Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ernest Bryll w Tarnowie    -   30/3/2011
Pieśń o Bogu ukrytym
Przypominamy: wiersze Karola Wojtyły w oryginalnych aranżacjach będzie można usłyszeć 1 kwietnia o godz. 18:30 na Dużej Scenie dopiero co zmodernizowanego Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego. Z koncertem, w przededniu szóstej rocznicy śmierci Jana Pawła II, wystąpi Ernest Bryll i Marcin Styczeń z zespołem.

Ogloszenie
>

Koncert nosi tytuł „Pieśń o Bogu ukrytym” i odbędzie się w piątek, 1 kwietnia 2011 r. o godz. 18.30 na Dużej Scenie wyremontowanego Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego. - Usłyszymy wiersze Karola Wojtyły w oryginalnych aranżacjach. W ten sposób Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO zamierza uczcić szóstą rocznicę śmierci Jana Pawła II i w radosny sposób czekać na Jego beatyfikację, która nastąpi dokładnie miesiąc później w Watykanie – podkreślają organizatorzy.
W czasie wieczornego koncertu dobroczynnego o swoich spotkaniach z Janem Pawłem II będzie mówił Ernest Bryll, który jest znanym poetą, pisarzem, autorem tekstów piosenek, dziennikarzem i krytykiem. Wiersze Karola Wojtyły będzie śpiewał Marcin Styczeń. Usłyszymy kilkanaście utworów, wśród nich: „Miłość mi wszystko wyjaśniła…”, „Często myślę o tym dniu widzenia…”, „Ktoś się długo pochylał nade mną…”, „Z wolna słowom odbieram blask…”, „Santo subito”.

Patronat honorowy nad koncertem sprawują: biskup tarnowski Wiktor Skworc, prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała i starosta tarnowski Mieczysław Kras. Koncert organizują wspólnie: Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO i Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego.

Wstępem na koncert są bilety-cegiełki w cenie 35 zł do nabycia w kasach Teatru. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na utworzenie Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji dla niepełnosprawnych dzieci.

Nasz portal jest patronem medialnym wydarzenia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947