To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Millennium Classic zaprasza...    -   01/4/2011
„Hamlet” w Millennium
Przypominamy: w poniedziałek, 4 kwietnia o godz. 20:00 w ramach cyklu Millennium Classic w mościckim kinie będzie można zobaczyć film „Hamlet” Franco Zeffirellego. To zrealizowana z ogromną klasą i dbałością o szczegóły ekranizacja dramatu Williama Szekspira, ze świetną kreacją Mela Gibsona, któremu partnerują Glenn Close, Helena Bonham Carter i Alan Bates.

Ogloszenie

Kiedy Franco Zeffirelli, ceniony za oryginalne filmowe interpretacje szekspirowskich dramatów, ogłosił, że zamierza przenieść na ekran "Hamleta", obsadzając w głównej roli bohatera filmów akcji - Mela Gibsona - wielu podejrzewało reżysera o chęć przyciągnięcia masowej publiczności. Tymczasem Zeffirelli zachwycił się Australijczykiem, kiedy zobaczył go w scenie próby samobójczej śmierci w "Zabójczej broni". Mało kto też pamiętał, że znany z "Mad Maxa" Gibson karierę aktorską rozpoczynał na australijskich scenach, wcielając się w bohaterów z dramatów Szekspira. Doświadczenie to udało mu się przenieść na ekran, a jego neurotyczny, niespokojny Hamlet zachwycił krytyków i publiczność. Po premierze nowojorski "Time" pisał: "Zabawne, że Hamlet okazał się postacią jakby stworzoną dla Gibsona, z jego neurotyczną cielesnością i natarczywym barytonem. Zeffirelli imponująco osiągnął swój cel, pokazując w wystawnym filmie Hamleta tak pełnego wigoru, że młodzi widzowie zapominają o poezji".” - pisało „Ale Kino!”.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 13:16:30
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html