To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Akcja R. Wardzały „Prawnik za darmo” w Tuchowie    -   01/4/2011
Tłumy po porady
Kilkadziesiąt osób skorzystało z porad specjalistów w ramach zorganizowanej w Tuchowie przez tarnowskiego radnego PO Roberta Wardzałę akcji „Prawnik za darmo”. W ciągu trzech godzin pracujący bez przerwy trzej prawnicy przyjęli około 60 osób.

Ogloszenie
>

Akcja, która odbyła się w Tuchowie, to kontynuacja przedsięwzięcia zapoczątkowanego w ubiegłym roku w Tarnowie. Zainteresowanie poradami prawnymi było wówczas tak duże, że powtórzenie akcji wydawało się przesądzone. -Ze względu na fakt, że obok tarnowian, z usług korzystało wówczas także wielu mieszkańców z całego regionu, postanowiłem poszerzyć ofertę i organizować dyżury także w terenie - stwierdza radny.
”Akcja przeprowadzona we wtorek, 29 marca w Tuchowie potwierdziła, że była to słuszna decyzja. Prawnicy przyjmujący od godziny 9.00 do 15.00 oblegani byłi od samego początku do końca. Wśród korzystających z ich porad byli nie tylko mieszkańcy Tuchowa i okolic, ale także z gmin bardziej oddalonych nie wyłączając Tarnowa. Większość z nich to osoby w średnim wieku i starsze. Niektórzy tłumaczyli, że taka forma pomocy to dla nich jedyna szansa na uzyskanie specjalistycznej porady, która na zasadach komercyjnych jest dla nich z uwagi na wysokie koszty niemal nieosiągalna. Podobnie jak w przypadku ubiegłorocznej akcji w Tarnowie, także tym razem pytano w głównej mierze o problemy spadkowe, możliwość uzyskania odszkodowania, zasady korzystania z dotacji, obowiązki alimentacyjne i inne problemy społeczne. W związku z dużym zainteresowaniem usługami prawnymi zamierzam w najbliższych miesiącach kontynuować akcję wspólnie z Omega Kancelarie Prawne.” - relacjonuje Robert Wardzała.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, March 4, 2024 18:44:13
IP     : 3.239.76.25
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html