To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nasz dziennikarz w radzie nadzorczej spółki podległej MON    -   01/4/2011
M. Poświatowski odchodzi z inTARnet.pl
Redakcja naszego portalu z żalem rozstaje się z cenionym, choć kontrowersyjnym dziennikarzem i publicystą Mirosławem Poświatowskim. Jego odejście jest wynikiem zabiegów ministra skarbu Aleksandra Grada i jego otoczenia, które od wielu lat proponowało naszemu koledze objęcie funkcji członka rady nadzorczej jednej z państwowych firm. M. Poświatowski, który niedawno uzyskał stosowne kwalifikacje, kilka dni temu uległ tym namowom – i zostanie członkiem rady nadzorczej Wojskowego Towarzystwa Budownictwa Społecznego „Kwatera”. Miejsce w Radzie Nadzorczej tego podmiotu zwolnił niedawno (jak udało nam się ustalić, nie bez pewnych zakulisowych negocjacji) tarnowski radny-biznesmen ... Bartłomiej Babuśka, obecnie starający się o angaż (sanatoryjny pobyt ?) w publicznej spółce zlokalizowanej nieco bliżej Tarnowa, bo w Krynicy. Zapomnielibyśmy dodać, że oczywiście nasz kolega wygrał odpowiedni konkurs na członka.

Ogloszenie

-Przede mną nowe, ciekawe wyzwanie i wiele pracy, albowiem ostatni raport Najwyższej Izby Kontroli nie zostawia suchej nitki na Wojskowej Agencji Mieszkaniowej i WTBS „Kwatera”. MON chce, bym wyczyścił tę „stajnię Augiasza” - mówi M. Poświatowski. -Z tego też względu mogę nie mieć czasu nawet na uprawianie publicystyki. Z tych samych powodów rozważam polubowne zakończenie spraw toczących się przed wymiarem sprawiedliwości – m.in. w sprawie dotyczącej artykułu o B. Babuśce „Tarnowski radny PO obiektem zainteresowania prokuratury i CBA”; chyba przeproszę również zarząd tarnowskiego MPK za niefortunne przywołanie faktów w artykule „(Nie) jeździliśmy tykającymi bombami ?.

W związku z powyższym nasz redakcyjny kolega przeprasza też wszystkie osoby zainteresowane wyjaśnieniem do końca afer związanych z MPK, MORD i innych, zgłaszanych do naszej redakcji. Już tylko ich częścią będziemy mogli się zająć osobiście. Zapewniamy jednak, że resztą spraw postaramy się zainteresować najbardziej do tego uprawnione środowiska i instytucje, np. władze lokalne Platformy Obywatelskiej.
-Mam nadzieję że Państwo to zrozumieją, moja aktywność „śledcza” była w przeważającej mierze działalnością „pro publico bono”, pochłaniającą niemało czasu, a ja mam na utrzymaniu rodzinę, której muszę zapewnić byt. Jednocześnie dziękuję wszystkim użytkownikom portalu inTARnet, z którym tak mocno związany byłem przez wiele lat – dziękuję za ich obecność po prostu, za ich wszystkie, także krytyczne uwagi i komentarze, nieraz bardzo cenne i przyjmowane przeze mnie z dużą pokorą - mówi M. Poświatowski.

Żegnając z żalem naszego redakcyjnego kolegę, życzymy mu, mimo wszystko, sukcesów zawodowych w nowym miejscu pracy i mamy nadzieję, iż za jakiś czas będzie mógł wznowić współpracę z portalem inTARnet.pl w charakterze publicysty – o ile tylko, z różnych względów, „pióro mu nie zardzewieje”.
Mirku, będzie nam Ciebie brakować !

Redakcja
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, March 2, 2024 12:46:08
IP     : 3.235.145.108
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html