Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Światowy Dzień Serca w Tarnowie   -   25/9/2004
Od kilku lat, na całym świecie we wrześniu obchodzony jest Światowy Dzień Serca. W tym roku, już jutro, obchodzony będzie po raz piąty, również w Tarnowie. Z tej okazji od 10.00 do 14.00 trwać będzie na Rynku kiermasz zdrowia i zdrowej żywności. Odbędą się również spotkania z lekarzami .

Ogloszenie

Największe uroczystości odbędą się w dużych ośrodkach akademickich, w tym roku w Krakowie, gdzie obchody tego Dnia połączone będą z jubileuszem 25-lecia Instytutu Kardiologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ale po raz pierwszy Fundacja "Wspomóż Serce" zorganizuje takie obchody również w Tarnowie. Celem imprezy jest propagowanie profilaktyki schorzeń układu krążenia i zdrowego stylu życia: uświadomienie, że schorzenia serca i naczyń krwionosnych stanowia poważny problem społeczny, bedąc najczęstszą przyczyną zachorowań i zgonów w naszym kraju, a ich częstotliwość wśród mieszkańców Małopolski przekracza średnią krajowa.
O tych problemach będą rozmawiać z mieszkańcami Tarnowa 26 września, w godzinach od 10 do 14, na Rynku w Tarnowie lekarze, pielęgniarki, służby medyczne i ratunkowe, przedstawiciele NFZ oraz zaproszeni goście - wybitne autorytety medyczne. Będzie także zorganizowany kiermasz, na którym zaprezentują się producenci i sprzedawcy sprzętu medycznego, zdrowej żywnosci i innych artykułów związanych z krzewieniem zdrowego stylu życia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl