To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Od środy cieplej   -   28/9/2004
Największe w mieście spółdzielnie mieszkaniowe TSM i "Jaskółka" zdecydowały o rozpoczęciu sezonu grzewczego. Wniosek w tej sprawie został wysłany wczoraj do MPEC-u, kaloryfery będą ciepłe w środę. W Spółdzielni "Mościce" rozpoczęcie sezonu grzewczego obiecano już nawet od wczoraj.

Ogloszenie
>

Wczoraj w redakcji "Dziennika Polskiego" interweniowali zziębnięci tarnowianie, którzy narzekali na niskie temperatury w mieszkaniach i skarżyli się na opieszałość spółdzielni. Jak się okazuje kaloryfery powinny być ciepłe od jutra, a na niektórych osiedlach zapowiadano włączenie ogrzewania jeszcze wczoraj.
- Początkowo nie podejmowaliśmy decyzji o rozpoczęciu sezonu grzewczego, ponieważ prognozy pogody były dobre. Okazało się jednak, że nie są tak pomyślne jak przewidywano - mówił wczoraj Aleksander Bałut, prezes Tarnowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. - Decyzja w tej sprawie została podjęta, dzisiaj MPEC otrzymał od nas dyspozycje. Obecnie jest to już kwestia rozruchu, kaloryfery powinny być ciepłe w środę.
Również jutro ciepło będzie w blokach spółdzielni mieszkaniowych "Jaskółka" i "Śnieżka". Mieszkańcy bloków w Mościcach, należących do SM "Mościce", mieli mieć włączone ogrzewanie w poniedziałek wieczorem. (baja)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl