Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Metamorfozy „Marzenia” ciąg dalszy    -   29/3/2011
„Marzenie” będzie zamknięte
Od czwartku 31 marca, Kino Marzenie zostanie zamknięte. Powód – planowane prace remontowe, które potrwają około miesiąca. Zaplanowano m.in. demontaż boazerii ściennej, wymianę instalacji elektrycznej, montaż specjalistycznych paneli ściennych typowych dla sal kinowych i teatralnych oraz montaż nowego oświetlenia sali.

Ogloszenie

Przetarg wygrała tarnowska firma, która skorzysta z pomocy i referencji poznańskiego podwykonawcy zadania. Remont ma na celu podniesienie walorów estetycznych i akustycznych sali projekcyjnej Marzenia a także podnieść ogólny komfort odbioru nie tylko filmów.

Kino Marzenie od sześciu lat przechodzi wielką metamorfozę. Nie wszyscy pamiętają, niektórzy zdążyli już zapomnieć jak wyglądał dawny hall kina, kasa biletowa, barierki odgradzające i małe zakratowane ciasne drzwi wejściowe. Przyjazne wnętrze kina, zmiana funkcjonalności, dostępność i stosunkowo duża przestrzeń stały się nowym rozpoznawalnym znakiem tego najstarszego tarnowskiego kina. Kolejne lata to remont kapitalny dachu, remont pomieszczeń biurowych i wewnętrznych klatek schodowych, zakupy projektorów cyfrowych i analogowych, wymiana foteli i malowanie sufitu kina.

Jak czytamy w nadesłanej informacji, „przed nami jeszcze sporo zadań związanych z poprawą jakości oferowanych usług w kinie. W setną rocznicę urodzin tarnowskiego Marzenia w Tarnowie w roku 2013 będziemy mieli już zupełnie nowe kino w starym budynku. Wszystko to możliwe jest głównie wpływom jako przynosi sprzedaż biletów do kina Marzenie. Dziękujemy wszystkim tym, którzy wybierają nasze kino. Mimo miesięcznego przestoju szacujemy, że liczba sprzedanych biletów znowu przekroczy 120 tys.

Przed nami 25 Tarnowska Nagroda Filmowa (7+15 maja 2011r.) zobaczymy 24 filmy konkursowe, później przyjdzie czas na wielkie światowe hity, wieczory kabaretowe i niezwykłe koncerty muzyczne, a takie właśnie planujemy do końca roku w Marzeniu.”
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(30-03-2011) Pablo :
Tak naprawdę to przydało by się pomyśleć przede wszystkim o szatni i zamontowaniu klimatyzacji sali kinowej. Bo bez tego komfort odbioru jest mocno dyskusyjny.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-03-2011) tarnowianka :
wszechobecny zapach popcornu !!! horror

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947