To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Światowy Dzień Serca w Tarnowie   -   25/9/2004
Od kilku lat, na całym świecie we wrześniu obchodzony jest Światowy Dzień Serca. W tym roku, już jutro, obchodzony będzie po raz piąty, również w Tarnowie. Z tej okazji od 10.00 do 14.00 trwać będzie na Rynku kiermasz zdrowia i zdrowej żywności. Odbędą się również spotkania z lekarzami .

Ogloszenie

Największe uroczystości odbędą się w dużych ośrodkach akademickich, w tym roku w Krakowie, gdzie obchody tego Dnia połączone będą z jubileuszem 25-lecia Instytutu Kardiologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ale po raz pierwszy Fundacja "Wspomóż Serce" zorganizuje takie obchody również w Tarnowie. Celem imprezy jest propagowanie profilaktyki schorzeń układu krążenia i zdrowego stylu życia: uświadomienie, że schorzenia serca i naczyń krwionosnych stanowia poważny problem społeczny, bedąc najczęstszą przyczyną zachorowań i zgonów w naszym kraju, a ich częstotliwość wśród mieszkańców Małopolski przekracza średnią krajowa.
O tych problemach będą rozmawiać z mieszkańcami Tarnowa 26 września, w godzinach od 10 do 14, na Rynku w Tarnowie lekarze, pielęgniarki, służby medyczne i ratunkowe, przedstawiciele NFZ oraz zaproszeni goście - wybitne autorytety medyczne. Będzie także zorganizowany kiermasz, na którym zaprezentują się producenci i sprzedawcy sprzętu medycznego, zdrowej żywnosci i innych artykułów związanych z krzewieniem zdrowego stylu życia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 05:16:06
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html