI w Świcie"   -   24/9/2004
W piątek popołudniu wyłoniliśmy czwartą, ostatnią już, trójkę zwycięzców w konkursie przygotowanym przez nas wspólnie z redakcją TEMI i Domem Handlowym "Świt", które ufundowały w nim atrakcyjne nagrody. W tym tygodniu zestawy tych upominków otrzymują: Anna Urban, Anna Koćwin oraz Marek Słowik, którzy - podobnie jak 31 innych osób - nadesłali do nas prawidłową odpowiedź na zadane w tym tygodniu pytanie.

Ogloszenie
>

A pytaliśmy - przypominamy - o to, gdzie (na terenie "Świtu") tym razem zawisł banner tygodnika, obchodzącego właśnie 25-lecie istnienia.
Prawdopodobnie jego obecna lokalizacja - bar "Rosticceria" na II piętrze, znajdujący się tuż przy schodach ruchomych prowadzących na całą kondygnację - wpłynął na rekordową w tym tygodniu ilość odpowiedzi - zgłoszeń konkursowych. Zapraszamy do kolejnych konkursów w naszym portalu !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 10:33:17
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html